Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 51

QUOTE(Leonilė @ 2014 10 10, 18:36)
Drambiuke, ar paguldė mamytę? priminkit mamai gimdos v? kaip supratau echoskopijos Jums nedarė? Dabar, kai bus medikų priežiūroje tikrai jums su sese ramiau bus.
Laikykitės 4u.gif
Ida1, noriu ir aš pasidžiaugti už Jūsų vyrą. Tikrai labai geros žinios, mano tėtei buvo plačių smulkialąstelinis.
Man chemija sukapsėjo, viskas, kaip ir gerai. Tik dabar "laukiu" blogybių verysad.gif  ir bijau. Dieve, kaip aš bijau verysad.gif
Akys kažkokios užtinusios pasidarė, baltymai balzgani ir raudona nosis doh.gif
Man tik klausimų iškilo, kaip visada gyd.pamirštu ko nors paklausti doh.gif

Ligoninėje suleido Zofraną, liepė namie leistis, bet nepaklausiau kada ir kiek? ar šiandien leistis ar ne? g.gif
Ar tik rytoj?
ir dar ką daryti su geležies preparatais? vartoti? (dėl žemo hemoglobino) ar šias dienas praleisti?

Leiskites zofrana 8mg.kazkaip kai pastoviai leidi maziau pykina.tik jis turi salutini poveiki kietina vidurius blush2.gif ziauriai..Siaip idomu .o jusu tetis visa gydyma praejo?kur mts buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 10 spalio 2014 - 18:02
QUOTE(ida1 @ 2014 10 10, 19:01)
Leiskites zofrana 8mg.kazkaip kai pastoviai leidi maziau pykina.tik jis turi salutini poveiki kietina vidurius blush2.gif ziauriai..Siaip idomu .o jusu tetis visa gydyma praejo?kur mts buvo?




Ir šiandien leistis? nepaisant to, kad šiandien 2 ampules jau gavau?
o kaip dėl geležies?

Jam buvo nustatyta 3B stadija. Pradžioje buvo mts.limfmazgiuose, kuriuos, kiek buvo įmanoma operacijos metu pašalino. Tada skyrė chemoterapiją, atsimenu tik tiek, kad buvo 6 kursai, bet nei ką lašino nei kaip lašino neatsimenu doh.gif (atsimenu, kad prašiau biologinės terapijos), pasakė, kad prie šio v netinka (nors iternete rašo kitaip).Po chemo remisija buvo 3 mėn. Ataugo plaukai, o su jais ir metastazės išplito pradžioje į kitą plautį, apėmė visą. Tuomet skyrė švytinimą. Remisija 1 mėn. Po to mts į šonkaulius, raktikaulį, padarius rentgeną aiškiai buvo matyti, kaip tie kaulai lūžę, aptrūpėję. Tada gyd.jau niekuo negalėjo padėti skyrė tik morfiną ir po to tik 2 sav. "pratraukė" nuo diagnozės pradžios iki mirties 9 mėn.
Net tada, kai jam buvo skirtas morfinas jis tikėjo, kad pasveiks, šventai tuo tikėjo...Viltis mirė kartu...






Atsakyti
[quote=Leonilė,2014 10 10, 19:38]
Ir šiandien leistis? nepaisant to, kad šiandien 2 ampules jau gavau?
o kaip dėl geležies?

Jam buvo nustatyta 3B stadija. Pradžioje buvo mts.limfmazgiuose, kuriuos, kiek buvo įmanoma operacijos metu pašalino. Tada skyrė chemoterapiją, atsimenu tik tiek, kad buvo 6 kursai, bet nei ką lašino nei kaip lašino neatsimenu doh.gif (atsimenu, kad prašiau biologinės terapijos), pasakė, kad prie šio v netinka (nors iternete rašo kitaip).Po chemo remisija buvo 3 mėn. Ataugo plaukai, o su jais ir metastazės išplito pradžioje į kitą plautį, apėmė visą. Tuomet skyrė švytinimą. Remisija 1 mėn. Po to mts į šonkaulius, raktikaulį, padarius rentgeną aiškiai buvo matyti, kaip tie kaulai lūžę, aptrūpėję. Tada gyd.jau niekuo negalėjo padėti skyrė tik morfiną ir po to tik 2 sav. "pratraukė" nuo diagnozės pradžios iki mirties 9 mėn.
Net tada, kai jam buvo skirtas morfinas jis tikėjo, kad pasveiks, šventai tuo tikėjo...Viltis mirė kartu...
[/quoteGalit ir nesileist siandien.nebijokit.jei prades pykint tada susileisit.jis greit suveikia.As vyrui daug leisdavau.bet jo chemija kita.Del gelezies nezinau g.gif ,bet as tai negerciau chemijos metu.paklausit pirmadieni pas gydytoja.Del tecio uzjauciu verysad.gif .greitai...
Atsakyti
Aš vieną istoriją girdėjau vakar laukiant kol vyras priduos kraują dienos stacionare, kalbėjosi du vyriškiai, pažįstami, bendradarbiai gal buvę ar panašiai. Vienas vyras pasakojo, kad jam 4 metai pašalintas vienas plautis, kai į trečią aukštą užlipa su pailsėjimu darosi tyrimus, kraujui kažkokios korekcijos. Dabar nuo švitinimų kažkokia kraujo liga prikibo nuo švitinimų, kai nedalyvauji pokalby tai tik nuogirdos. Kaip supratau mts buvo kelis kart, galvoj tuo tarpu ir švitinta. Bet esmė tame, kad gyvena žmogus, su žmona į koncertus vaikšto gerokai viš pensijos.
Viltis ir tikėjimas daug duoda ir kova nenutrūkstama.

Nuo geležies gali sustiprėt pykinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 10 spalio 2014 - 18:54
Sveikos mergytes,

as ir vel cia. Tikiuosi visos jauciates gerai ir bent jau be virusu, kurie aplinkui siaucia.
Atejau su tokiu klausimu, pirmadieni vaziuosiu i santariskes pas gydytojus pasikalbet, bet vis nesuprantu, mamai siandien pasake, kad piktybis visgi auglys plauciuose. Priminsiu: 2013 balandi dare operacija, ispjove kazkoki padara, po to tikrinosi viskas buvo ok, siais metais, birzelio menesi pamate kazkokiu pakitimu toje vietoje kur buvo operuota bet nusprende nieko nedaryt ir pasitikrinti liepe atvaziuot rugseji, rugseji nuvaziavus paaiskejo, kad paaugo ten kazkoks padariukas, is 7 mm pasidare 12 mm, tai reiskia kad per 3 men paaugo 5 mm. tai dare biopsija kaip suprantu, dure per sonkaulius ir taikesi paimti meginuka to padarelio ir siandien sesele pasake kad piktybinis, bet pasake iki trec jokio gydymo negali skirti, nes laukia genetiniu tyrimu. o trec gydytojas kazkur isvaziuoja ir nebus kuri laika. o ka tie genetiniai tyrimai pasako? nelabai suprantu :S del ko juos daro. vaziuosiu pirm pas gyd pasikalbet, paklaust ar negali skirti kazkas kitas gydymo kol ju nebus ir dar mastau gal i Grybo klinikas nuvaziuot pasikonsultuot pas onkologa :S beje, kaip tos stadijos skaitose, kaip suprast kada kokia stadija :s
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 10 10, 19:53)
Aš vieną istoriją girdėjau vakar laukiant kol vyras priduos kraują dienos stacionare, kalbėjosi du vyriškiai, pažįstami, bendradarbiai gal buvę ar panašiai. Vienas vyras pasakojo, kad jam 4 metai pašalintas vienas plautis, kai į trečią aukštą užlipa su pailsėjimu darosi tyrimus, kraujui kažkokios korekcijos. Dabar nuo švitinimų kažkokia kraujo liga prikibo nuo švitinimų, kai nedalyvauji pokalby tai tik nuogirdos. Kaip supratau mts buvo kelis kart, galvoj tuo tarpu ir švitinta. Bet esmė tame, kad gyvena žmogus, su žmona į koncertus vaikšto gerokai viš pensijos.
Viltis ir tikėjimas daug duoda ir kova nenutrūkstama.

Nuo geležies gali sustiprėt pykinimas.

Tai dar karta irodo.kad kiekvienam kitaip.nors ir liga ta pati.siai dienai ir as tikiu.kad viskas bus gerai.Kad Dievas dar leis sioj zemej mums pabuti...Angele mano bendradarbe serga tokia pacia liga kaip jusu vyras.jau 10m.viena karta buvo atkritis.vel gydymas ir vel remisija.Dabar sau darbuojasi ir vaikucius auginasi.nes kai susirgo mazyliui buvo metukai.
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2014 10 10, 20:11)
Sveikos mergytes,

as ir vel cia. Tikiuosi visos jauciates gerai ir bent jau be virusu, kurie aplinkui siaucia.
Atejau su tokiu klausimu, pirmadieni vaziuosiu i santariskes pas gydytojus pasikalbet, bet vis nesuprantu, mamai siandien pasake, kad piktybis visgi auglys plauciuose. Priminsiu: 2013 balandi dare operacija, ispjove kazkoki padara, po to tikrinosi viskas buvo ok, siais metais, birzelio menesi pamate kazkokiu pakitimu toje vietoje kur buvo operuota bet nusprende nieko nedaryt ir pasitikrinti liepe atvaziuot rugseji, rugseji nuvaziavus paaiskejo, kad paaugo ten kazkoks padariukas, is 7 mm pasidare 12 mm, tai reiskia kad per 3 men paaugo 5 mm. tai dare biopsija kaip suprantu, dure per sonkaulius ir taikesi paimti meginuka to padarelio ir siandien sesele pasake kad piktybinis, bet pasake iki trec jokio gydymo negali skirti, nes laukia genetiniu tyrimu. o trec gydytojas kazkur isvaziuoja ir nebus kuri laika. o ka tie genetiniai tyrimai pasako? nelabai suprantu :S del ko juos daro. vaziuosiu pirm pas gyd pasikalbet, paklaust ar negali skirti kazkas kitas gydymo kol ju nebus ir dar mastau gal i Grybo klinikas nuvaziuot pasikonsultuot pas onkologa :S beje, kaip tos stadijos skaitose, kaip suprast kada kokia stadija :s

o kokia dgn buvo pirma karta?ne piktybinis?Tai jei gydytojas isvaziuoja.pavaduos kitas.gal nesimakaluokit.o sulaukit tyrimo.del genetinio neiisivaizduoju.Gal augli tirs del biologines terapijos:hm
Atsakyti
pirma kart buvo nepiktybinis, bet keista, kad nenori operacijos daryt vel, nezinau kodel ,sako ner gerai daznai operuot, bet cia mama gal taip tik sako... ir siandien sesele pasake, tai man rodos jei turi atsakyma, tai gal galima skirti vizita... norisi kazkaip greitai dabar imti jauti uz ragu, bet jauciu tikrai cia nevyksta viskas taip greit... nu bet biopsijos lauke kol padarys kelias savaites nes irgi isvaziave buvo, dabar vel, kol gydyma paskirs, nes vel isvaziuoja... viskas labai tempiasi kazkur... ir dar nelabai aisku del tu genetiniu tyrimu...
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 10 10, 18:36)
Drambiuke, ar paguldė mamytę? priminkit mamai gimdos v? kaip supratau echoskopijos Jums nedarė? Dabar, kai bus medikų priežiūroje tikrai jums su sese ramiau bus.
Laikykitės 4u.gif
Ida1, noriu ir aš pasidžiaugti už Jūsų vyrą. Tikrai labai geros žinios, mano tėtei buvo plačių smulkialąstelinis.
Man chemija sukapsėjo, viskas, kaip ir gerai. Tik dabar "laukiu" blogybių verysad.gif  ir bijau. Dieve, kaip aš bijau verysad.gif
Akys kažkokios užtinusios pasidarė, baltymai balzgani ir raudona nosis doh.gif
Man tik klausimų iškilo, kaip visada gyd.pamirštu ko nors paklausti doh.gif

Ligoninėje suleido Zofraną, liepė namie leistis, bet nepaklausiau kada ir kiek? ar šiandien leistis ar ne? g.gif
Ar tik rytoj?
ir dar ką daryti su geležies preparatais? vartoti? (dėl žemo hemoglobino) ar šias dienas praleisti?

Pagulde thumbup.gif Dar poliklinikoj hemo buvo 74, o jau ligonineje kai paeme krauja jau 63 doh.gif tai mama vos daejo iki priimamojo duru. Dabar laukia kol kraujuka is Santariskiu atves. Sulasins, gal silpnumas praeis. Gydytojas chirurgas paciupinejo, tai sako , tikrai nera tiek skyscio, kad reiktu punktuot... Tai mama biski pajudejo, vis kol sian ,kol ten, net pilvukas minkstesnis tapo, suleido Ketanova, ir skausmai sumazejo.
Echoskopijos aisku nedare... Nieko siak tiek atsistos ant koju nuvaziuosim i Onkologini mokamai pasidarysim.
Aciu Jums uz patarimus ir atsakymus. Aciu uz pozityva, uz rupesti!
Leonile mano mama tai zofrana leidosi tik kai jai lasino chemija, pirmus 2 sykius, o namie tai jai uzteko cerucalio, ir tai net ne kas dien... Po 3 chemo, jau reikejo ir zofrano. Linkiu, kad tau kuo maziau jo prireiktu 4u.gif
Aciu Karme, mamai vel sake naudot Prednezolona... Ir tikrai nuo jo jai buvo labai padidejes apetitas.
Idut , tikrai taip, kaip ir sakai, nereik toli ziuret, gerai yra siandien, tuo ir reik dziaugtis.
Mergele , aciu uz padrasinyma... O sesute jau pirmadieni zingsniuoja pas psichiatra, tikiuosi israsys ka. Ir siaip gavo kelioms dienoms nedarbinguma. Gydytoja sake, jau panasu pas ja i organizmo issekima blink.gif Nieko kaip nors atstatysim jos pusiausvyra.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

vis paskaitineju, bet parasymui neturejau jegu.
Susilasinau antra porcija topotekano. Sunku. O sake, kad nesunki sita chemija doh.gif man tai ziauru. O gal cia tik as tokia isijautrinus pasidariau blush2.gif ???


Leonile, gelezies preparatais Hb nepakelsi, cia ne ta anemija, kur del gelezies stokos. Cia visai kita Hb kritimo priezastis. Mane tai tik kraujas gelbejo, bet yra tokiu, kur sita chemija be kraujo perpylimu atlaiko. Tikekimes, jus busit viena is ju thumbup.gif O zofrano po paklitaxelio negailekit: jo berods 3 amp po 8 mg parai galima, tai ir leiskites, kai pykina. Svarbiausia - nekentekit

Drambliuke, Antak. klinikose pirmadieni paprasykit echo, man ten atrado smulku zidinuka, kurio net magnetu onkoinstitute nemate (pykau ant ju siaubingai uz sugaista laika). Klinikose dirba puikus echoskopuotojai ( bent man sekesi),kurie paskui dar privaciai echoskopuoja, tai gal bandykit ka nors susitarti mirksiukas.gif vis pigiau negu Grybe
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 10 10, 22:31)
Sveikos, merginos,

vis paskaitineju, bet parasymui neturejau jegu.
Susilasinau antra porcija topotekano. Sunku. O sake, kad nesunki sita chemija  doh.gif  man tai ziauru. O gal cia tik as tokia isijautrinus pasidariau  blush2.gif ???
Leonile, gelezies preparatais Hb nepakelsi, cia ne ta anemija, kur del gelezies stokos. Cia visai kita Hb kritimo priezastis. Mane tai tik kraujas gelbejo, bet yra tokiu, kur sita chemija be kraujo perpylimu atlaiko. Tikekimes, jus busit viena is ju  thumbup.gif  O zofrano po paklitaxelio negailekit: jo berods 3 amp po 8 mg parai galima, tai ir leiskites, kai pykina. Svarbiausia - nekentekit

Drambliuke, Antak. klinikose pirmadieni paprasykit echo, man ten atrado smulku zidinuka, kurio net magnetu onkoinstitute nemate (pykau ant ju siaubingai uz sugaista laika). Klinikose dirba puikus echoskopuotojai ( bent man sekesi),kurie paskui dar privaciai echoskopuoja, tai gal bandykit ka nors susitarti  mirksiukas.gif  vis pigiau negu Grybe

Jau gydytoja paminejo, kad pirmadieni echo ruosiasi daryt smile.gif Pirmadieni keliausiu pas ja ir paskatinsiu si reikala ... blush2.gif Bet kol kas tikrai esu labai patenkinta Antakalniu, visi tik begioja laksto aplink mama... Gal pats skyrius visai neisvaizdus ir nesuremontuotas, bet uztai prieziura kol kas thumbup.gif Jau mamytei lasa kraujukas thumbup.gif Dar sake palasins ir antibiotiku, CRB 160 schmoll.gif Zodziu, man kazkaip tikrai ramiau kai ji mediku rankuose, ir tikrai siandien as esu be galo patenkinta, kad taip operatyviai Antakalnis mus prieme smile.gif
Siandien besisypsanti kad kuo greiciau tie blogumai Jums praeitu...
Atsakyti
Drambiuke, dziaugiuosi už jus, kad Jūsų mamą gydo geri medikai. Jau vien tai, kad artimui neskauda patiems lengva, gera nuotaika, smagu.
Ir, kad pirmadienį po tyrimo būtumėte visi dar laimingesni.

QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 10 10, 22:31)
Leonile, gelezies preparatais Hb nepakelsi, cia ne ta anemija, kur del gelezies stokos. Cia visai kita Hb kritimo priezastis. Mane tai tik kraujas gelbejo, bet yra tokiu, kur sita chemija be kraujo perpylimu atlaiko. Tikekimes, jus busit viena is ju  thumbup.gif  O zofrano po paklitaxelio negailekit: jo berods 3 amp po 8 mg parai galima, tai ir leiskites, kai pykina. Svarbiausia - nekentekit



O ką vartoti tada norint atstatyti chemoterapijos numažintus kraujo rodiklius? g.gif
Ištvermės Jums 4u.gif








Mano veidas žiauriai raudonas, pradzioje buvo tik nosis, dabar jau ir žandai, barzda. Labai skauda, "dega".Išgėriau tavegilio tablete, gal kiek padės verysad.gif
Atsakyti