Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 4 tema.

Kaip Kerimas stebi F ir ju zvilgsniai susitinka, tai net siurpuliukai nubega wub.gif
Papildyta:
Mukades butas byra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 01, 15:37)
As nesakiau, kad serijos bus linksmos. Sakiau bus graziu momentu biggrin.gif o visiems skirtingi tie momentai grazus smile.gif Man jau vien grazu, kad Fatmagul su Kerimu pradejo gyvent atskirai nuo visu: Mukades, Rahmiu, dedziu ir tetu. Pradejo gyvent kaip vyras su zmona ir problemas pradeda sprest patys....Beja, man pirma naktis ju irgi buvo labai graziai parodyta...Aisku, nesiseke, ten jiems viskas graziai ir "ruzavai", bet jeigu viskas butu ivyke idealiai, man tai jau cia butu nesamone. Nes man atrodo, kad isprievartautai moteriai butent sunkiausias dalykas yra - lytiniai santykiai... As nesu muilo operu megeja, kai visi tiek veikejai, tiek ju tos naktys, jau tiek suhiperbolizuotai grazus ir saldus, kad net bloga darosi...Taip, kad man cia viskas buvo realu ir grazu...Beja, man dar smagu, kad visi pradeda gaut ko nusipelne... Visi pradeda moket uz savo klaidas... Bet, aisku, kad kitiems gal smagu ziuret i "kencianti' mustika, is "smalsumo sprogstancia" Mukades ir pan... Man tai jau ju gali ir nebebut biggrin.gif Taip, kad kiekvienam savo. Man visos serijos nuo ju vestuviu Happy Endas biggrin.gif, o, kad i ji isimaiso siek tiek pipiriukai, tai taip tik geriau tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 10 01, 15:39)
Per silpnai Mukades i kupra gavo..oi per mazai. Visiskai neapsiramino  g.gif  Rahmis fainuolis  biggrin.gif


drinks_cheers.gif tikrai per mazai, jei dar siauteja, bet tokia kaip ji netikiu, kad kas sugebetu i vieta pastatyti, tokius tik karstas istiesina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 01 spalio 2014 - 15:45
Koks likimas, viskas nutiko butent 5 diena: pagimde vaika, tevas mire, Selimas pinigu gavo, ivyko vestuves, kai kam sirdis sustojo rolleyes.gif

Idomu, kodel Kerimas nebus nuteistas? Kas pasake, kad jis jos neliete? Jis gi pats neprisimena, o kad kazkoks apsinarkasines Vuralas sake, tai cia ne irodymas. Jis to nepasake pareigunams. Na, bet as dar nemaciau paskutines serijos ax.gif

Bega letai Mustafa su antrankiais, tai 3 pareigunai nesugeba pagauti, reikia nusauti 3 kulkom doh.gif

Man sis filmas patiko ne tik is Fatmagiul puses, bet ir is turtuoliu puses, kaip sumokejus pinigus, anksciau ar veliau dar papraso, kad ir kiek beturetum - visu neuzciaupsi.

Patiko Mustafa vingiai, nors ir nevisada pateisinami. Kaip galima is meiles nusokti nuo proto, kad jau niekas nepadeda jos pamirsti, net zmona su kudikiu. Ir as ji suprantu. Ko gero, vienintele sioje temoje. Tarp visu jo blogybiu maciau ji ir kitoki. Ir realiam gyvenime moteris greiciau atleistu nugara atsukusiam vyrui, nei vienam is prievartautoju bendrininku. Ir dar tam, kuris pirmas pagavo doh.gif

Kerimo taip ir nepamegau. Itariu, tik kas nutiks, tai ir sokines kaip degtukas arba isleks kur nieko nesakes. Negaliu net ziureti i ji, nervina jis mane, dziungliu mauglis doh.gif Net ant galo jo tevas pradejo nervinti - dzeimsas bondas, uz armija policininku protingesnis schmoll.gif

O siaip simta metu neskaiciau jusu diskusiju, bet itariu, kad daug liaupsiu Kerimui. Galbut ipyliau zibalo i ugni, bet nenoriu diskutuoti, koks Kerimas fainas, o Mustafa blogas. Tiesiog, visi turim savo simaptijas serialuose, o pestis ir irodineti kita puse nebutina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 01, 15:45)
drinks_cheers.gif tikrai per mazai, jei dar siauteja, bet tokia kaip ji netikiu, kad kas sugebetu i vieta pastatyti, tokius tik karstas istiesina doh.gif

drinks_cheers.gif Man atrodo jos neimanoma i vieta niekam pastatyti biggrin.gif Bet vistiek, nu ziauriai man patiko, kad patase ja uz tu kudlu thumbup.gif Patinka man Fatmagul, kai pyksta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 10 01, 15:47)


Idomu, kodel Kerimas nebus nuteistas? Kas pasake, kad jis jos neliete? Jis gi pats neprisimena, o kad kazkoks apsinarkasines Vuralas sake, tai cia ne irodymas. Jis to nepasake pareigunams. Na, bet as dar nemaciau paskutines serijos ax.gif


nu as tik del sito nenutylesiu biggrin.gif Antroj ar trecioj serijoj, jei neklystu, ligoninej pasake, kad ja isprievartavo trys asmenys. Nes kaip zinom, vysu vyru "sekla" skirtinga. Tik, deja, medikai buvo papirkti ir visi ikalciai nuslepti. O filmo esme ir buvo, kad jis jos fiziskai "neliete". Siaip paskutinej serijoj susakys teisme visas priezastis, kodel jo nenuteise... Ir dar, jeigu kam kils klausimu, tai remiantis tikrais Turkijos istatymais, Kerimas ir turejo but nenuteistas, ne serialinis cia ismislas, o viskas pagal realius istatymus. Aisku Lietuvoj, gal jie kitokie...Taip, kad Dziungliu mauglis ilgai ir laimingai gyvens thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 01, 15:55)
Taip, kad Dziungliu mauglis ilgai ir laimingai gyvens thumbup.gif


Duok Dieve, duok Dieve tongue.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 01, 15:55)
nu as tik del sito nenutylesiu biggrin.gif Antroj ar trecioj serijoj, jei neklystu, ligoninej pasake, kad ja isprievartavo trys asmenys. Nes kaip zinom, vysu vyru "sekla" skirtinga. Tik, deja, medikai buvo papirkti ir visi ikalciai nuslepti. O filmo esme ir buvo, kad jis jos fiziskai "neliete". Siaip paskutinej serijoj susakys teisme visas priezastis, kodel jo nenuteise... Ir dar, jeigu kam kils klausimu, tai remiantis tikrais Turkijos istatymais, Kerimas ir turejo but nenuteistas, ne serialinis cia ismislas, o viskas pagal realius istatymus. Aisku Lietuvoj, gal jie kitokie...


Butent skaiciaus ir neatsimenu, reikes susirasti ta serija.
Na, Lietuvoje butu bendrinikas, kiek zinau.

p.s. as nebespeju visko paziureti, jau tiek tu turkisku uzveze, kad laiko nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 10 01, 15:59)
Duok Dieve, duok Dieve  tongue.gif
Butent skaiciaus ir neatsimenu, reikes susirasti ta serija.
Na, Lietuvoje butu bendrinikas, kiek zinau.

p.s. as nebespeju visko paziureti, jau tiek tu turkisku uzveze, kad laiko nera ax.gif

Zinoki, ten su istatymai daug niuansu yra. Ir kadangi as laaaabai daug skaiciau apie si seriala ir i visa ta tema ir istorija gilinausi, tai pas ruses irgi buvo nepatenkintu, kad Kerimo nenuteise. Jus cia ne vienintele smile.gif Kaip, beja, ir Mustika, daug kas pateisina tongue.gif Tai va ten buvo pora merginu - jurisciu, kurios nepatingejo, pasigilint i Turkijos teisine sistema, tad daug ten lengvinanciu aplinkybiu susidejo Kerimo naudai. Nors Turkijos istatymai irgi griezti.
Ir siaip jau pradzioj specialiai ir buvo rodoma, kad Kerimas fiziskai neliete, nes jeigu butu buve kitaip, nebutu buve jokios tos istorijos. Nes serialas skirtas prievartos aukoms, todel teisybes deliai, kiekvienas turi atsiimti savo. Jei Kerimas butu ja"lietes" jis taip pat butu buves nuteistas.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 10 01, 16:47)
Koks likimas, viskas nutiko butent 5 diena: pagimde vaika, tevas mire, Selimas pinigu gavo, ivyko vestuves, kai kam sirdis sustojo rolleyes.gif

Idomu, kodel Kerimas nebus nuteistas? Kas pasake, kad jis jos neliete? Jis gi pats neprisimena, o kad kazkoks apsinarkasines Vuralas sake, tai cia ne irodymas. Jis to nepasake pareigunams. Na, bet as dar nemaciau paskutines serijos ax.gif

Bega letai Mustafa su antrankiais, tai 3 pareigunai nesugeba pagauti, reikia nusauti 3 kulkom doh.gif

Man sis filmas patiko ne tik is Fatmagiul puses, bet ir is turtuoliu puses, kaip sumokejus pinigus, anksciau ar veliau dar papraso, kad ir kiek beturetum - visu neuzciaupsi.

Patiko Mustafa vingiai, nors ir nevisada pateisinami. Kaip galima is meiles nusokti nuo proto, kad jau niekas nepadeda jos pamirsti, net zmona su kudikiu. Ir as ji suprantu. Ko gero, vienintele sioje temoje. Tarp visu jo blogybiu maciau ji ir kitoki. Ir realiam gyvenime moteris greiciau atleistu nugara atsukusiam vyrui, nei vienam is prievartautoju bendrininku. Ir dar tam, kuris pirmas pagavo  doh.gif

Kerimo taip ir nepamegau. Itariu, tik kas nutiks, tai ir sokines kaip degtukas arba isleks kur nieko nesakes. Negaliu net ziureti i ji, nervina jis mane, dziungliu mauglis doh.gif  Net ant galo jo tevas pradejo nervinti - dzeimsas bondas, uz armija policininku protingesnis schmoll.gif

O siaip simta metu neskaiciau jusu diskusiju, bet itariu, kad daug liaupsiu Kerimui. Galbut ipyliau zibalo i ugni, bet nenoriu diskutuoti, koks Kerimas fainas, o Mustafa blogas. Tiesiog, visi turim savo simaptijas serialuose, o pestis ir irodineti kita puse nebutina  4u.gif

Ne viena Jūs!!! Aš tą bandžiau pasakyti seniai tik kitais žodžiais, bet visiška tiesa ką sakot. man pvz. Kerimas net atstumiantis, net neįsivaizduoju kaip su tokiu reiktų gyventi. Jis, kad ir kaip atgailaitų, bet FAKTAS jis prisidėjo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 01, 16:13)
Ne viena Jūs!!! Aš tą bandžiau pasakyti seniai tik kitais žodžiais, bet visiška tiesa ką sakot. man pvz. Kerimas net atstumiantis, net neįsivaizduoju kaip su tokiu reiktų gyventi. Jis, kad ir kaip atgailaitų, bet FAKTAS jis prisidėjo drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Prisidedu prie jūsų ir aš. Taip išeina, negalima motersi tik dulkinti atsiprašant, o jei ją pagausi, prievarta laikysi, įteiksi prievartautojams ir pats nieko jos naudai, kad padėti nedarysi, būsi niekuo dėtas ir nekaltas avinėlis doh.gif Iš tikro patyliu.. Ir pačios Fatmagul pavaizduota meilė tokiai ypatai iškrypusi kažkokia. Kaip gali mylėti, vieną iš smurtautoju? doh.gif Čia jau nebe prasmė, prievartavo jis ją ar ne, ji jau šiaip ar taip buvo vargšė praradusi sąmone. Bet vien tas faktas, kad jis ją pagavo, laikė, visi sutartinai tyčiojosi ir nepaleido, o kai prievartavo stovėjo ir žiūrėjo sau laimingas.. Nu nežinau, kokie šilti jausmai gali būti tokiam nevispročiui. O dar tas būdas jo idiotiškas. Vargeli, vargeli.. Tai toks žmogus apie kurį sakoma: su š... nepasiremsi.. Visa ta istorija išrutuliuota iki absurdo ištikro.
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 10 01, 16:30)
drinks_cheers.gif  Prisidedu prie jūsų ir aš. Taip išeina, negalima motersi tik dulkinti atsiprašant, o jei ją pagausi, prievarta laikysi, įteiksi prievartautojams ir pats nieko jos naudai, kad padėti nedarysi, būsi niekuo dėtas ir nekaltas avinėlis  doh.gif  Iš tikro patyliu.. Ir pačios Fatmagul pavaizduota meilė tokiai ypatai iškrypusi kažkokia. Kaip gali mylėti, vieną iš smurtautoju?  doh.gif  Čia jau nebe prasmė, prievartavo jis ją ar ne, ji jau šiaip ar taip buvo vargšė praradusi sąmone. Bet vien tas faktas, kad jis ją pagavo, laikė, visi sutartinai tyčiojosi ir nepaleido, o kai prievartavo stovėjo ir žiūrėjo sau laimingas.. Nu nežinau, kokie šilti jausmai gali būti tokiam nevispročiui. O dar tas būdas jo idiotiškas. Vargeli, vargeli.. Tai toks žmogus apie kurį sakoma: su š... nepasiremsi.. Visa ta istorija išrutuliuota iki absurdo ištikro.

Visiskai nesutinku. Taip gaunasi, kad as visiska idiote (na reiks kreiptis i medikus), nes, manau, kad tikrai buciau atleidus Kerimui. biggrin.gif Ir esu isitikinus, kad zmones atleidzia., beje, skaiciau, kad moterys, net tikriems prievartautojams sugeba atleisti blink.gif Ir dar, kur jus, matet, kad Kerimas, salia stovejo sau LAIMINGAS ir ziurejo. Jis isvis buvo soko busenoj.. Beja, kai kas cia isvis ir Vuralo ir Selimo ir Erdogano pagailejo, tai ko Kerimo nepagailet g.gif Ir dar realybej tiek ABSURDO buna, kad cia tik maza dalis jo parodyta....
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 10 01, 17:30)
drinks_cheers.gif  Prisidedu prie jūsų ir aš. Taip išeina, negalima motersi tik dulkinti atsiprašant, o jei ją pagausi, prievarta laikysi, įteiksi prievartautojams ir pats nieko jos naudai, kad padėti nedarysi, būsi niekuo dėtas ir nekaltas avinėlis  doh.gif  Iš tikro patyliu.. Ir pačios Fatmagul pavaizduota meilė tokiai ypatai iškrypusi kažkokia. Kaip gali mylėti, vieną iš smurtautoju?  doh.gif  Čia jau nebe prasmė, prievartavo jis ją ar ne, ji jau šiaip ar taip buvo vargšė praradusi sąmone. Bet vien tas faktas, kad jis ją pagavo, laikė, visi sutartinai tyčiojosi ir nepaleido, o kai prievartavo stovėjo ir žiūrėjo sau laimingas.. Nu nežinau, kokie šilti jausmai gali būti tokiam nevispročiui. O dar tas būdas jo idiotiškas. Vargeli, vargeli.. Tai toks žmogus apie kurį sakoma: su š... nepasiremsi.. Visa ta istorija išrutuliuota iki absurdo ištikro.


jis prisidejo prie tos nelaimes, niekas niekada to neneige, jis pats kiek del to isgyveno, gal net veliau daugiau nei pati Fatmagul, bet man Mustiko meile labiau buvo iskrypusi, kaip vyras jis isvis nieko vertas, ka jis padare del savo mylimosios? pirmiausia atstume ir paliko ja, kai jai labiausiai reikejo jo palaikymo, veliau isdirbinejo nesamones, gyventi ir sveikti ramiai neleido, kol galiausiai tiek galvele susisuko, kad fatmagul nepermiegos su juo, kad geriau pasiryzo but susaudytas. Kerimas niekada nebuvo blogas zmogus, jei atidziai ziurejot filma, jis pats prisipazino net psichologei, kad buvo su selimu, vuralu ir erdoganu, vien todel, kad jautesi su jais kietas, galejo vazinetis ju masinomis, pramogauti, pasijausti turtingas ir itakingas, nors giliai sirdyje zinojo, kad jie ji isnaudoja, kad jam su jais nepakeliui, bet siaip jis visada buvo geras vaikas, lygiai taip pat kaip fatmagul likimo nuskriaustas, ir stai viena vakara eilinis noras buti prie chebros ir ivele ji i visa sita mesmale, bet toks vyras koks yra jis, mustikas niekada gyvenime toks nebutu buves, toki gyvenima koki turi ir tures fatmagul, apie toki gyvenima su mustiku jai tik svajot butu reikeje - apie galimybe mokytis, vairuoti, galu gale keliauti, o ne tik buti sekso ir vaiku gimdymo masina, Kerimas tiesiogine to zodzio prasme nesioja fatmagul ant ranku, tai kaip tokio vyro galima nepamilti. Ir kaltinti, kad cia nesveika meile, nezinau...lai tokia nesveika meile linkeciau dar kiekvienam patirt, ir toki vyra sutikt..O savo kalte Kerimas manau ispirko ir dar su kaupu, priesingai nei kaip kaikas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 01 spalio 2014 - 18:06
QUOTE(širlė @ 2014 10 01, 19:03)
jis prisidejo prie tos nelaimes, niekas niekada to neneige, jis pats kiek del to isgyveno, gal net veliau daugiau nei pati Fatmagul, bet man Mustiko meile labiau buvo iskrypusi, kaip vyras jis isvis nieko vertas, ka jis padare del savo mylimosios? pirmiausia atstume ir paliko ja, kai jai labiausiai reikejo jo palaikymo, veliau isdirbinejo nesamones, gyventi ir sveikti ramiai neleido, kol galiausiai tiek galvele susisuko, kad fatmagul nepermiegos su juo, kad geriau pasiryzo but susaudytas. Kerimas niekada nebuvo blogas zmogus, jei atidziai ziurejot filma, jis pats prisipazino net psichologei, kad buvo su selimu, vuralu ir erdoganu, vien todel, kad jautesi su jais kietas, galejo vazinetis ju masinomis, pramogauti, pasijausti turtingas ir itakingas, nors giliai sirdyje zinojo, kad jie ji isnaudoja, kad jam su jais nepakeliui, bet siaip jis visada buvo geras vaikas, lygiai taip pat kaip fatmagul likimo nuskriaustas, ir stai viena vakara eilinis noras buti prie chebros ir ivele ji i visa sita mesmale, bet toks vyras koks yra jis, mustikas niekada gyvenime toks nebutu buves, toki gyvenima koki turi ir tures fatmagul, apie toki gyvenima su mustiku jai tik svajot butu reikeje - apie galimybe mokytis, vairuoti, galu gale keliauti, o ne tik buti sekso ir vaiku gimdymo masina, Kerimas tiesiogine to zodzio prasme nesioja fatmagul ant ranku, tai kaip tokio vyro galima nepamilti. Ir kaltinti, kad cia nesveika meile, nezinau...lai tokia nesveika meile linkeciau dar keikvienam patirt, ir toki vyra sutikt

pasirašau po kiekvienu žodžiu
Man niekas neįrodys,kad Mustikas būtų tiek laukęs tų intymių santykių,jis kitą dieną būtų užvertęs sijoną ir jam giliai dzin kaip jaustųsi F,kuo jis tada geresnis,kad susidėjo su Ješaranais,kad už pinigus pardavę savo sąžinę,kad spjovė jį priglaudusiai moteriai,nusispjovė į savo kūną ir kraują sūnų
Atsakyti