Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

''Обмен'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1261213

user posted image


Koks fantastiškas oras, ne tas žodis bigsmile.gif
Aš jau iki 12val spėjau pėstute kokius 6-7 km prasieit.
Dar ir sūnų buvau pasiėmusi į kompaniją.
Nuvariau automobilį į autoservisą ir nuėjom pasivaikščioti,
kol jį ten tvarkė tas tris valandas tai mes po lapus pabraidžiojom,
ir šiaip pasivaikščiojom bešnekučiuodami.
Net ir striuke nusivilkus buvau, nes jau per karšta buvo.
Kažkodėl įtariu, kad čia galbūt jau paskutinis toks šiltas ir gražus savaitgalis.
Pasinaudosim proga ir kelsim sparnus iš miesto arčiau gamtos.


Visiems gražaus, turiningo ir dar nepaskutinio šilto savaitgalio!

user posted image

"Atstok” Robertas Danys

Sakai: “Atstok”.
Aš užsimerkiu ir bandau
Atstot tau šilumą.
Atstoti maldą, aš mėginu atstoti tau namus
Ir jaukia tylą,
Ir paukštį tavo delniuke,
Atstot prieš miegą pasaką,
Užmigus – sapną.
Ryte – kavos puodelį,
Diena – juoką.
Sakai: “Atstok”.
Mieloji, ar atstojau?



Elaiza - Is It Right!
Ši daina man ir atsimerkus ir užsimerkus skamba. O jau ta pantomima...liux.

user posted image

P.S. Ramsiau, tikėk savimi, tik tu žinai kaip tau geriausia, gyvenama vieną kartą, vienintelį. Ir jei jauti, kad dusti, tik egzistuoji, daugiau taip gyvent negali o ir nenori, tuomet atėjo metas kardinaliem pokyčiam, ypač jei atėjo tau tas vidinis toks postūmis, stimulas. Vadinas tu eini teisinga linkme. Visi pokyčiai visada tik į gerą, tik į gerą. Tai tavo gyvenimas, t a v o, o ne tavo artimųjų ar aplinkinių. Ir neprivalai tenkinti vien tik artimųjų poreikių. O kaip tavo poreikiai, tavo?
Viskas bus gerai. Aplinkiniai paburbės, paburbės ir nustos. Dabar XXIa. o ne koks ten pirmykštis amžius. Kaip sakoma,
vyzhivim i prorviomsia, neunyvaj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 10, 14:45)
P.S. Ramsiau, tikėk savimi, tik tu žinai kaip tau geriausia, gyvenama vieną kartą, vienintelį. Ir jei jauti, kad dusti, tik egzistuoji, daugiau taip gyvent negali o ir nenori, tuomet atėjo metas kardinaliem pokyčiam, ypač jei atėjo tau tas vidinis toks postūmis, stimulas. Vadinas tu eini teisinga linkme. Visi pokyčiai visada tik į gerą, tik į gerą. Tai tavo gyvenimas, t a v o, o ne tavo artimųjų ar aplinkinių. Ir neprivalai tenkinti vien tik artimųjų poreikių. O kaip tavo poreikiai, tavo?
Viskas bus gerai. Aplinkiniai paburbės, paburbės ir nustos. Dabar XXIa. o ne koks ten pirmykštis amžius. Kaip sakoma,
vyzhivim i prorviomsia, neunyvaj 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif zmones visada kisa nosi kur nereikia.
as va vasara irgi gavau gera spyri i viena vieta (aisku,pas mane situacijo kitokia),bet matyt man to ir reikejo,nes be to spyrio ir toliau butu viskas kaip buvo.Matyt taip turejo buti.As irgi isitikinau,kad viskas tik i gera
Ramsiau nosi aukstyn ir daryk kaip TAU yra gera,galvok tik apie SAVE ir viskas bus gerai (nors zinau,kad nera lengva,ypac kai visi is visu pusiu smerkia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 23:20)
Tiesiau nebuna g.gif

supratau. manau, kad kita busiu as, nes jau ir nusibodo but zeminamai ax.gif blush2.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 10 10, 02:23)
user posted image
''Чудотворец'' /2014/
''Обмен'' /2014/

4u.gif 4u.gif


laba visoms 4u.gif filmu neziuriu kol kas.
RAMSIAU_stiprybes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 10 09, 10:20)
Sklife man iziuminka-Bragin

4u.gif as irgi kazkada pagalvojau- nei jis koks grazuolis nei ka, bet turi cinkeli thumbup.gif man toks vyras patiktu salia biggrin.gif

Medicininiai serialai man irgi labai patinka thumbup.gif (mano ir darbas toks blush2.gif dabar baigineju ziureti Xorosije ruki thumbup.gif daug tokiu neatitikimu (kad ir is medicinines puses), bet tikrai kabina ir patinka thumbup.gif tuoj eisiu ziureti Sklifo paskutini sezona thumbup.gif

dar norejau paklaust- buvo kazkoks serialas apie organu donoryste, kazkada lyg ir buvau pradejusi ziureti, bet nebepamenu pavadinimo, gal kuri zinot g.gif aciu ax.gif

o gal dar kazka medicininio pasiulysit g.gif
Atsakyti
LiuneSutema,
Ka prisiminsiu,pasiulysiu mirksiukas.gif Ja lechu, Doktor Tyrsa,Samra. Nu va dabar nieks neateina i galva,o tikrai ziurejus... Jei prisiminsiu,parasysiu dar.
Ai,dar neseniai apie priimamaji seriala ziurejau,bet va pavadinimo ir neatsimenu. Buvo ir daugiau ziurejusiu,gal parasys pavadinima merginos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 10 11, 23:52)

o gal dar kazka medicininio pasiulysit g.gif


Лист ожидания, Практика, Скорая помощь, Страна 03. Paskutinis buvo pradzioje lyg nieko, bet pabaigoje visai i pievas nuplauke.
Atsakyti
Labas sekmadienis 4u.gif

Va ką aptikau smile.gif

http://tv.ua/news/ko...ndefined/#14171

user posted image

Ir dar vakar tokia neypatinga nuotaika buvo, po youtubą naršiau. Prisimenat mokyklinių metų topą "Вам и не снилось"? VA ką radau, kažikaip net susigraudinau pažiūrėjus
Сегодня вечером: Как умирал Никита Михайловский (25.05.2013)

Никита Михайловский. "Я буду вам сниться..." (2009) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 12 spalio 2014 - 12:39
Paziurejau Обнимая небо, superinis filmas, labai patiko.
Atsakyti

Не покидай меня 2013- patiko... ale "Гетеры майора Соколова". Tik trumpas- 4seriju...
user posted image


10seriju paziurejau Дом с лилиями 2014. Po kazkuriu "rekomendaciju" buvau nusprendus nezuret. Taciau si filma pradejo rodyt per TV ir nuo ryto iki vakaro bendradarbes aikcioja-aptarineja. Nusprendziau atsisiust. Tai tokios dvipuses mintys puola. Lyg ir nieko, bet pats scenarijus-gyvenimas man ne prie sirdies. As uz tikraja zmona, o ne uz "polevaja", taip pat man Олеся Судзиловская thumbup.gif , o Дарья Мороз schmoll.gif Netinka vaidmeniui ir tevas Сергей Маховиков-vaidina toki griezta, o aktorius, net jo balsas minkstas "liurinis"... Ir tas grieztas tevas... "grieztas prigrieztas", o pats gyvenime tokiu klaidu, nesamoniu pridares...

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
''Вдовец'' /2014/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1261678

user posted image


''Ограбление по-женски'' /2014/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1261935

user posted image


''Одолень-трава'' /2014/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1261926

user posted image
Atsakyti
Pažiūrėjau ir aš Аромат шиповника
Dvi paskutines serijos tiesiog doh.gif fantazijos trūkumas. Kam reikejo taip "šienauti" herojus. Visiškai bereikalingai" pašalintas" vienos iš draugių tėvas. Nuo to nei padaugėjo įtampos, nei pasikeitė įvykių eiga. Paskutinė serija visiškas nokdaunas schmoll.gif
Sakyčiau daug ašarų,, bet nuo to scenarijus nepagerėjo.Neprivalo filmas būti su laiminga pabaiga, bet ir tokia pabaiga netenkina. Vieninteis logiškas sprendimas tai vedybos ir medus Paryžiuje.. lotuliukas.gif
Atsakyti
''Кухня'' 4 сезон /2014/
Сегодняшняя премьера (1)
Сегодняшняя премьера (2)
http://kinozal.tv/de....php?id=1262281

user posted image
Atsakyti