Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

sena tema baigeme ,tesiame plepaliukus cia 4u.gif
Atsakyti
labos 4u.gif

QUOTE(nercepas @ 2014 10 04, 11:31)
Obuoliu man sake kol kas nevalgyt, nes jie gali kelti rugstinguma, bet kitoms gal nieko. Reikes ir man po keliu dienu pamegint smile.gif

Nusiemiau siandien tvarsciukus kaip ir gydytojas liepe ir galvoju. Palikote jus tas zaizdas dabar jau be tvarsciu? Nes dvi skylutes tai lb mazytes tai nebaisu man del ju, o ta kur auksciau bambos tokia didoka, na toks ipjovimas matosi tai galvoju palikt dabar be tvarsciu ir ramiai sau vaiksciot?  4u.gif kaip jus darete?


man nedraudė nieko valgyti, tik sakė viską proto ribose biggrin.gif tai aš valgau kaip ir valgius blush2.gif tiesa, pas mane ir anksčiau būdavo bėdų dėl rūgštingumo, bet dabar ypač jis didelis doh.gif

aš žaizdas nepilną savaitę klijavau, paskui tik pradezinfekuodavau. pas mane buvo siūta su tirpstančiais siūlais, nereikėjo nieko traukti.
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2014 10 05, 09:17)
aš žaizdas nepilną savaitę klijavau, paskui tik pradezinfekuodavau. pas mane buvo siūta su tirpstančiais siūlais, nereikėjo nieko traukti.

nu sakes o man kodel su paprastais ,per mazai gal gavo , siulams neuzteko lotuliukas.gif
Atsakyti
viljana panervuosiu, as irgi buvau palikta be siuliu biggrin.gif tik tokie pleistriukai. Tai jau nusiklijavus vaikstau smile.gif
Valgau dar taip prisiziuredama- koses, sriubos, troskiniai. Pabandziau kasniuka sokolado tai sedejau tualete biggrin.gif Bet siaip jauciuosi neblogai ir jau ketvirtadieni eisiu i darba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nercepas @ 2014 10 07, 18:07)
viljana panervuosiu, as irgi buvau palikta be siuliu biggrin.gif tik tokie pleistriukai. Tai jau nusiklijavus vaikstau smile.gif
Valgau dar taip prisiziuredama- koses, sriubos, troskiniai. Pabandziau kasniuka sokolado tai sedejau tualete biggrin.gif Bet siaip jauciuosi neblogai ir jau ketvirtadieni eisiu i darba wink.gif

nu tikrai bigsmile.gif
as valgau pasisaugodama ,bet kazko blogo nejauciu ir koki saldaini paragavus ar pan unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Susidūriau su problema, dabar labai bijau pasekmių... Prieš savaitę laiko užėjo nepaprastai didelis skrandžio skausmas, nes greitąją kviečiausi, nes negalėjau iškęst skausmo... Šiandien švietė vidinius organus ir tulžies pūslėje rado 2-3 akmenukus 1,5cm. Pas gydytoją vizitas tik po savaitės. Labai bijau, gal kuri susidūrė su šia problema? Pagelbėkit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kėja @ 2014 10 21, 10:19)
Sveikos, mergaitės. Susidūriau su problema, dabar labai bijau pasekmių... Prieš savaitę laiko užėjo nepaprastai didelis skrandžio skausmas, nes greitąją kviečiausi, nes negalėjau iškęst skausmo... Šiandien švietė vidinius organus ir tulžies pūslėje rado 2-3 akmenukus 1,5cm. Pas gydytoją vizitas tik po savaitės. Labai bijau, gal kuri susidūrė su šia problema? Pagelbėkit  schmoll.gif

Mane tuoj operuos. Gal kas Marijampolėje operavosi?
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2014 11 11, 10:13)
Mane tuoj operuos. Gal kas Marijampolėje operavosi?

Niekas nesioperavo? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

kodėl kartais kamuoja toks lengvas, bukas skausmas toje vietoje, kur kažkada buvo tulžies pūslė g.gif
Atsakyti
Šiandien trečia diena po operacijos.
Skauda žaizdas, bet gyvent galima;)
Į maistą kol kas net žiūrėt negaliu.
Matysim, kaip bus toliau.
Atsakyti
Sveikos, ką jaučiate po operacijos, ar nesiskundžiate, kad skrandis tarsi sustoja pavalgius košės, išgėrus arbatos? prisižiūriu maistą, valgau mažai, ne kaip jaučiuosi po valgio, maudžia, tarsi užspaustas skrandis, toks jausmas...
Atsakyti
Na, jau 20 d. po operacijos. Į darbą išėjau po 10 d. nuo operacijos. Viskas OK, tik greit pavargstu. Vakarais jaučiuosi kaip salota:(
Džiaugiuosi, kad apetitas išnyko:) - valgau mažiau, nei mano vaikai. Pasikeitė skonis - prieš opraciją valgiau mėsą, sumuštinus su dešra, o dabar mėsiško nieko nenoriu, sumuštinių net nebandžiau valgyti, o norisi daržovių, vaisių, žuvies. Tikiuosi, kad skonis nepasikeis.
Aišku ir svoris krenta. Svarstyklių neturiu, bet drabužinės turinį reiks koreguoti. Visiems juokauju, kad ne tulžį pašalino, o nusiurbė riebalus ir skrandį perrišo:)

Atsakyti