Įkraunama...
Įkraunama...

Toliau ieškom draugių

Vėl kvietimas vilnietėms, kurios nori bendrauti, susirasti draugių, junkitės prie mūsų būrelio, jei dar nebuvot. Bandom atsinaujinti, būtų smagu su kažkuo susipažint.
Bendraujam ir online, ir susitinkam. Jokių reikalavimų nėra, tik amžius nusistovėjęs 35 - 45, labai jaunesnėms ar vyresnėms gal būtų neįdomu. Ir prašymas rašyti toms, kurioms tikrai norisi bent kažkiek bendraut, ne prisijungt ir stebėt.
Lauksiu až kam įdomu smile.gif
Atsakyti
Sveiki.esu mama,auginu 3 m dukrą. Na ką ir taip yra,kad lb trūksta man moteriško kolektyvo,bendravimo, susitikimų,paplepejimu prie arbatos ( kavos nemegstu😁). Esu draugiška,komunikabili,visados isklausau,niekados nesmerkiu. esu is vilniaus,ir kartais tikrai norisi nuosirdaus bendravimo.smile.gif Lauksiu sms:)
Atsakyti

gal kas is ukmerges rajonu esat mieliai pabendrauciau

Atsakyti

gal kas is ukmerges rajonu esat mieliai pabendrauciau

Atsakyti

Sveikos, moterys, merginos, :)

Būtų labai smagu atrasti draugę, tą tokią iš didžiosios D raidės. Pačiai jau praktiškai trisdešimtmetis ir tik dabar supratau kaip visgi svarbu turėtų draugę šalia. Pati esu iš Vilniaus. Laisvą laiką leidžiu super įvairiai, filmai, serialai, kelionės, lietaratūra, Domino spektakliai, gyva muzika, karšta arbata, vynas, pasivaikščiojimai. Moku plepėti daug ir į lankas, o moku ir klausyti. Mėgaujuos tuo. Tikiu tokiu nuoširdžiu barteriu tad traukiu visą amuniciją ir kimbu į paieškas. Gal kas kartu papliurpti, prasieiti, gal kavos ar vyno taurės? Juk taiiip greitai Kalėdos  :wub:  :yahoo:   Nagiiiii  :angel_not:​ 

Atsakyti
As mielai su kauniete 4u.gif susipazinciau rolleyes.gif
Atsakyti
Siauliete, 41 m..
Turiu 7 metu dukryte.
Drauges atitolusios, as nesenai issiskyriau, tai mielai susipazinciau..Gali buti nebutinai siauliete
Atsakyti
Ieškau draugių Kaune. Gal kuri gyvena Vilijampolėje, Šilainiuose, Žaliakalnyje ir vakarais norėtų paplepėti, išgerti arbatos?
Atsakyti

Sveikos, esu iš Vilniaus. Man 28metai.

Ieškau nuoširdžių draugių su kuriomis galėčiau leisti laiką, paplepėti :)

Atsakyti

Jungiuosi ir aš prie draugių paieškos,esu 37 kaunietė, auginanti du vaikučius :rolleyes: . Gal yra norinčių pasidžiaugti ir paliūdėti, padiskutuoti ir patirtim pasidalinti? :4u:​ 

Atsakyti
Ieškau intelektualios ir nuoširdžios draugės Vilniuje. Mano aistra - knygos, kelionės, filmai.

Man 34, turiu du vaikus. 8 ir 11 metų. Būtų nuostabu, jei netyčia sutaptų interesai ir gal netgi pavyktų bendrauti šeimomis, karts nuo karto nuvažiuoti vieniems pas kitus į svečius ar kartu leisti laisvalaikį. Iš stebuklų serijos čia tokios vizijos ir norai, bet tai o galbūt ieškant galima ir rasti kada nors rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites jungiuosu y draugiu paieskas gal kas ieskot draugiu Jonava 😊
Atsakyti