Įkraunama...
Įkraunama...

Toliau ieškom draugių

Sveiki, aš iš Klaipėdos auginu mergytes 14 ir 4 metų
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dad: 02 rugsėjo 2013 - 19:32
Sveikos visos, kuriom liūdna 4u.gif Papasakosiu ir aš savo istoriją. Ieškojau ir aš draugių per SM, gal maždaug prieš pora metų. Buvau ir ne vienam susitikime. Dauguma buvo tikrai draugiškos merginos, mandagios, bendraujančios, įdomios, iniciatyvios. Žodžiu tikrai neturiu nei jokio blogo žodžio pasakyt. Dabar bandau sugalvot kokių "trūkumų", na nerandu nei vieno. Aišku, iš kelių susitikimų, kuriuose buvau, su pora merginų absoliučiai skyrėsi požiūris į daug ką, labai skirtingos buvom. Su kitom pora labiau susibendravom, o kitos liko "kažkur per vidurį". Manau dauguma suprasite apie ką aš kalbu. Noriu pasakyt, kad bendraujant "lyg ir viskas gerai", bet taip ir neatradau artimos sielos. Tikrai neužkeliu draugystei kartelės. Noriu surasti paprastą, nuoširdžią draugę. Tikriausiai daug žmonių įeina į šitą sąvoką "paprasti ir nuoširdūs", bet manau turi būti dar kažkas.. Na net nežinau kaip paaiškinti. Kažkoks viens kito supratimas.. (šiuo atveju viens kitos) smile.gif
Nesakau kad turi būti vienodi pomėgiai, tikriausiai gali būti ir skirtingi... Bet jei viena mėgsta knygas, kita - klubus, gal vėl gali nebūti apie ką šnekėti...
Žodziu ieskau giminigos sielos, taip galima pasakyti. Su kuria būtų gera ne tik linksmai paplepėti, bet ir paliūdėti, pasidalinti rūpesčiais.
Man 29-eri, gyvenu Vilniuje, vaikų neturiu. Esu ištekėjusi. Tikrai ieskau drauges, su kuria galetumem ir el. pastu susirasyti, ir galbut skypu paplepeti, ir sms zinutemis, ir telefonu, ir gyvai. Na noretusi nuolat ryšį palaikyti, o ne kartą per mėnesį. Bet aisku, turi buti kazkas bendro, kad noretusi taip dazniau bendrauti. Žodžiu, laukiu iš Jūsų žinių į AŽ, kąnors (bent jau trumpai) parašykite apie save, jei galit, ir kokius kontaktus nurodykit, ir bendrausim, ok? Nepavyks, tai nepavyks, o gal kaip tik, tapsim labai gerom draugėm 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kagi, atkeliauju ir aš į šią temą smile.gif Ieškau draugių Šiauliuose smile.gif Esu čia naujokė, tad pažystamų kaip ir neturiu,o taip norisi bendrauti 4u.gif Man 26 metukai, esu paprasta bei draugiška mergaitė smile.gif Tad, jei yra bent truputis noro paplepėt ar šiaip linksmiau laiką praleisti, laukiu laiškučio smile.gif
Atsakyti
Labuciukas visoms 4u.gif

jungiuosi ir as cia smile.gif

esu naujoke Naujojoj Akmenej, ir ziauriai sunku, kai nieko nepazystu ir seip miestukas nepazystamas... doh.gif

Tad prisijungiau i mamyciu foruma, nors ir nesu mamyte dar, bet tikiuosi rasti pasnekoviu smile.gif

Atsakyti
Gal organizuojamės vilniškės? Kad ir kitą savaitę kokioj kavinėj susibėgt? Ar būtų norinčių ir turinčių laiko?

QUOTE(Vesta* @ 2013 08 22, 16:02)
Sveikos,
Man 36 m. Esu iš Vilniaus. Auginam 10 ir 4 metų berniukus.
Kadangi jau beveik metai, kaip dirbu iš namų, žiauriai pradėjo trūkti moteriško kolektyvo smile.gif

Gal vilnietės organizuoja kokį kavos pagėrimą? mielai prisijungčiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(LLucky @ 2013 09 23, 13:22)
Gal organizuojamės vilniškės? Kad ir kitą savaitę kokioj kavinėj susibėgt? Ar būtų norinčių ir turinčių laiko?



Sveikos

man 37-eri metai, turiu du vaikučius(dukrytei -9-eri , sūneliui 4-eri).
Mielai prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
Vilnietes susitikimus organizuoja per skype ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat vis dar ieškau draugės, savo sielai artimos smile.gif tokios nuoširdžios, mielos, bendraujančios smile.gif noriu tokios, su kuria galėčiau pasidalinti savo džiaugsmais ir vargais, su kuria būtų galima plepėt ir plepėt smile.gif 4u.gif 4u.gif labiau norėčiau pabendrauti su rimta asmenybe, kadangi pati jau išaugau i vėjavaikiškumo, turiu vaikiną, su juo gyvenu ir bendrą gyvenimą kuriu ax.gif man 22, esu iš Vilniaus. Labai laukiu kokių nors mielų laiškučių smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Esu is Kedainiu. 34m. auginu maza vaikuti. Siame mieste tik keli men,neturiu draugiu :-)
Atsakyti
ar tai subtili uzuomina, kad cia susitikimu organizuot negalima? schmoll.gif



QUOTE(BlueFlower @ 2013 09 23, 17:20)
Vilnietes susitikimus organizuoja per skype  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(nano @ 2013 09 27, 10:28)
ar tai subtili uzuomina, kad cia susitikimu organizuot negalima? schmoll.gif

tai tik pasiulymas wink.gif
Atsakyti