Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas

QUOTE(Vetrunge1234 @ 2017 03 04, 00:51)
Labas smile.gif  Kilo nedidelis klausimas. Kada reikia pirktis '' raiteliui '' jojimo batus, kelnes ir t.t ? Jot iki varžybinio lygio toli gražu neketinu, tikslas tiesiog išmokt taisyklingai sėdėt ant arklio darant jam kuo mažiau žalos, kad laikas nuo laiko galėčiau išvažiuot pajodinėt į kokį mišką. Į treniruote geriausiu atveju galėčiau nuvykt kokį kartą per savaitę...


pirkit nors ir iškart mirksiukas.gif kelnės sakyčiau būtinos, šalmą savo turėti irgi smagu, o batai ir aulai irgi gerai kai turi ax.gif o iš esmės tai nebūtina pirkti naują inventorių juolab jei ketinat tik karts nuo karto jodinėti. FB yra grupių kur prekiauja naudotu inventorium, pasidairykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2017 03 04, 00:08)
pirkit nors ir iškart  mirksiukas.gif  kelnės sakyčiau būtinos, šalmą savo turėti irgi smagu, o batai ir aulai irgi gerai kai turi  ax.gif  o iš esmės tai nebūtina pirkti naują inventorių juolab jei ketinat tik karts nuo karto jodinėti. FB yra grupių kur prekiauja naudotu inventorium, pasidairykit  mirksiukas.gif

O pagal kokius kriterijus reikia rinktis kelnes ? Užtenka, kad gražios ir telpu, ar dar kažkas yra ?
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2017 03 04, 11:04)
O pagal kokius kriterijus reikia rinktis kelnes ? Užtenka, kad gražios ir telpu, ar dar kažkas yra ?



jo, šitie kriterijai plius kad būtų įsiuvas per visą kelnių ilgį, nes būna tik ant kelių įsiuvai, bet man nepatogu, aš perku su pilnu įsiuvu, geriau ir stabiliau balne jaučiuosi, nes "limpa" tas įsiuvas prie balno
Atsakyti
QUOTE(SATIRA @ 2017 02 20, 16:00)

Manau į veterinarą kreiptis vis tiek teks, norisi , kad pasižiūrėtų bendrą būklę apskritiai.  Tik gal galitre aplink Alytų kas nors gera vetą rekomenduoti?  Kad žmoniškai aiškiai viską išaiškintų? 

Tai mūsų Naktigonė ir yra veterinarė, ir iki Alytaus jai nepertoliausia. Arklinių vetų Lietuvoje aplamai nedaug, kiekvienam rajone tikrai nerasit.

QUOTE(Aryvle @ 2017 03 04, 01:08)
šalmą savo turėti irgi smagu

Šalmą savo ir tik naują pirkt. Nes dėl dėvėto nėra jokios garantijos, kad nebuvo su juo krista ir kad neskilusi viduje apsauginė medžiaga.
Atsakyti
[quote=Balanda,2017 03 04, 16:01]
Tai mūsų Naktigonė ir yra veterinarė, ir iki Alytaus jai nepertoliausia. Arklinių vetų Lietuvoje aplamai nedaug, kiekvienam rajone tikrai nerasit.
[/quote]
Stambiųjų klinika visada dar yra ax.gif

Šalmą savo ir tik naują pirkt. Nes dėl dėvėto nėra jokios garantijos, kad nebuvo su juo krista ir kad neskilusi viduje apsauginė medžiaga.
[/quote]
O labai svarbu kaina tuo klausimu ? Nes pvz kiek žiūriu tai tarkim šalmų kainos gali skirtis vos ne dvigubai. 100e mokėt nesinori, bet rizikuot traumom irgi nėra noro
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2017 03 04, 17:23)

O labai svarbu kaina tuo klausimu ? Nes pvz kiek žiūriu tai tarkim šalmų kainos gali skirtis vos ne dvigubai. 100e mokėt nesinori, bet rizikuot traumom irgi nėra noro



teisingai, šalmą reiktų naują pirkt ax.gif reikia matuotis, aš dabar savo sūnui pirkau tai 65 eu mokėjau, tie kur pigūs tai net nepatogūs, žiūrėkit kad būtų patogus ir kokybiškas, kas automatiškai kainuoja...
Atsakyti

O pagal kokius kriterijus reikia rinktis kelnes ? Užtenka, kad gražios ir telpu, ar dar kažkas yra ?

Kelnes jau irgi pagal save, vieniem patogios su įsiuvais ties keliais, kitiems pilni įsiuvai per visą ilgį, nes "limpa" su balnu, o esu susidurusi su žmonėmis kuriems tas "limpimas" ir nepatinka, nes negali normaliai kilnotis jodami riščia. Iš savo pusės aš ir pilnu įsiuvu naudoju ir su puse įsiuvu odines, kur nuo šlaunų prasideda ir baigiasi ties kulnu apačioje. Tiek tos, tiek tos patogios. Jei zomšinis balnas ir turėsite pilnu medžiaginiu įsiuvu kelnes, tai tada labai labai "lips" jos jums prie balno. Man iš dalies toks "limpimas" patinka.

Atsakyti

Sveiki. Turim dar vieną bėda - maniškė bėgdama įsikerta kanopa į kitą koją, visai virš kanopos, apsaugos gaunasi aukščiau.  Ką patartumėt daryti? 

Atsakyti
QUOTE(SATIRA @ 2017 03 06, 08:39)
<p>Sveiki. Turim dar vieną bėda - maniškė bėgdama įsikerta kanopa į kitą koją, visai virš kanopos, apsaugos gaunasi aukščiau.  Ką patartumėt daryti? </p>



dėti kaliošus mirksiukas.gif aš saviškiui dėdavau nes pats iš savęs labai plačiai riščiuodavo ax.gif
Atsakyti

Sveiki. Turim dar vieną bėda - maniškė bėgdama įsikerta kanopa į kitą koją, visai virš kanopos, apsaugos gaunasi aukščiau.  Ką patartumėt daryti? 

yra koliosai ir spec uzpenciu apsaugos, kad neuzsigautu uzpenciu. reiktu paieskoti, nes lt nera populiari dar preke. cia pvz https://www.reitersh...allenschutz.jpg

 

 

 

cia ant kanopos kaip atrodo https://images-na.ss...31oof1XOyyL.jpg

Atsakyti

LABAI ACIU. Bandysim kazka daryt. O ka darot kad zirgas begtu tiesiai? Nes mano eina vingiuotai ypac jeigu pamato kazka kas jai nepatinka, tai stengiasi praeit toliau, kad ir ka bedaryciau. O suprantu, kad darau tai kazka blogai

Atsakyti

Sveiki. Ar forumas naktigone visiskai panaikintas? Ar yra galimybe paskaityti buvusias temas? 

Atsakyti