Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

ačiū mergaitėms, kurios pildo blogą receptais 4u.gif dėl jo aš rėkiau, kad reikia reikia, bet aš ne dėl to rėkiau, kad receptų daug žinau, o dėl to, kad esu kulinarinis analfabetas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas!

oooo cia apie vaikus uzvire kalbos.... Is dallies pritarciau Zomšai, bet kol neturiu vaiku garsiai rekti irgi nesinori, nes jau ismokau gyvenime, kad poziuris priklausomai nuo situacijos gali kardinaliai pasikeisti... Bet vistik priminsiu mamoms, kad lietuvoje suteikiamos aukso salygos vaigus aginti t.y. motinystes atostogos ilgiausios Europoje.... As pagimdzius po 4 men leksiu i darba arba... Na, tiesa yra tokia, kad mes negalime sau leisti, kad dirbtu tik vienas seimos narys, tad.... net neleidziu sau svarstyti apie namu seimininkes "karjera"... dirbti namuose, dirbti puse etato - taip, bet pardavineti savo megstas kojines ir taip pragyventi deja neiseis (na nereikia tu vilnoniu kojiniu Kipre ir tiek biggrin.gif) Juokauju, zinoma, kiekvienai savo. Kas pasirenka, kam gyvenimas ir galimybes parenka.


Turiu klausima is kitos operos. Prisipazinkit ar FB kuri jusu uzvedusi PALEO MITYBA bendrumenes psl???? Kazkaip dziugiai prisijungiau ir ten (matot plepalu man vis maza), bet ziuriu kad truputi pievos.... Va stai pavyzdziui ten paleo su kalnu vaisiu ir uzkandziavimais. Riebalu meniu nesimato... nu zodziu ir nesijauciu pakankamai pasikausciusi tiesas irodineti, bet ir palikti tokiam pseudo paleo zinojime nesinori... blush2.gif O labiausiai gaila, kad geras FB grupso pavadinimas uzimtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-sky- @ 2014 10 09, 08:27)
Prisipazinkit ar FB kuri jusu uzvedusi PALEO MITYBA bendrumenes psl????  Kazkaip dziugiai prisijungiau ir ten (matot plepalu man vis maza), bet ziuriu kad truputi pievos....  Va stai pavyzdziui ten paleo su kalnu vaisiu ir uzkandziavimais.

mačiau tą psl, nu tikrai jau valgiaraštis tai ne kažką... o taip reikėtų lietuviškos paleomom versijos, su informacija, ypač receptais ir pan. Ten paleolitu nešviečia.

O kaip vaisiai dera su riešutais? Sakykim, mano pusryčiai šįryt darbe - bananas, obuolys ir saujelė migdolų su bertoletijom. Vien nuo vaisių man nelabai sotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 10 09, 09:48)
mačiau tą psl, nu tikrai jau valgiaraštis tai ne kažką... o taip reikėtų lietuviškos paleomom versijos, su informacija, ypač receptais ir pan. Ten paleolitu nešviečia.



Labai sutinku, kad lietuvisko reiketu varianto lb lb. Stai puiki iniciatyva paleoreceptai.lt Tad siulau aktyviau jungtis, manau ne vien receptais bet ir siek tiek info lietuviu kalba butu saunu sudeti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš esu sukūrusi FB puslapį paleo bendruomenė (ne paleo mityba), bet kol kas jame labai mažai veiksmo, nes vis nerandu laiko prisėsti ir daugiau užsiimti, taip kad visos norinčios, prašom jungtis ir dalintis savo patirtimi, informacija, receptais ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 10 09, 09:01)
Visos taip sako, kol nepagimdo biggrin.gif

Nesutinku.biggrin.gif Aišku, galima sakyti, kad nežinai, kaip nutiks. Bet žinau savo charakterį, o, svarbiausia, aplink save matau pagimdžiusius pavyzdžius.
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

QUOTE(mėnulis @ 2014 10 08, 20:48)
daug nevaikscios...paklausiau to, nes man asmeniskai nera aisku, kaip mamos dirba darba, kur reikia iseiti is namu, kontoroje ar kur, turincios pradinio mokyklinio ar darzelinio amziaus vaikus...jei ne vienas, tai kitas, jei du - trys vaikai...negali snargliuojancio vesti, net jei tempos nera.



QUOTE(jaicy @ 2014 10 08, 21:00)
joa..vien beda su jais...

o ka siulot daryti dirbanciom mamom ir turinciom vaikus.....praktiskai visos mamos auginancios vaikus tai praeina, daugiau maziau biuliotenu, kas turi galimybes ima aukles.....bet vaiku negimdyti del darbo, na nezinau.....musu moteru instinktas vaiku gimdymas, auginimas.....kokie jie dziaugsmai kai paauga...o maziukai daugiau gal vargu suteikia, bet kiek pirmu akimirku pazere.....man nostalgija....

QUOTE(" voresta " @ 2014 10 08, 21:57)
O gal bėda su mūsų pasauliu,  kuriame mamos priverstos pamesti savo vaikus ir eiti dirbti? Aš po antro vaiko gimimo (turiu tris) daugiau niekada nedirbau .
Iki šiol  biggrin.gif

thumbup.gif liuks pasakyta thumbup.gif

QUOTE(nomore @ 2014 10 09, 08:23)
ačiū mergaitėms, kurios pildo blogą receptais  4u.gif  dėl jo aš rėkiau, kad reikia reikia, bet aš ne dėl to rėkiau, kad receptų daug žinau, o dėl to, kad esu kulinarinis analfabetas  biggrin.gif

na tai vistiek kazka gali gi ideti, kazka gi gamini, darai, nufotkini ir idedi, gal kitai tai bus didele nauda ir gaus minti.....va paziurek, ir as nemoku gerai fotkinti, "neapetytnos" fotkes biggrin.gif (SKY nesupyk, as juokais) bet net uzvirem su MB visa ta prasyma ax.gif

QUOTE(-sky- @ 2014 10 09, 08:53)
Labai sutinku, kad lietuvisko reiketu varianto lb lb. Stai puiki iniciatyva paleoreceptai.lt  Tad siulau aktyviau jungtis, manau ne vien receptais bet ir siek tiek info lietuviu kalba butu saunu sudeti  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

thumbup.gif as irgi siulau aktyviau. kad jei kiekviena idetu bent po viena receptuka, kiek ju butu daugiau. isties malonu, kad SKY prisijunge ir deda...o kas gali ir prisijungusios pridekit info kas naudinga...as dar galvoju, gal galima is pirmo puslapio Elatos zodzius nukopinti ir ideti, vis pradziai aiskiau. ir kokiu nuorodu g.gif
Atsakyti
Aš toliau naivius klausimus užduodu biggrin.gif Ar labai blogai kepintos moliūgų sėklos? 4u.gif
Atsakyti
Paleo mityba, tai daug geresni pavadinima galima sugalvot, kuris lankytojus pritrauks biggrin.gif Cia biski banalu. Nieko jis neuzimtas, yra n variantu: Valgau paleo ir pannn. Zomsa, nu namie galima netik namu seimininke dirbt smile.gif O nepriklausomybe dirbant sau yra daug kartu geriau nei drebeti del kokio darbdavio zodziu. Ir ne vien namie kojines megzt. biggrin.gif Yra daug specialybiu, kur galima namie prisitaikyti. (Vertejai, projektuotojai, dizaineriai ir n kitu) As esu katinas, kuris megsta vaikscioti vienas smile.gif Nu vis svartau ir taj, ir anaj, bet nu bijau pas kazka dirbt nors tu ka...Kol negimdei, ir apie skiepus nekalbek. Nera Lietuvoj privalomu skiepu, yra tik "rekomeduojami". Ir reiktu pasidometi visais uz ir pries, ar skiepo verte atspirks, o gal yra salutiniai poveikiai, bei tiomersalis juose (gyvsidabrio junginys). Tai as taip grieztai nesakyciau, kad skiepyyysiu. Nes jau sakiau taip, o paskui kai pasiskaitinejau ir kitas nuomones, kazkaip atsoko noras.
Limma, as nieko nesiulau, as pati turiu vaikus, tik stebiuosi, kaip imanoma auginti vaikus, kurie tris kartus per menesi serga ir eiti i darba. Zygdarbiais stebiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 09 spalio 2014 - 11:06
QUOTE(Jolė*** @ 2014 10 08, 19:14)
Pabaigai - jei kas norit susipažinti su Elata, eikit per nuorodą http://www.teismai.l...idiniai/?type=0  ir viršutiniame skyriuje rasit PDF failą TEISMAI.LT. Ten visas žurnalas ir interviu jame su Vita apie jos blogą ir paleo. Aš kai prie dvaro, tai popierinį variantą varčiau smile.gif

ačiū Jole už nuorodą 4u.gif įdomu paskaityti apie Elatą, graži mergina wub.gif gaila čia mažai beparašo..
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 10 09, 12:02)
Aš toliau naivius klausimus užduodu biggrin.gif Ar labai blogai kepintos moliūgų sėklos? 4u.gif

Taip, blogai. Prieš klausdama kitąsyk dėl kažkokio riebaus dalyko, visad pažiūrėk į lentelę apačioje kiek jame polinesočiųjų riebalų, kurie kaitinami oksiduojasi. Moliūgo sėklose jų tikrai daug.
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2014 10 08, 15:31)
as skaiciavau kvepavima gavosi skaicius 7, slapimas tas kur sviesus kaip alus ir greit puta pradejo skirstytis, tik va spaudimo neismatuoju, nes vis nenusiperku spaudimo matuoklio.
Menesi laikiausi whole30, dabar valgau kazkiek pieno pr. t.y. varskes surio, sviesto, rugpienio, kiausiniu (2 kartus i savaite). Valgau mesos - vistienos (bet po savaitgalio greiciausiai apsinuodijau as ja, tai dabar ziureti i vista negaliu ir nezinau kokia dar mesa valgyt), kepeneles, skrandukus, sirdeles. Darzoves valgau visas isskyrus bulves, paprikas, pomidorus, baklazanus, ankstines. Seklu ir riesutu nebevalgau. Jei kepu maista tai ant ghi arba kokosu al. Kartais pasilepinu 85 proc. sokoladu, obuoliais, slyvom. Ar teisingai darau, ar dar kazkur labai nukrypstu ne i tema?

neblogi tie dalykai kur pažiūrėjai- pH indeksas idealus. ir tavo mityba visai normali, jei po pieno pr. blogai nesijauti. Blogai kad su tavo bėda nėra greitai pamatomų pokyčių, negali suprasti ar gerėja- jei kokie spuogai ar žvynelinė, tai per savaitę ir pasimato.
Atsakyti
Aš su klausimu ne į temą truputi biggrin.gif
Buvusios ir esamos nestuke.gif , ar gėrėt (geriat) kalcį papildomai nėštumo metu? Nes man akušerė užsiminė, kad jau tuoj reiks gert. O kai paklausiau apie kraujo tyrimą, kad pažiūrėt ar ten reikia to kalcio, sako, ai, kam ten reikia, mokamas juk tyrimas, visos geria ir tau reikės doh.gif Blin, sakiau vis tiek to tyrimo prašysiu, ne karvę kainuoja juk
Atsakyti