Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai.

user posted image


Sena tema


Puslapis kaktusams atpažinti

Mūsų parduotuvėse pirktų kaktusų pavadinimai

Apie ligas
Papildyta:
QUOTE(Norvide @ 2014 09 30, 14:26)
Prie lithops'ių moterys kalbėjosi, kad keli jų buvo pavogti, todėl paskui sudėjo juos į akvariumą, kad saugiau būtų.



Pasitaiko vagysčių sad.gif Ir šiemet buvo nugnybtas gabalėlis kaktuso (Sulcorebutijos),kuris buvo nominuotas kaip gražiausias parodos augalas. Kažkuriuo momentu nesužiūrėjom,per mažai žmonių "stovėjo sargyboje".
Pati girdėjau kaip moteriškės kalbėjo- "čia tai jau nieko nenuvogsi" doh.gif O litopsai eksponuoti už stiklo tam,kad apsaugoti nuo kiekvieno,norinčio juos paliesti pirštu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 30 rugsėjo 2014 - 17:53
blink.gif Žiauru, kaip taip žmonės gali daryt. O ta sulcorebutia tokia graži, miela, net baisu prisiliest būtų man, o čia vogt, siaubas doh.gif
O nepriėjau per paroda pakalbėt, nes tieisog nepažįstu jūsų smile.gif
Atsakyti
Ne vien prizininkė nukentėjo. Dar ir Gasteria minima variegata buvo apravėta. Savininkė patvirtino mano įtarimus. Ir kas įdomiausia , abu augaliukai to paties augintojo. Aišku nuostolis labai nedidelis, bet nemalonus. Dar gerai, kad į kišenę ar rankinę viso vazonėlio neįsidėjo, nes prizininkė tikrai mažutė ir būtų lengvai tilpusi.
Sekmadieny buvo tiek žmonių, kad tipeno eilute lyg skruzdėlės aplink sukulentų stalus. Net ir stebint 3 ,,sargybiniams'' buvo kas veikti.
Atsakyti
Eina sau unsure.gif as kiek dalyvaudavau, tai kazkokiu nuostoliu nepastebedavau. Cia gal tik simet taip g.gif
Atsakyti
Liūdna, kad taip nutinka verysad.gif Buvo momentų, kai užgriūdavo daug žmonių, tada ir nesimato, ką jie ten užsigulę ant stalų daro, o jie kilnoja vazonėlius, apžiūrinėja iš arčiau - savuosius sustačiau parodos pradžioje rūšių pavadinimais atsuktais į žiūrovą, parodos pabaigoje dauguma mažesnių buvo visai kitaip pasukti ir sustumdyti. Sunku viską sužiūrėti. Ačiū, Evora, už fotoreportažą smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaktusų mylėtojos. Kreipiuosi šiokios tokios pagalbos-informacijos.
Mano vyriškis Maximoj prisipirko kaktusiukų, jam labai gražu, labai nori žiedelių. Ir dabar man uždavė užduotį sužinot kaip jie visi vadinasi ir kaip kokį prižiūrėt reikia... Bandžiau ieškot pavadinimų pagal aukščiau įkeltas nuorodas, bet ten tokia jų daugybė, tikrai neatrenku...
Štai jie
user posted image
Dar vienas, toks kaip vata apvyniotas, nepateko į kadrą.
Būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurkinas: 01 spalio 2014 - 12:24
Na daug vazonėlių fotografas kilnojo ir fotografavo. (Net atsigulęs) Ne visus mokėjo padėti taip kaip buvo. Dar botanikos sodo moterėlė aktyviai landžiojo po visus vazonikus, išiminėjo korteles su pavadinimais ir įdedant kai kurios lūžinėjo-tada perrašė naujas. Buvo ir mamyčių, kurios tingėjo pasilenkti prie sudominusio augalo ir su visu vazonu kėlė sau iki nosies apžiūrai. Net ir aš fotografuodama užsimiršau ir iš įpročio vieną vazonėlį truputėlį pasukau (taip gražiau atrodė visas krūmelis) ir gavau griežtą pastabą nuo kolegės. Ilgai ir nužemintai atsiprašinėjau už nederamą įsijautimą.
Kiek žiūrovų, tiek skirtingų elgesio modelių.
Bet visumoje dalyvauti verta-pasidarai džiaugsmą sau ir kitiems. O , kad dingtų visas augalas tikrai nebuvo. Praeitais metais skundėsi, kad gyvuosius akmenėlius buvo išrovę. Šiaip jau parodose ir panašiuose renginiuose dingimai gana dažni. Štai mano mamos autorinė 28 paveikslų paroda dingo ir nerado. O ją vežioti po visą Lietuvą buvo pasiėmęs muziejus. Nuostolių neatlygino ir kaltų nerado. Ba-ba ir taškas.
Atsakyti
Na, su paveikslais, tai žiauriai gun_bandana.gif
Kaktusus manau dažniausiai paskina, kai kaip tik mažiausiai žmonių yra. Vaikšto dviese "a la intiligentai", mes atsipučiam, kad žmonių mažiau ir jie pasinaudoja ta proga. Gerai tik, kad viso vazonėlio nepaėmė.
Dar kelios Migles iš Orchids lt. parodos nuotraukos
My Webpage
Atsakyti
https://picasaweb.go...daRaudondvaryje
Dar bus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2014 10 01, 10:20)
Eina sau  unsure.gif as kiek dalyvaudavau, tai kazkokiu nuostoliu nepastebedavau. Cia gal tik simet taip  g.gif


Kaune kogero pirmas kartas unsure.gif arba aš nepamenu.Vilniuj buvo netekčių.

QUOTE(evora @ 2014 10 01, 12:35)
Štai mano mamos autorinė 28 paveikslų paroda dingo ir nerado.


Nieko sau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurkinas @ 2014 10 01, 13:24)
Sveikos, kaktusų mylėtojos. Kreipiuosi šiokios tokios pagalbos-informacijos.
Mano vyriškis Maximoj prisipirko kaktusiukų, jam labai gražu, labai nori žiedelių. Ir dabar man uždavė užduotį sužinot kaip jie visi vadinasi ir kaip kokį prižiūrėt reikia... Bandžiau ieškot pavadinimų pagal aukščiau įkeltas nuorodas, bet ten tokia jų daugybė, tikrai neatrenku...
Štai jie
Dar vienas, toks kaip vata apvyniotas, nepateko į kadrą.
Būsiu labai dėkinga už pagalbą  4u.gif

Pirmame plane - Mammillaria, centre melsvas - Myrtillocactus geometrizans, jam iš šonų - Cereusai.
Žiedų galima tikėtis tik iš mammillarios. Kiti namų sąlygomis nelabai pražydinami smile.gif
Prižiūrėti - laikyti ant saulėtos palangės, laistyti, kai visai išdžiūsta žemė. Pavasarį persodinti į kaktusų žemę, atsargiai nukrapščius durpes.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2014 10 02, 14:47)
... jam iš šonų - Cereusai.


Tas kur dešiniame šone - gal Polaskia chichipe, - tamsoka, nesimato
Atsakyti