Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai.

QUOTE(evora @ 2014 10 04, 22:44)
O prieš išvažiuojant į parodą teko mažutėj gėlių krautuvėlėj nusipirkti štai šį pabalusį sukulentą.




Apie šitą ir kalbėjot? Manyčiau,kad jis tikrai dažytas unsure.gif Nors gal tai kokia Dudleya g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 05 spalio 2014 - 20:09
QUOTE(RasiukasR @ 2014 10 04, 20:44)
Neliūdėkit mergaitės dėl netekčių.Gal tas nugnybtas augalėlis bus gera kolekcininko pradžia,o gal žmogui tik tiek trūko iki pilnos laimės?.. g.gif

Nepykit, bet paprieštarausiu. Nu jau tikrai. Bent jau aš neuždirbu tiek, kad dar ir kitus augalais apipirkti schmoll.gif
Visi mes norim gražių augalų, bet va, vieni dirba, taupo pinigėlius, parsisiunčia iš užsienio išsvajotą augaliuką, jį myli, augina, džiaugiasi. O čia ateina vagis ir apskabo, sugadina vaizdą, ar išvis pavagia visą augalą. Mano nuomone, VAGIS YRA VAGIS ir jokių pateisinimų čia negali būti. Jei kam reikia augalo, gali nusipirkti kaip ir visi kiti. Esu ramus žmogus, bet jei pati tokį pagaučiau nusikaltimo vietoje, gražių žodžių tikrai nerinkčiau censored2.gif

O kas dėl žiedų, tai ir maniškiams dabar visiems norisi žydėti. Geriau vėliau nei niekada, bent jau pačios pasigrožėsim mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2014 10 05, 22:13)

O kas dėl žiedų, tai ir maniškiams dabar visiems norisi žydėti.

Labai gražu wub.gif rudeninės saulutės
Gal važiuosi į parodą Rygos botanikos sode? Jelena ten rodys savo litopsiukus smile.gif labai kvietė apsilankyti pluoštagėlinių augintojus
Atsakyti
Dota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2014 10 05, 23:13)
Mano nuomone, VAGIS YRA VAGIS ir jokių pateisinimų čia negali būti. Jei kam reikia augalo, gali nusipirkti kaip ir visi kiti.

drinks_cheers.gif

O cia manieji irgi sypsosi smile.gif

[attachmentid=233314]
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2014 10 06, 09:14)
Gal važiuosi į parodą Rygos botanikos sode? Jelena ten rodys savo litopsiukus smile.gif labai kvietė apsilankyti pluoštagėlinių augintojus

Tai kad buvau aš ten prieš porą metų, smagi buvo kelionė. Vieną kartą pamatyti 'braliukų' augalus tikrai verta, bet antrąkart važiuoti manęs netraukia ax.gif
Tina, gražus krūmelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2014 10 06, 14:29)
Tai kad buvau aš ten prieš porą metų, smagi buvo kelionė. Vieną kartą pamatyti 'braliukų' augalus tikrai verta, bet antrąkart važiuoti manęs netraukia ax.gif
Tina, gražus krūmelis  thumbup.gif

Manes jie irgi nebetraukia- --- na, jie labai siūlosi reklamuojasi, bet man tai nelabai....
O va dėl vagių, tai pasakysiu man Vilniuje visą puodą su alijošiumi ne eiliniu , gražiu nuknyso. Tai dabar tų augalų, kurie man brangiausi ir gražiausi aš nebededu į parodas. Ir dar skirkim merginos, kai vagiama kokia eilinės palargonijos šakelė gatvės vazonuose, ir kai nugvelbiamas yra ir apgadinamas augalas parodoje... Dar apdovanotas. Vis del to ne crassulas arborensis ekspnuojame. Apie pinigus, jau net nekalbu. Čia jau naglumas, o ne kolekcijos rinkimas. Ašku, man tai kaip ir pamoka, kad parodose reikia ateity daugiau pabūdėti. O Inesytės kaktusą apgadino. Tai ar galima pateisinti, kai PARODOS LAUREATĄ sukaliečija ? Čia jau parodos organizatoriams smūgis žemiau juostos. Bet galim pasidžiaugti, kad tik tiek nuknyso, galėjo daugiau būti nuostolių. Ir duodu 99 procentus- neprigis tas nulaužtas kaktusėlis. Ruduo prastas metas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 06 spalio 2014 - 16:27
QUOTE(Ortija @ 2014 10 06, 16:26)
Ir duodu 99 procentus- neprigis tas nulaužtas kaktusėlis. Ruduo prastas metas.


Ypač kai mes tiek negatyvo papylėm smile.gif O kada dingo tavo vazonas su alijošium? Naatgamino kažko unsure.gif
Atsakyti
Koks skirtumas ką pavogė schmoll.gif Brangus tai augalas ar nelabai. Vien faktas, kad išdrįso pavogti jau apkartino parodos nuotaiką. Žinoma iš padarytų klaidų pasimokysime ir tikrai akyliau teks saugoti augalus. Bet man gaila tų žmonių, kurie nukentėjo. Su geriausiais ketinimais atvežė savo brangiausius augalus ir še tau doh.gif . Be to tokie dalykai atbaido kitus, galvojančius apie dalyvavimą su savo augalais parodose.
Atsakyti
Pritariu, tikrai atbaido ne tik tuos, kurie dar tik planuoja dalyvauti, bet ir 'senus vilkus'. Šiemet išleidau į parodą savo numylėtą Pseudolithos migiurtinus TIK TODĖL, kad jis po stiklu buvo paslėptas. Šiaip tikrai nebūčiau vežusi, bijočiau pasekmių.

Ortija, o tavo didelis augalas ir vazonas buvo? Nejaugi sugeba pavogti ir tokius, kurie į kišenę netelpa? verysad.gif Galvojau tik mažučius vagia...
Atsakyti
Pasirodo parodos prizininkui dar labai pasisekė, kad visai nedingo. Tik kažkaip sunku įsivaizduoti, kaip dingsta ne mažutis, o didžiulis Ortijos alijošius su visu vazonu. Sakyčiau suveikta per parodos uždarymo laikotarpį, kai visi jau kraustosi su savo augintiniais. Kažko baisu ištarti, bet galėjo ir ,,savi'' pasidarbuoti. Arba reto įžūlumo pašalinis fanatikas-kolekcionierius.
Man , pvz., buvo labai nesmagu, kai sekmadienio ryte Asta privedė prie prizininko ir parodė įtartinai palaisvėjusį kaktusėlio šoną. Šeštadieny vakare viskas tvarkoje, o atvažiavus sekmadienio ryte-jau turime nusikaltimą.
Įdomu ar yra panašių dingimų pas orchidėjininkus, ar kitų augalų mylėtojus? Būtų įdomu pasiteirauti. Gal tai atsitinka tik pas sukulentininkus? Gal turime ne vagis, o tik vieną vagį? Ir pastovų. Keliaujantį kaip žiūrovą iš parodos į parodą ar net gerai pažįstamą?

Kažkaip mūsų temelėje atsirado ,,baisūs nutikimai iš kaktusų parodų''-net kraupu. Visai atbaidysime būsimus dalyvius.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2014 10 06, 19:13)

Man , pvz., buvo labai nesmagu, kai sekmadienio ryte Asta privedė prie prizininko ir parodė įtartinai palaisvėjusį kaktusėlio šoną. Šeštadieny  vakare viskas tvarkoje, o atvažiavus sekmadienio ryte-jau turime nusikaltimą.


Evora,juk tik parodžiau,kad turim nuostolių,visiems parodžiau,o jūs pirma po manęs buvot iš savų rato. Neaišku kada ir kaip čia viskas vyko,šeštadienį vakare mes visi namo dūmėm o ne augalus apžiūrinėjom. Sekmadienį ryte,prieš parodos atidarymą ramiai apėjau viską,kai ką dar nufotografavau ir į akis krito nuskinta šakelė,nes buvo atsukta i stalo kraštą. Jei ne tai,tai kogero nebūčiau pastebėjus. Nenoriu tikėti,kad čia savų darbas. Savi tiesiog paprašytų pasidalinti,kaip paprastai ir būna,ypač kai parodos vykdavo pavasarį.
Šiaip buvo labai malonių ir fainų ir besidominčių lankytojų,jų gal buvo dauguma.Tokie žmonės kelia motyvaciją rengti parodas ir jose dalyvauti.

Be to ir man labai nesmagu už nuostolius,kogero labiausiai nesmagu ,kad nesužiūrėjau visko iki galo verysad.gif Ateityje bus pamoka,kad reikia akyliau stebėti kas vyksta salėje,tik čia ne vieno žmogaus darbas,o visų bendrai. Neplepėti kamputyje sustojus o būti " piktuoju prižiūrėtoju" atsiprašau už tą išsireiškimą,bet panašu,kad kitaip negalima.... sad.gif
Atsakyti