Įkraunama...
Įkraunama...

Klevų sirupas

Iki parduotuvėse prie kepimo miltelių ir želė 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau klevų sirupą naudoti vietoje medaus salotose, ruošiant saldžiarūgštį padažą.
Pvz:
1 v.š. klevų sirupo
1 v.š acto (ar citrinų sulčių)
1 v.š. delikatesinių garstyčių
2 v.š. natūralaus jogurto (pati pasaigaminau)
2 v.š. kokybiško alyvuogių aliejaus
petražolės


Šiaip dar labai patiko riekelėmis pjaustyti rūgštūs apelsinai, užpilti klevų sirupu


Dar mėgstu natūralų jogurtą su kukurūzų dribsniais (pvz Fitnes), užpylus klevų sirupu thumbup.gif
Atsakyti
as jo maciau taip pat ikineje, man jis irgi labai patinka su ledais, o su blynais dar neteko valgyti, kazkaip nepagalvoju
Atsakyti
Klevų sirupo prisiragavau gyvendama Kanadoje wub.gif
Ilgą laiką jo nebuvo pirkti Lietuvoje, bet dabar jau ačiū dievui yra thumbup.gif
Taigi mano patirtis virtuvėje teigia, jog klevų sirupas tinka ne tik ten, kur reikia pasisaldint gyvenimą (prie ledų, blynelių ar kitų desertų), bet ir mėsytei pagardinti: aš visada jo pilu į mėsytės marinatą, labai pagardina reikaliuką ax.gif ir į padažiuką smile.gif , o kanadiečiai kepdami mėsytę Barbekiu (BBQ) , jai beveik iki galo apskrudus aptepa kepsniukus klevų sirupu ir gaunasi tokia traški skani plutelė.
Niam niam.... užsinorėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur Lietuvoje galima rasti šio gėrio nusipirkt, gal kas užmatė? bigsmile.gif
Atsakyti
Iki parduotuveja, bent jau didziosiose iki tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2009 06 14, 15:50)
Kur Lietuvoje galima rasti šio gėrio nusipirkt, gal kas užmatė? bigsmile.gif

ir RIMI mačiau, skyriuje prie sulčių kur sirupai visokie padėti mirksiukas.gif
Atsakyti
nzn ieskojau maximoj bet neradau...jokio klevu sirupo g.gif o taip uzsimaniau jo....nes Cili labai skanus kokteilis su klevu sirupu...vis geriu geriu ji ten ir neatsigeriu tai nutariau namie jo prisigaminti, bet va sirupo taip ir neradau...tai Iki ir Rimi sakot tikraij yra g.gif ...na jei taip reik sest i masina ir maut pirkt ten tada cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2010 01 04, 18:19)
nzn ieskojau maximoj bet neradau...jokio klevu sirupo g.gif o taip uzsimaniau jo....nes Cili labai skanus kokteilis su klevu sirupu...vis geriu geriu ji ten ir neatsigeriu tai nutariau namie jo prisigaminti, bet va sirupo taip ir neradau...tai Iki ir Rimi sakot tikraij yra g.gif ...na jei taip reik sest i masina ir maut pirkt ten tada cool.gif

assorti.lt yra to sirupo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2010 01 04, 18:27)
assorti.lt yra to sirupo  mirksiukas.gif

jo maciau, bet kad velu jau doh.gif mano vyras skambina kad apvaziavo ir Maxima (BIG) ir fabijoniskiu IKI, ir Mandarino Rimi...nu ir nera verysad.gif , pasakiau dar kad nuvaziuotu i Baltupiu Rimi....tai zodziu narso po parduotuves su neivykdoma uzduotimi.... g.gif
Atsakyti
MB tik su klevu sirupu blynus valgo wub.gif
Atsakyti
kagi kagi gryzo MB su radiniu, rado ji Baltupiu Rimi thumbup.gif 19 Lt berod mokejo, taigi as is karto puoliau daryt garduji kokteili mhhhhh gavosi niam niam tikrai, tiksliai proporciju nepasakysiu bet dejau apie 1 Ltr pieno, tada puse plobyro ledu (ta didziausia "desra" ledu) tada mazas indelis riebios grietineles ir kokie 5 saukstai klevu sirupo...viska sumiksvau blenderiu nes mikseri esu paskolinus....skonis gavosi dieviskas wub.gif
Atsakyti