Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2014 11 10, 10:45)
Nes kur nepaskaitai (ne tik kinozale) tiek jį giria, tiek gerų komentarų/atsiliepimų pažerta.

supratau 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 11 10, 18:53)
''Колыбель над бездной'' /2014/

4u.gif
Atsakyti
Merginos
Sklife Сергей Горобченко herojaus virtuve (arba bent labai panasi) filme Улыбка пересмешника lotuliukas.gif
user posted image
O uzkliuvo, del pakylos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 11 09, 22:32)
''Небесный суд. Продолжение'' 2 сезон /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1272354

user posted image


O, Porečenkovas bigsmile.gif Prisišaudė vaikinas bigsmile.gif

Ech, apie tėčius jūs ten kalbėjot cray.gif
Atsakyti
''Волчье солнце'' /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1272695

user posted image


Ramsiau console.gif
Atsakyti
Vajee, baigiau antrą sezoną apie čigoniukę žiūrėti.
Na ta čigoniukė kaip čigoniukė, bala namatė, nes aš šį sezoną turėjau kitus savo favoritus.
Labai man buvo didelė staigmena šiame seriale, ko nesitikėjau ir net negalėjau numatyti,
kartais gi gali atspėti, nujausti, o čia...
na niekad nebučiau pagalvojus apie tokį variantą, net jei kas ir pasakytų- napatikėčiau doh.gif
Aš nežinau ar dar kas žiūri, bet jei kas žiūrėjo pradžią, tai pamena Ramirą ir tą Mašos draugę Tonią.
V.ž. Maša įkalbėjo jį vesti savo draugę Tonią (mat turėjo ji ten tokių grandiozinių planų iš savanaudiškų paskatų... tikino- maždaug 'taip reikia, панарошку gi bus jūsų ta santuoka'). Paklausė- vedė. Sėdi jis savo vestuvėse už užstalės, ašaros byra kaip pupos... Pirmą kartą man taip gaila pasidarė. Žiauriai gaila, labai.

Buvo toks realus atvejis. Vaikinui, t.y. sūnui tėvai neleido vesti jo mylimos merginos, buvo prieš ir tiek (tik nepamenu priežasties). Atitarnavo jis ir kariuomenėj, tėvai galvojo gal pamirš ją, jis grįžęs nepamiršo, tėvai vis tiek neleido, tai ką jūs sau manot- nusišovė jis.
Po armijos buvo pabroliu vestuvėse, kaip pažiūriu nuotraukas- liūdna. Jaunas, aukštas, dailus, išvaizdus, tamsiaplaukis kerinčių rudų akių.
O kas baisiausia, vėliau tėvai prarado ir antrą sūnų, nuskendo. NeduokD tokių išgyvenimų niekam.
Tai va, aš su sūnumi apie tas meiles labai gražiai ir atsargiai, nerėžiu iš peties.


Liepia jam ją į pasimatymą kviesti, tas ir kviečia, vaikšto abu pievom su ta Tonia, nesvarbu kad abu bendros kalbos neranda, ir eina ten jis dvidešimt žingsnių prieky per tą pievą, ir abu tylom doh.gif Na aišku, per prievartą mielas nebūsi.
Bet kas man įdomiausia, kad ta Tonia jį taip sušvelnino ir prisijaukino, kad Ramiras po tuputi po truputi ją ir pamilo. Ir dar taip, kaip sakoma душой ни чает. Na labai buvo gražu stebėti kaip ten viskas vystėsi ir rutuliavosi, l a b a i. Jis toks negailestingas, piktas, kaip laukinis žvėris, ji romi, švelni... Dvi priešingybės. Pliusas ir minusas.
Žinoma, ji buvo labai palūžusi, ir tas ją labai iš esmės pakeitė (visom prasmėm): tėčio mirtis, mylimojo išdavystė, savo noru atsisakė kūdikio, to pasekoje grėsė bevaikystė... Bet kaip aš sakau- abu pasveiko. Jis nuo tos Mashos, ji- nuo tų visų užgriūvusių netekčių...

(1) Рамир и Антонина Тумакова (HD)
(2) Рамир и Антонина Тумакова (HD)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 11 10, 23:48)
''Волчье солнце'' /2014/

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 11 11, 01:45)
Vajee, baigiau antrą sezoną apie čigoniukę žiūrėti.

kaip filmo pavadinimas?


LABA RYTA,
aš vis dar su tėvu Matvėjumi:)
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2014 11 10, 21:54)
filme Улыбка пересмешника


Merginos gal žinot ką šis žodis reiškia blush2.gif kaip suprantu juokdarys ar klystu? vakar pažiūrėjau eilinę šio filmo seriją. neblogas toks, tik vėlai rodo, tai šiandiena žiauriai miego noriu rolleyes.gif

Dar vakar žiūrėjau "Заезжий молодец". Irgi toks neblogas, tik aktorius pagrindinis man kažkaip silpnai šiame filme pasirodė.

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2014 11 11, 10:07)
Merginos gal žinot ką šis žodis reiškia       blush2.gif      kaip suprantu juokdarys ar klystu? vakar pažiūrėjau eilinę šio filmo seriją. neblogas toks, tik vėlai rodo, tai šiandiena žiauriai miego noriu       rolleyes.gif



Lietuviškoje programoje verčia Strazdo šypsena, bet strazdas rusiškai netaip. Matyt tai kažkoks tarminis paukščio pavadinimas. Nežinau ar aš teisi mirksiukas.gif
Labas
Pgooglinai- kažkoks naminis paukštelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 11 lapkričio 2014 - 09:16
QUOTE(Sim@ @ 2014 11 11, 08:31)
kaip filmo pavadinimas?
http://kinozal.tv/de....php?id=1257833
QUOTE(vikaliu @ 2014 11 11, 10:07)
Merginos gal žinot ką šis žodis reiškia blush2.gif
Mėgėjas per dantį patraukti, pašmaikštauti kitų sąskaitą, pajacas. Na lietuviškai taip taikliai neapibūdinsi kaip rusiškai.
Пересмешник- человек, пересмеивающий кого-нибудь, поднимающий кого-нибудь на смех.
Например говорят: этому пересмешнику на зубок не попадайся.
Atsakyti
Sveikos,
Пересмешник.O as 100% buvau isitikinus,ir mamai pasakojau,kad ПЕРЕСМЕНЩИК! lotuliukas.gif
Улыбка пересменщика biggrin.gif

Paziurejau Чао, Федерико,patiko smile.gif pozytivus,seimininis,su gera juoko,doze.4 serijos praleke nepastebimai.Ypac patiko,zviangiau balsu kai intelegentu seima su narkodileriais kalbejosi. biggrin.gif
Intelegentai pokalbio metu turejo omeny ledus,sitie-narkotikus.Kas mate filma,supras apie ka as smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2014 11 11, 10:13)
Lietuviškoje programoje verčia Strazdo šypsena, bet strazdas rusiškai netaip. Matyt tai kažkoks tarminis paukščio pavadinimas. Nežinau ar aš teisi  mirksiukas.gif
Labas
Pgooglinai- kažkoks naminis paukštelis  smile.gif


QUOTE(Visgi @ 2014 11 11, 10:33)
Mėgėjas per dantį patraukti, pašmaikštauti kitų sąskaitą, pajacas. Na lietuviškai taip taikliai neapibūdinsi kaip rusiškai.
Пересмешник- человек, пересмеивающий кого-нибудь, поднимающий кого-нибудь на смех.
Например говорят: этому пересмешнику на зубок не попадайся.



ačiū 4u.gif nes google vertėjas nesuprato ką šis žodis reiškia rolleyes.gif
Atsakyti
A matėt?Svotai 7 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti