Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2014 12 02, 21:24)
''Чужой'' /2014/


Pradejau vakar ziureti. Neturint, ka ziureti-visai neblogai drinks_cheers.gif
Miestelyje vyksta gauju, kurioms vadovauja deputatai, karas. Grizta is Australijos buves ten reindzeris i miesteli. Jam Rusijos istatymai, gyvenimas-naujas. Bando prisitaikyti, nes toks gerietis, bando ginti nuskriaustuosius-patenka i policijos akirati. doh.gif Na o policija nusprendzia juo pasinaudoti ir infiltruoti i viena is gauju...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 02, 11:53)
Jaučiu mano darbo kolegė man meškos paslaugą padarė doh.gif
-----
- Tai čia gi šitas Кирилл Сафонов
user posted image
________________________________________________________

" thumbup.gif " kolegė ax.gif
o dėl Kirilo supratau. Nieko toks vyras.
Linkiu, kad neapsirgtumei, Visgi, o kolegei - linkėjimus perduok nuo SM mirksiukas.gif


laba ryta,
vakar pabaigiau II sezoną Lialios.
Atsisiunčiau III - čią, bet tik 14 serijųsad.gif tai įdomu, kada sukurs likusias? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Baigiau Чужой среди своих,laaabai patiko,tikriausiai bus geriausias mano matytas,siu metu,filmas thumb_yello.gif Viskas siame seriale kas man patinka yra ,kriminalas,graziai ir idomiai persipina su seimos drama,meile,intrigos.Aktoriai super,visi savo vietoje,toliau zaviuosi,aktoriumi,Алексей Демидов,ir labai patiko васильев антон александрович,saldainiukas ax.gif biggrin.gif user posted image
o filme gera blogieti vaidina,su randu per visa veida,nu вообще,mano skonio biggrin.gif Po sio filmo,nors ideta,aciu Visgi, uz triusa 4u.gif daug nauju filmu,neturiu ka ziureti.Man po gero filmo,kazkokia vidine tustuma,kaikuri laika buna biggrin.gif veliau praeina irnesakyk.gif

Ne i tema,pasikalbejome su MV,kad mums ziemos jau pakaks smile.gif ,Kaledos praeina ir tebunie pavasaris.SALTA!,nepripranta kunas prie salcio,rengiuosi kaip ziema,na,ta tikra ziema,kai -20,ir vistiek salta unsure.gif
Tai ta proga,nuostalgiskai wub.gif
листьями пошуршать wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 12 03, 10:32)
vakar pabaigiau II sezoną Lialios. Atsisiunčiau III - čią, bet tik 14 serijų sad.gif tai įdomu, kada sukurs likusias?
Sim@, jie jas įkelia kasdien, reguliariai, apart savaitgalių.
Na pasitaiko išimčių, kad įkelia ir šeštadienį kokią naują seriją- savo oficialiame puslapyje.
Aš dabar kaip tik III- čiame sezone, laukiu naujų serijų.
Ir taip įdomu, kad net azartas apėmęs ir laukt ir žiūrėt naujas serijas.
Tiek netikėtumų ir gerų posūkių, kad kas man apie tai pasakytų I-me ar II-me sezone,
kad va III-me sezone bus taip ir anaip, na tikrai vargu ar patikėčiau.
Sakyčiau tikriausiai kliedi žmogus, nes taip negali būti.
QUOTE(Nanita @ 2014 12 03, 11:25)
Baigiau Чужой среди своих,laaabai patiko,tikriausiai bus geriausias mano matytas,siu metu,filmas

Man po gero filmo,kazkokia vidine tustuma,kaikuri laika buna biggrin.gif veliau praeina irnesakyk.gif

Ne i tema,pasikalbejome su MV,kad mums ziemos jau pakaks smile.gif Kaledos praeina ir tebunie pavasaris. SALTA!,
nepripranta kunas prie salcio,rengiuosi kaip ziema,na,ta tikra ziema,kai -20,ir vistiek salta unsure.gif
Aš taip ir pagalvojau, kad gali būti neblogas (pagal anonsą),
ir dar man atrodo kad turėtų būti įdomus ''Господа-товарищи'' /2014/,
bent jau aš taip galvoju. Jei pradėčiau ką naują žiūrėti, tai tikriausiai nuo šitų dviejų ir pradėčiau.

Man lygiai taip pat toks jausmas apima (po gero filmo).

Va va aš irgi, nesiadaptuoju kažkaip lengvai prie šalčių šiemet,
nežinau kaip čia bus kai paspaus dar stipresnis šaltukas. Dubakas, brrr.


user posted image
O tiesa, laukiat Kalėdų, Naujų, na apskritai švenčių?
Nežinau, bet aš taip pusiau abejingai.
Nebūna man ten kažkokio ypatingai ypatingo euforinio laukimo.
Minimalus toks ir tik tiek.
Kartais net erzina ir būna nenuotaika prieššventiniu laikotarpiu.
Atrodo ir ko gi čia džiūgaut? Praeis greit tos šventės ir viskas.
Jaučiuosi kaip koks Grinčas taip burbėdama doh.gif
Gal aš jau čia senstu? mastau.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2014 11 23, 01:01)
Прощай любимая 2014. Nu filmas 100balu is 100 galimu.
Merginos, rekomenduoju, kas nematet  4u.gif
Visas filmas - gal tas, gal tas nuzude. O pabaiga - net nesugalvosi.  thumbup.gif
http://kinozal.tv/de....php?id=1220526

Ačiū už rekomendaciją. Tikrai geras filmas. Daugiau tokių.
Dabar niekaip nerandu ką čia peržiūrėjus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O aš Kalėdų laukiu ax.gif Jau žiūrinėuju kaip čia namus papuošti ax.gif Pusė dovanų artimiesiems jau yra ax.gif Tik Kalėdos bus trupūtį nervingos, nes 12.30 d. bakalaurinio gynimas doh.gif
Einu paieškot kokio filmo pažiūrėti vakare prieš miegą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 03, 13:08)
Sim@, jie jas įkelia kasdien, reguliariai, apart savaitgalių.

4u.gif

QUOTE(kami_ @ 2014 12 03, 13:35)
O aš Kalėdų laukiu ax.gif Tik Kalėdos bus trupūtį nervingos, nes 12.30 d. bakalaurinio gynimas doh.gif

as irgi laukiu, patinka man tas periodas 4u.gif
sekmes gynime 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 12 03, 11:25)
Sveikos  smile.gif

Baigiau Чужой среди своих,laaabai patiko,tikriausiai bus geriausias mano matytas,siu metu,filmas  thumb_yello.gif Viskas siame seriale kas man patinka yra ,kriminalas,graziai ir idomiai persipina su seimos drama,meile,intrigos.Aktoriai super,visi savo vietoje,toliau zaviuosi,aktoriumi,Алексей Демидов,ir labai patiko васильев антон александрович,saldainiukas  ax.gif  biggrin.gif user posted image
o filme gera blogieti vaidina,su randu per visa veida,nu вообще,mano skonio  biggrin.gif Po sio filmo,nors ideta,aciu Visgi, uz triusa  4u.gif daug nauju filmu,neturiu ka ziureti.Man po gero filmo,kazkokia vidine tustuma,kaikuri laika buna  biggrin.gif veliau praeina  irnesakyk.gif



Sutinku su kiekvienu žodžiu, ir man labai patiko, ir nieko žiūrėti dabar net nenoriu 4u.gif
Labas visoms smile.gif
Atsakyti
Laukiu Kaledu labai wub.gif Jau nuo spalio men. biggrin.gif nes tada pradedu megzti,siuti dovaneles savo artimiesiems,ruosti vaikui karnavalini kostiuma,planuoti kaip puosiu namus,eglute.Koks bus adventu vainikas.Su seimos nariais,aptareme kas ka gamins kucioms.Jokiu tradiciju neturime,ramiai praleidziame kuciu vakara,aisku patiekalai pagal svente.Pavakarojame,i baznycia nueiname,(ne visada) blush2.gif o jau Kaledu ryta,po pusryciu,apsikeite dovanomis,planuojame kaip praleisime diena.Jai sniego yra,pasiimame karsta vyna,roges ir ant kalno,kol vaikai (kuriems nuo 27 iki 55 metu ir vienas suauges 8-neriu biggrin.gif )duksta,mociute saslykus laukia ruosia.Po vakarienes sokiai,dainos,konkursai iki paryciu. smile.gif Nors su seima susitinkame ypac daznai bet vat taip на полную,svenciame tik per Kaledas.Kaledos,man kaip vaikuj,stebuklu metas wub.gif Tikiu Kaledu seniu,kad kuciu nakti gyvuneliai kalba,kad issipildo visi norai. ax.gif smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 12 03, 16:09)
Laukiu Kaledu labai  wub.gif

Kaip jauku 4u.gif smile.gif
Anksčiau švęsdavom pas močiūte kaime šv. Kalėdas, o dabar kai aš, pusrboliai suaugom dažniausiai per Kūčias pas mano tėvus renkamės, o per Kalėdas kiekviena šeima savo namuose ir dovanomis per Kūčias keičiamės ax.gif
Atsakyti
''Приключения маленьких итальянцев'' /2014/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1279381

user posted image

Va va ir aš apie tai, kad jos labai greitai baigiasi (Kalėdos).
Bet labai gerai, kad šiemet tiek daug išeiginių, tik 2 dienas dirbt reiks.
Tai bus ilgos Kalėdos. Pasaka.
Man svarbiausia, kad per Kūčias, Kalėdas būtų sniego, ir labai patinka,
kai už lango pūga, na arba bent kai jau sninga.
Per Kūčias su tėvais, t.y. pas tėvus, tada grįžtam namo, jaukus vakaras namie,
Per Kalėdas- su giminėm, na ir aišku pramogos.
Žinau, kad jau šiai dienai boulingas rezervuotas, tuomet laukia vakarėlis, kitą dieną į naktinį centrą pasigrožėt,
tada su karštu vynu kažkur į gamtą, ar į sodybą su pirtim. Na toks repertuaras pas mus tradicinis kaip ir kasmet.
Na ir aišku, svečių priėmimas kas be ko.
Bet kai baigiasi tos Kalėdos, tai man tokia spengianti tyla, nes įpranti per tą laiką prie veiksmo, šurmulio.
Na ir paskui po pauzės antras veiksmas, Nauji metai, bet jau tokie sakyčiau kuklesni gan.
Egles puošim ne sekančią, o dar sekančia savaitę, namus taip pat.
Man nelabai patinka anksti puoštis.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 12 03, 10:25)
Sveikos  smile.gif

Baigiau Чужой среди своих,laaabai patiko,tikriausiai bus geriausias mano matytas,siu metu,filmas  thumb_yello.gif Viskas siame seriale kas man patinka yra ,kriminalas,graziai ir idomiai persipina su seimos drama,meile,intrigos.

Sutinku 100% 4u.gif su jau aprasyta nuomone,likau suzaveta serialo - gera aktoriu vaidyba,nenuvalkiotas siuzetas.
Atsakyti