Įkraunama...
Įkraunama...

reikia patarimo...

Situacija tokia pas manes,pasistengsiu trumpai.....su draugu susipazinme pries 5 men., susitinkame tik savaitgaliais nes gyvename skirtinguose miestuose. Jis uz mane vyresnis, bet labai geras, svelnus, rupestingas ir dar daug visoko gero pas jy, zodziu vyru tokiu labai reta. Bet esme tame, kad js mane labai greitai pamilo...o as jam nieko nejauciu, nepasiilgstu,na trumpai tariant nera tokiu jausmu kokius jis man rodo verysad.gif . Esu kvailoje padetije nes jis man pasiule pas jy atsikraustyti gyventi,as sutikau....ir pradejau galvoti ar nepadarysiu klaidos pas jy atsikraustydama? As galvoju gal pas manes taip yra todel, kad susitinkame tik savaitgaliais, nespejau dar gerai priprasti prie jo? Juk meile ne pas visu vienodai ateina ax.gif kiek teko girdeti. Kai buname kartu viskas buna nuostabu, labai gera su juo...meiles nejauciu, tik labai siltus jausmus. Tai va gal kuriai teko susidurti su tokia situacija kaip mano? Ar viskas bus gerai, nes tik pradzia? Nenoriu padaryti klaidos kol dar nevelu.
Atsakyti
Meškinuk, iš Žemaitijes būsi? biggrin.gif
Atsakyti
Ne. O tai turi reiksmes is kur as?
Atsakyti
tikrai nesikraustyk, kol nemyli. Padarysi didele klaida. Palauk dar koki pusmeti ir jei nepamilsi, geriau is vis paleisk ta zmogu, nes reiskia jis ne tavo antroji puse
Atsakyti
Ne, reikšmės neturi. Kai kurie išsireiškimai specifiški, būdingi žemaičiams: pas manęs, meile ne pas visų vienodai ateina. 4u.gif
O kodėl įdėjote į skyrelį "kai įsimaišo trečias", juk trečio, kaip suprantu, nėra?
Atsakyti
QUOTE(meskinukasss @ 2014 09 24, 20:49)
Ne. O tai turi reiksmes is kur as?



QUOTE(niedulis @ 2014 09 24, 21:14)
Ne, reikšmės neturi. Kai kurie išsireiškimai specifiški, būdingi žemaičiams: pas manęs, meile ne pas visų vienodai ateina.  4u.gif
O kodėl įdėjote į skyrelį "kai įsimaišo trečias", juk trečio, kaip suprantu, nėra?



Susimaisiau netycia
Atsakyti
siūlau nesikraustyti, o su draugu būti atvirai - kad jūs nenorite niekur skubėti, norite geriau vienas kitą pažinti, nes jums apsigyvenimas kartu yra svarbus žingsnis. tuo labiau, matau,turite vaiką, o vaikas irgi ne žaislas, kad kraustytis pirmyn atgal.
Atsakyti