Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(Maartaa @ 2015 01 30, 13:44)
Sveikos, šiandien poliklinikoje "gavau dovanų" tulžies akmenų. Prieš mėnesį turėjau žiaurųųųų priepuolį, buvau atsidūrusi priimamajame, nes supratau, kas darosi, aišku, tada man pasakė, kad gastritas, bet va dabar pradėjo tirti, tai skrandis sveikas, bet va tie akmenys...vis maudžia, skauda. Norėjau paklausti, ar nė viena nesusidūrėte su tamsiai geltonomis, kartais net rusvomis išskyromis, turėdamos akmenis? Klausiu, nes nežinau, ar čia galima nurašyti tiems akmenims, ar jau ir pas ginekologę reikia eiti prie visų vaikščiojimų?  g.gif

Pries beveik 11m isoperuota man tulzis. O pamenu kai sunui buvo menuo uzejo stiptus prirpuolis.. visa pageltonavau..tada ne tik tepliojo bet ir slapinausi su kraujo gabalais.. bet po keliu valandu jau buvau rranimacijoje..nes akmenukas lataka uzkimso.. skausmai buvo nezmoniski..
Atsakyti
Sveikos, as noriu taip pat jusu patarimo, ar pagalbos. smile.gif pries Kaledas dariausi echoskopija ir rado tulzies puslej 2.4 cm akmeny. Klausiau gydytytojos sake nepavojinga, bet turiu bent kas pusmety tikrintis. Ir.. tik po nauju, isvaziavus is Lietuvos pradejo man mausti, tempti, durti po desiniu sonkauliu lanku. jie nera stiprus, bet nemalonus ir neraminantys. Taip tesesi nepilna menesi ir visi tie nemalonumai perejo i virsutine, vidurine pilvo dali tik gal labiau vis paduria nei maudzia. Bet galima sakyti istisai kazka jauciu. Tik jie nera priepuoliniai, o menki, nemalonus bet istisiniai. Gal zinote kas, ar cia nuo to akmens ( ir kiek teko skaitineti, tai dideli akmenys ne tokie pavojingi kaip mazi) o gal nuo antibiotiku keliu rusiu kuriuos vartojau esant skrandzio bekterijai. Gal pakenke ? :/ nes viskas prasidejo ipusejus juos gerti. Ir nugaroj toks spaudziantis skausmelis jauciasi, bet ne po desine mentim, o vidury auksciau. Lyg ir krutine spaudzia, skaudena, net kartais toks apysunkis kvepavimas butu, ir skrandy jausmas keistas. Buciau Lietuvoj seniai pas gydytoja buciau buvus, bet dabar sunkus atvejis sad.gif gal kas susidure esat su panasiais simptomais? Lauksiu jusu komentaru!
Atsakyti
QUOTE(flexi @ 2015 02 13, 00:59)
Sveikos, as noriu taip pat jusu patarimo, ar pagalbos. smile.gif pries Kaledas dariausi echoskopija ir rado tulzies puslej 2.4 cm akmeny. Klausiau gydytytojos sake nepavojinga, bet turiu bent kas pusmety tikrintis. Ir.. tik po nauju, isvaziavus is Lietuvos pradejo man mausti, tempti, durti po desiniu sonkauliu lanku. jie nera stiprus, bet nemalonus ir neraminantys. Taip tesesi nepilna menesi ir visi tie nemalonumai perejo i virsutine, vidurine pilvo dali tik gal labiau vis paduria nei maudzia. Bet galima sakyti istisai kazka jauciu. Tik jie nera priepuoliniai, o menki, nemalonus bet istisiniai. Gal zinote kas, ar cia nuo to akmens ( ir kiek teko skaitineti, tai dideli akmenys ne tokie pavojingi kaip mazi) o gal nuo antibiotiku keliu rusiu kuriuos vartojau esant skrandzio bekterijai. Gal pakenke ? :/ nes viskas prasidejo ipusejus juos gerti. Ir nugaroj toks spaudziantis skausmelis jauciasi, bet ne po desine mentim, o vidury auksciau. Lyg ir krutine spaudzia, skaudena, net kartais toks apysunkis kvepavimas butu, ir skrandy jausmas keistas. Buciau Lietuvoj seniai pas gydytoja buciau buvus, bet dabar sunkus atvejis sad.gif gal kas susidure esat su panasiais simptomais? Lauksiu jusu komentaru!

Sveika,
manau, kad dėl to akmens, nes aš jaučiu tokius simptomus. Akmenų nėra daug, bet nuolat maudžia dešinėje pusėje, kartais skauda nugarą tarsi mentis kažkur viršuje, žodžiu, kentėti tikrai galima, bet vargina, greičiau paėjus pradeda iškart skaudėt. Laukiu operacijos, ims lauk tuos negadėjus. Aišku, jeigu vartoji kokius stiprius antibiotikus tai jie taip pat gero matyt neprideda, gal ir skrandis jautresnis, pamaudimai gal visi į vieną susideda.
Jau susireguliavau maistą truputį, nes jau jaučiau, nuo ko man stiprėja skausmas, nieko kepto, jokios juodos duonos, šviesi duona tik džiovinta, jokių "burbuliukų" (gazuotų gėrimų), tai kažkaip ir mažesnis tas skausmas, ir net retesnis 4u.gif Taip kad, gydykis, stebėk ir saugok save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maartaa @ 2015 02 14, 00:44)
Sveika,
manau, kad dėl to akmens, nes aš jaučiu tokius simptomus. Akmenų nėra daug, bet nuolat maudžia dešinėje pusėje, kartais skauda nugarą tarsi mentis kažkur viršuje, žodžiu, kentėti tikrai galima, bet vargina, greičiau paėjus pradeda iškart skaudėt. Laukiu operacijos, ims lauk tuos negadėjus. Aišku, jeigu vartoji kokius stiprius antibiotikus tai jie taip pat gero matyt neprideda, gal ir skrandis jautresnis, pamaudimai gal visi į vieną susideda.
Jau susireguliavau maistą truputį, nes jau jaučiau, nuo ko man stiprėja skausmas, nieko kepto, jokios juodos duonos, šviesi duona tik džiovinta, jokių "burbuliukų" (gazuotų gėrimų), tai kažkaip ir mažesnis tas skausmas, ir net retesnis  4u.gif  Taip kad, gydykis, stebėk ir saugok save  smile.gif

saunu, kad atsiliepet smile.gif na man taip pat ir nugara paskausta ir sonus paduria. Na kaip senute jauciuosi smile.gif irgi stengiuosi valgyti saikingai ir nebetka. Bet man tie diegliukai skrandzio plote ar po desiniu lanku kas keisciausia visai ne nuo valgio priklauso smile.gif beja akmuo pas mane virs 2cm.tai bijau, kad jis nedidetu. Labai tikiuosi, kad bus viskas gerai kol grysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif turiu dovanele 2 cm.ir ruosiuosi po biskiuka operacijai... tik dabar ieskau info kur registruotis...pas koki chirurga, kokioj ligoninej....? Gal operuotosjios atsilieps ir parekomenduos...tinka tiek Vilnius tiek Kaunas.
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu ir aš pilną pūslę "brangakmenių", turėjau porą priepuolių, niekam tokio džiaugsmo nelinkėčiau doh.gif Vargina nuolatinis maudimas ir pilno skrandžio jausmas, nors valgau labai mažai. Kitą savaitę operuos,gal kuri operavotės Santariškėse? kokia ten tvarka> Po operacijos iškart veža į palatą ir ten atsigauni?ar jau atsipeikėjusią atveža g.gif Bijau ne kiek operacijos, kiek narkozės.
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2015 02 22, 09:21)
Sveikos merginos, turiu ir aš pilną pūslę "brangakmenių", turėjau porą priepuolių, niekam tokio džiaugsmo nelinkėčiau doh.gif Vargina nuolatinis maudimas ir pilno skrandžio jausmas, nors valgau labai mažai. Kitą savaitę operuos,gal kuri operavotės Santariškėse? kokia ten tvarka> Po operacijos iškart veža į palatą ir ten atsigauni?ar jau atsipeikėjusią atveža g.gif Bijau ne kiek operacijos, kiek narkozės.

Mane irgi ši informacija būtų įdomi, taip pat operuos Santariškėse po 2 savaičių, tai irgi baiminuosi kažkaip narkozės ir viso atsigavimo...
Atsakyti
O kiek jau laiko laukiat? Ir cia turi seimos gydytojas siuntima duoti pas chirurga ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(flexi @ 2015 02 25, 21:22)
O kiek jau laiko laukiat? Ir cia turi seimos gydytojas siuntima duoti pas chirurga ar kaip?

Bent jau Vilniuje, Santariškėse apie mėnesį reikiau laukti, tai aš tiek ir laukiu kažkur. O dėl siuntimo tai taip, pirmiausia nuėjau pas šeimos gydytoją dėl skausmų, tada ji paskyrė echoskopiją, ten reikėjo laukt beveik 3 savaites, taa vėl pas šeimos gydytoją ir tada siuntimą pas chirurgą ji išrašė.
Atsakyti
Aš jau po operacijos,vakar issoperavo šiandien jau namo paleido.Santariškės operacijos laukiau daugiau nei dvi savaites.
Operacija truko apie valanda,po jos tave perveža i pabudimo sale,ten atsipeikėjau ir kai jau susivokiau
kas ir kur ,parveža i palata.mane operavo 11val,po 13jau buvau palatoj.18val.stojausi ir ėjau i wc.personalu esu patenkinta,palatos atnaujintos,keturvietes.
Jei turint klausimų,klauskit atsakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 27 vasario 2015 - 16:11
QUOTE(*Lina* @ 2015 02 27, 16:09)
Aš jau po operacijos,vakar issoperavo šiandien jau namo paleido.Santariškės operacijos laukiau daugiau nei dvi savaites.
Operacija truko apie valanda,po jos tave perveža i pabudimo sale,ten atsipeikėjau ir kai jau susivokiau
kas ir kur ,parveža i palata.mane operavo 11val,po 13jau buvau palatoj.18val.stojausi ir ėjau i wc.personalu esu patenkinta,palatos atnaujintos,keturvietes.
Jei turint klausimų,klauskit atsakysiu.

Smagu, kad viskas taip greitai ir sėkmingai smile.gif Manęs jau Antradienį operacija Santariškėse laukia, tai dabar jau pradėjo neramint tokie techniniai klausimai: kaip su asmeniniais daiktais, kur juos palikti, kol operuos, kaip ten su visokiais lankytojais, nes pabudus norėčiau, kad kažkas būtų šalia...Tai va, apšvieskit, kaip ten su techniniais dalykais? Ir dar vienas delikatus klausimas: esate patenkinta viskuo, ar tas visų paslaugumas buvo "apdovanotas" finansiškai? blush2.gif
Atsakyti
Na bandysiu kuo smulkiau papasakoti. reikėjo i ligoninę prisistatyti 7 val.ir eiti konsultacijų poliklinika pilvo chirurgijos skyrių, ten jau buvo mano ligos istorija,sesutei padaviau savo tyrimus,min įdėjo kažkokį dar lapą ir nusiuntė i ligoninės korpusą, planinės hospitalizacijos registratura. Ten paduodi ligos istorija ir lauki kol tave pakvies.sesute pakviečia ir nuveda i persirengimo kambarį,man rodos ten gali palikti striukę, batus.aš nepalikau,tai tik pasirašiau,kad nieko nepalieku. Nuveda i skyrių, paskiria palatą, mano palatoj buvo didele sienine spinta,tai ten gali susidėti viršutinius rūbus.eini i palata ir lauki savo valandos.Prieš operacija man reikėjo nusipirkti spec.kojines,ateina sesute išmatuoja kojas ir atneša kojines,jų kaina 8 eurai.reikalingos,kad kojos nenutirptu operacijos metu ir po,kol normaliai nevaikstai.Ateina anesteziologas, pas mane atėjo jaunutė tokia,labai maloni,gaila vardo nepamenu.po pokalbio atvažiuoja tavęs išvežti, nusirengi,liekį tik su kelnaitemis ir kojinemis.visus daiktus palikau palatoj,lankytojas gali buti su tavim kol izveza,ir laukia palatoj kol parves.nuveža iki operaciniu,ten perlipi ant kitos lovos,su ja važiuoji i operacine,perlipi ant stalo.Neissigaskit,pririš rankas,per juosmenį ir kojas.Pastato pašalinę ir suleidžia vaistu nuo baimės, pradeda po keliu sekundžių svaigti galva ir uzmiegi.Pabundau nuo triukšmo,kažkokioje didelėje palatoje,kur tokiu daug,personalas nuolat vaikšto ir stebi,kai pamato ,kad jau atsibudineji,nuima deguonies kauke.guli lovoj su pakeltais kraštais,kai jau sugebi suregzti sakinį,mano atveju klausė vardo ir pavardės,veža i palata.Ten manęs lauke vyras.Mane pylimo,todėl neleido manęs snekinti ir man kalbėti,suleido vaistų. Kai nustoja pykinti,leidžia truputi atsigerti vandens.Lankytojas gali buti kiek nori,pas kaimyne net nakvojo.Po kelių valandų pataria stotis ir truputuka pavaikščioti, labai nemalonu sėstis,skauda pilvą. Prieš naktį suleidžia vaistų nuo skausmo,bet jie nenuima visiškai skausmo.
Ismiegi per naktį,ryte vėl gauni vaistu,perrišami žaizdas ir paleidžia namo.Jokių rekomendacijų dėl maisto nedavė, sake valgyti viska,tik proto ribose.
Tavo brangakmenius sudeda i maisiuka ir atiduoda.
Niekam nieko nedaviau,norėjau duoti anesteziologei,net nesileido rolleyes.gif
Visa romana čia parasiau unsure.gif

Atsiprašau už klaidas,nes per plancete rašau,sėdėti dar sunku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 28 vasario 2015 - 09:46