Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiomis transporto priemonėmis važiuosite?

O mes vazevome su ZIMU (super masinyte) smile.gif o pulkas sumikrium smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benderiute @ 2008 02 28, 16:33)
O mes vazevome su ZIMU (super masinyte)  smile.gif  o pulkas sumikrium  smile.gif


Mes taip pat esame uzsisake ZIMMERI balta, o pulkas vaziuos su baltu Mercedes autobusiuku ax.gif Manau turetu but ir grazu ir patogu ir finansiskai gal but pigiau nei limuzinas smile.gif
Atsakyti
Sveikos;)
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus taip kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif biggrin.gif man dabar sunku isivaizduoti ta dalyka, gal is patirties kas galit pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 04, 20:25)
Sveikos;)
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus taip kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif  biggrin.gif  man dabar sunku isivaizduoti ta dalyka, gal is patirties kas galit pasakyt?

Mano suknele buvo itin didele, tai zinok i paprasta masina tikrai butu buve sunku sutilpt, bet aisku kaip nori tai viskas imanoma, tilp tai tilpsi, tik nepatogu baisiai gali buti smile.gif Nors zinok jei limuzinu vaziuoja daug zmoniu ir ten vietos ne kazka, nera ten taip labai jau patogu, o jei dar i kita gala reik nulyst su didele suknele tai is vis smile.gif Mes vaziavom su senovine ZIMU, jis limuzino klases, bet mes jame tik dviese buvom, tai vietos tikrai pakankamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benderiute @ 2008 03 04, 21:58)
Mano suknele buvo itin didele, tai zinok i paprasta masina tikrai butu buve sunku sutilpt, bet aisku kaip nori tai viskas imanoma, tilp tai tilpsi, tik nepatogu baisiai gali buti  smile.gif  Nors zinok jei limuzinu vaziuoja daug zmoniu ir ten vietos ne kazka, nera ten taip labai jau patogu, o jei dar i kita gala reik nulyst su didele suknele tai is vis  smile.gif  Mes vaziavom su senovine ZIMU, jis limuzino klases, bet mes jame tik dviese buvom, tai vietos tikrai pakankamai  smile.gif



aisku...nu as tai negalvoju labai dideles suknes imt, nes pati nemaza esu, tai atrodyciau isvis kaip kubiliukas biggrin.gif maniske bus su lanku,bet nebaisiai pusta (bent taip isivaizduoju)... nu tai reik tiketis kad tilpsiu;)
Atsakyti
niu as po ilgu ilgu ilgu paiesku pagaliau radau maniskio svajone Chaika... bigsmile.gif zinoma su supermama forumo pagalba, kuo labai esu dekinga... jau ir uzsisakem ir tikrai patenkinti, nes kaina buvo tokia, kokios tikejomes.. ax.gif o pulkui nuomuosim turbut mikroautobusa, dabar kaip tik jo paieskom uzsiemus, nes musu pulko lyg nera labai daug, bet po oficialiu daliu ir mes norim prisijungt prie ju, tai galvojam apie 20 vietu autobusiuka issinuomuot.. rolleyes.gif gal kas dar galetu ka pasiulyt, nes dar tik paiesku pradzia.. doh.gif unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 04, 20:25)
Sveikos;)
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus taip kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif  biggrin.gif  man dabar sunku isivaizduoti ta dalyka, gal is patirties kas galit pasakyt?

lotuliukas.gif atsiprasau, bet pabandziau isivaizduoti, kaip atrodo nuotaka, bebandanti susigrusti i masina. linksma lotuliukas.gif deja, gali ir man tas gresti, nes mes planuojame vaziuoti su savo audi 8. jinai erdvi, bet kadangi mano suknia su lankais, tai gali tekti man irgi ,,susilankstyti" , kad itilpciau doh.gif
Atsakyti
o mes su limuzinu hummer buvom, ir tikrai patogu visi vienoj vietoj, ir tikrai papriestarausiu tai nuomonei kai sako kad limuzine su suknele nepatogu
Atsakyti
as jau seniu seniausiai buvau sugalvojus, kad vaziuosim su "vabaliuku", tj vos infarktas neistiko kai pamaciau kazkada per tv , kad maxas is Biplan per savo vestuves su jais vaziavo doh.gif
tj db mastau apie new beetle cabrio smile.gif nesinori man visai limuzinu smile.gif

Atsakyti
mes tai labai norejome vaziuoti su kadilaku de ville 1959 metu.. o pulka i wolkswagen bus'a talpinti.. taciau truputi per brangiai atsieitu.. tu mercedes ar bmw nenorejome.. limuzinu taip pat.. galvojam vaziuosim su savo masinom smile.gif tai pasiskolinom is teveliu smile.gif mes vaziavom su juoda volvo s80 liudininkai taip pat su tokia pacia tik sidabrines spalvos. Na o pulkas su Zaliu ir baltu chrysler voyager smile.gif
Atsakyti

pas mus palyda vaziavo su mikriukais pegeot, dar iki baznycios lydejo motociklai 7,
user posted image

o musu buvo dzipas irgi pegeot:
user posted image

tilpti tilpau tik kad kai dzipas aukstas truputi tai lipant suknele istepiau unsure.gif , bet vaziuoti labai smagu thumbup.gif
Atsakyti
mes su 12 vietu baltu limuzinu buvom smile.gif Visi sveciai tilpo i viena masina, linksma buvo smile.gif
Atsakyti