Įkraunama...
Įkraunama...

Revenge 2

QUOTE(daibava @ 2014 11 09, 16:00)
tai kad ryt pirmadienis wink.gif


Kad pirmadieniais ir būna nauja serija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 11 09, 16:00)
tai kad ryt pirmadienis wink.gif

Tai nesiginčiju dėl to biggrin.gif

QUOTE(Twista @ 2014 11 09, 17:22)
Kad pirmadieniais ir būna nauja serija ax.gif

drinks_cheers.gif Visada žiūriu pirmadienio vakarais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 09 lapkričio 2014 - 22:29
Gal kas paziurejot jau? 4u.gif Man tai labai patiko serija thumbup.gif
Atsakyti
mergytes o 7 serija tik su titrais anglu igarsinimas?
Atsakyti
perziurejau, gera serija smile.gif

o kazi niekur nera viso 4 sezono dar?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2014 11 10, 19:31)
  o kazi niekur nera viso 4 sezono dar?


Nėra ir niekur negali būti, nes JAV yra parodytos dabar 7 serijos - tiek, kiek ir mes matę. O jei dar niekur nerodytos kitos - tai niekur jų būti įkeltų ir negali smile.gif
Atsakyti
Super serija smile.gif

Kitos serijos promo:
http://www.youtube.c...h?v=XjS7cEsfUeg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 10 lapkričio 2014 - 23:28
tai ką tėvelis sužinojo, kas tikroji jo dukra
kažin kokia bus jo reakcija g.gif
kitoje serijoje pamatysim
Atsakyti
iš Emilės prisiminimų apie tėvą, aš buvau susidariusi labai teigiamą, tvirto vyro paveikslą. Kol kas , kiek jį rodo, nu man jis grynas molis, visai be charakterio (kaip ir Šarlota, beje). Kad ir Nolano apkaltinimas, net neįsigilinus į situaciją, ar aklas tikėjimas visais (ką pasakė striptizo šokėja, tuo ir tiki). Nu nežinau, nežinau.... g.gif
nebent čia jo taktika ir dar bus bomba biggrin.gif
Atsakyti
Neaisku, kaip cia bus smile.gif Serijose kaip ir daug uzuominu spelionems, bet kad bent man jos vis nepasitvirtina smile.gif Nors kiek rode atsiminimus Amandos, tai net kai maza mergaite buvo, pykosi su tevu del Viktorijos, bent pora kartu rode g.gif Turbut dabar sezono siuzetas suksis apie tai, ka Deividas veike visus tuos metus slepiamas g.gif Ir turbut tikrai ne geles sode sodino prie garazo ax.gif As jau laukiu kitos serijos su nekantrumu smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjus kitos serijos filmuką susidariau nuomonę, kad nelabai rūpi Deividui, kad jo dukra gyva. Barsis jis su ja, man tai gaila Amandos. Gynė, gynė tėvą, o tas kaip kvailelis paskuti Viktoriją sekioja ir jos melais tiki.
Atsakyti
Kokiam psl ziurite si filma su lietuviu vertimu? As ziuriu filmai.in, jau yra ideta nauja serija, bet anglu kalba, gal zinote kada isvercia?
Atsakyti