Įkraunama...
Įkraunama...

IVF/ IUI pasisektukės

user posted image


SVEIKOS MERGINOS, KURIAME NAUJA TEMUTE, I KURIA KVIECIAME VISAS, KURIOS KATIK PASTOJO

PO IVF ARBA IUI, BET DAR NEDRASU EITI I NESTUKIU SKYRELI. DALINAMES VISAIS KLAUSIMAIS,

POJUCIAIS, BAIMEMIS IR DZIAUGSMAIS-CIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 10 11, 09:35)
user posted image
SVEIKOS MERGINOS, KURIAME NAUJA TEMUTE, I KURIA KVIECIAME VISAS, KURIOS KATIK PASTOJO

PO IVF ARBA IUI, BET DAR NEDRASU EITI I NESTUKIU SKYRELI. DALINAMES VISAIS KLAUSIMAIS,

POJUCIAIS, BAIMEMIS IR DZIAUGSMAIS-CIA  4u.gif


aciu burbuliacija uz nauja temute wub.gif 4u.gif galesim dalintis visais nugastavimais biggrin.gif 4u.gif ir pojuciais. na dabar kantrybes skaiciuku didejimo stebejime 4u.gif 4u.gif kada planuojat pirmaji vizita pas gydytoja 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Burbuliacija thumbup.gif registruojuos ir as wub.gif
As siandien nusipirkau dar viena NT, ryt pasidarysiu, man bus ramiau, kai zinosiu, kad bruksniukas nedingo biggrin.gif kazkaip dingo man pilvo maudimas ir nugaros nebeskauda, tai neramu. Kol skaudejo, jauciausi puikiai lotuliukas.gif
O ryt antras HCG, labai tikiuosi, kad auga skaiciukai wub.gif ir progesterona pasidarysiu jauciu. Edenut, kaip ten sakei, kiek ampuliu atstoja 1Crinone? Ir ar galima bet kada pakeisti Crinone injekcijom?
Burbuliacija, o tau kada antras HCG? Ar as jau praleidau ax.gif

Kaip as jums pavydziu, kad judvi abi jauciat pozymius nestuke.gif suprantu, kad negera, bet nors ramu biggrin.gif o as nieko visiskai, nieko man neskauda, krutine nejautri, nepykina, nieko verysad.gif as tik guodziuosi, kad gal nestumai panasus bus, nes su dukryte buvo lygiai tas pats smile.gif nei karto nera supykine, tik tada krutine labai skaudejo. Na, gal dar ateis sitas malonumas.

Kazkokia sadomazochiste pasidariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 11, 12:01)
pojuciais. na dabar kantrybes skaiciuku didejimo stebejime  4u.gif  4u.gif  kada planuojat pirmaji vizita pas gydytoja  4u.gif  4u.gif



QUOTE(Atisa @ 2014 10 11, 12:58)
Kaip as jums pavydziu, kad judvi abi jauciat pozymius  nestuke.gif  suprantu, kad negera, bet nors ramu  biggrin.gif  o as nieko visiskai, nieko man neskauda, krutine nejautri, nepykina, nieko  verysad.gif  as tik guodziuosi, kad gal nestumai panasus bus, nes su dukryte buvo lygiai tas pats smile.gif nei karto nera supykine, tik tada krutine labai skaudejo. Na, gal dar ateis sitas malonumas.

Kazkokia sadomazochiste pasidariau  lotuliukas.gif



Oi Atisa, tu tik antra testa pirksi? biggrin.gif didvyre tu! As iki siol po 2 testus i diena gadinau, viena ryte , kita po pietu, i darba su savim pasiemu, kas pusvalandi einu paziureti i testuka doh.gif biggrin.gif
isitikint kad juostele vis dar yra, ziuret ar ji ryskeja ir t.t Visus testus esu nusifotkinus ( tik neisireminau dar lotuliukas.gif ) Man pamatyt ta teigiama testa buvo kazkas nerealaus, tik dabar po truputi gryztu i save ir turbut jau darysiu tik kas antra diena lotuliukas.gif

O HCG kartosiu pirmadieni, bus 4 dienos praeje nuo pirmojo, tada skambinu daktarei ir ji paskirs kada atvykt.
Neramu ir man ar dideja tvarkingai, nu bet labai tikiuosi kad taip.

Zinok man tie pozymiai irgi nera stiprus. Kadangi pas mane per visa ta laukimo laika labai sustreikavo skrandis ( manau nuo aspirino, nes turiu skrandzio opa) tai man susimaise tie pojuciai . Pilvas buvo ziauriai ispustas , bet kadangi labai skaudejo ta skrandi tai zinojau kad cia nuo jo o ne nuo nestuke.gif Dabar aprimo jau, aciu dievui, tai zinok as irgi kartais pamirstu kad esu nestuke.gif, nes jokiu stipriu nestuke.gif pozymiu nera. Krutine jautri, bet ji pas mane visada jautri nuo O iki mmm. Bet ji nei padidejus nei pasunkejus. Ir jokiu pykinimu as irgi nejauciu, nei sleikstuliu, nei jautrumo kvapam- nieko.
Be to jei pas tave ir pirmas nestumas buvo be pozymiu, tai nesistebek, galbut ir antra syk tas pats.. O be to ateis dar koks pozymis, kitas- juk isties dar labai anksti mirksiukas.gif


Norejau pasitikslint- kaip del plauku dazymo- galima tik nuo 2 trimestro ar ne? Man ziauriai reik saknis dazyt doh.gif Ar jus dazot plaukus?

Ir kaip cia skaiciuojamas tas netumas , nuo paskutiniu mm ar ne? Vis dar mane painioja sitas skaiciavimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 11 spalio 2014 - 13:32
O, burbuliacija, as galvojau, kad as cia be kantrybes, o pasirodo didvyre lotuliukas.gif jo, po to tirko rytinio teigiamo ryt bus tik antrasis blush2.gif bet tai kokia minti davei, ka! I darba nestis lotuliukas.gif ir as taip darysiu biggrin.gif

Nestumas skaiciuojamas nuo paskutiniu mmm 4u.gif
Del plauku dazymo tai nezinau tiesa sakant. Na, sako, kad viskas kenkia, bet as pirma visa nestuma ir daziau, ir kirpau plaukus blush2.gif ypac jei kirpykloj dazaisi, juk pati tu dazu nelieti, ne taip ir prikvepuoji.. Nezinau, as tai uz menesiuko tikrai dazysiu, nes darbas su zmonem, negaliu vaiksciot nuaugus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 10 11, 13:22)
Oi Atisa, tu tik antra testa pirksi?  biggrin.gif  didvyre tu!   As iki siol po 2 testus i diena gadinau, viena ryte , kita po pietu, i darba su savim pasiemu, kas pusvalandi einu paziureti i testuka  doh.gif    biggrin.gif 
isitikint kad juostele vis dar yra, ziuret ar ji ryskeja ir t.t Visus testus esu nusifotkinus ( tik neisireminau dar  lotuliukas.gif )  Man pamatyt ta teigiama testa buvo kazkas nerealaus, tik dabar po truputi gryztu i save ir turbut jau darysiu tik kas antra diena lotuliukas.gif

- galima tik nuo 2 trimestro ar ne? Man ziauriai reik saknis dazyt  doh.gif   Ar jus dazot plaukus?

Ir kaip cia skaiciuojamas tas netumas , nuo paskutiniu mm ar ne?   Vis dar mane painioja sitas skaiciavimas  doh.gif

nuo paskutiniu mm 4u.gif o plauku negalima dazyt iki 12 sav, gine prigrasino, o buvau jau susiruosus pas krpeja:(
nu man asmeniskai tikrieji simptomai daugiausia dabar ryskeja, kai pagalvoju tai proes pora sav. dar gyvenau gyvenima kaip niekur nieko, norejau visko ir nelabai kas jautesi.. bet linkiu kad visoms nestuke.gif praeitu su kuo mazesniais simptomais
o as testus gadinau kol ryski juostele prasiliejo pro krastus lotuliukas.gif tai buvo 26Dpo, biggrin.gif

Geriausia gine prajuokino - nu sako, jau buvo asaru? buuuvo sakau ir dar kaip lotuliukas.gif sako geriau suciulpti sedatif arba nervoheel, nes porakart taip vyra uzsipuoliau tokias scenas iskeliau lotuliukas.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 11 spalio 2014 - 15:49
QUOTE(Atisa @ 2014 10 11, 14:56)
bet tai kokia minti davei, ka! I darba nestis  lotuliukas.gif  ir as taip darysiu  biggrin.gif



jo jo, zinok i darba pasiimt labai geras dalykas- diena greiciau praeina, o ir sypsena visa diena veide , tik ziurek kad bendradarbiai nepamatytu nes galvos kad fool.gif biggrin.gif

QUOTE(Edena @ 2014 10 11, 15:45)


Geriausia gine prajuokino - nu sako, jau buvo asaru? buuuvo sakau ir dar kaip  lotuliukas.gif  sako geriau suciulpti sedatif arba nervoheel, nes porakart taip vyra uzsipuoliau tokias scenas iskeliau  lotuliukas.gif  gun_bandana.gif


O tai papasakok konkreciau kokie pozymiai dabar tave kankina ax.gif ?
Atsakyti
Oooo, mano pilvuotos moteraitės naujoj temoj 4u.gif

Kaip laikotes?
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2014 10 11, 17:47)
Oooo, mano pilvuotos moteraitės naujoj temoj  4u.gif 

Kaip laikotes?



Laikomes, dar ne uz pilvu, bet jau neuzilgo tikekimes biggrin.gif O kaip pati, ar testuka siandien gadinai, gal jau ryskeja, ar hcg dareis ax.gif ??
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 10 11, 19:05)
Laikomes, dar ne uz pilvu, bet jau neuzilgo tikekimes  biggrin.gif  O kaip pati, ar testuka siandien gadinai, gal jau ryskeja, ar hcg dareis  ax.gif ??

Pas mane testai ir toliau rodo, pagadinau tik tiek, kiek turėjau, o turėjau kažkokių nejautrių (kurie net ovitrelio man nepagavo), tai ir tie jau parodė blush2.gif .

Vakar apturėjau streso, pradėjo teplioti, žodžiu buvo ašarų, bet vėl variau hcg, tai buvo 20. Tas tepliojimas ne iš gimdos, gal čia nuo crinono (nežinai?), nes tepliojo tik vakar ryte, daugiau nebe. Ooooj, kaip išsigandau, skambinau gyd., ji sakė, kad aš laukiuos ir kad nestresuočiau, nes čia normalus tas skaičius kaip įsodino 2 dienų embrioniukus. O augimas per 1 dieną nuo 7 iki 20 tą parodo. Žodžiu, bijau ką nors prišnekėti, bet anot gyd. nėštumas yra. Pirmadienį dar kartoti hcg, nes reikia žiūrėti ar gerai auga. Dar liepė pagerti estrofemo dėl visa ko...
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2014 10 11, 18:14)
Pas mane testai ir toliau rodo, pagadinau tik tiek, kiek turėjau, o turėjau kažkokių nejautrių (kurie net ovitrelio man nepagavo), tai ir tie jau parodė  blush2.gif .

Vakar apturėjau streso, pradėjo teplioti, žodžiu buvo ašarų, bet vėl variau hcg, tai buvo 20. Tas tepliojimas ne iš gimdos, gal čia nuo crinono (nežinai?), nes tepliojo tik vakar ryte, daugiau nebe. Ooooj, kaip išsigandau, skambinau gyd., ji sakė, kad aš laukiuos ir kad nestresuočiau, nes čia normalus tas skaičius kaip įsodino 2 dienų embrioniukus. O augimas per 1 dieną nuo 7 iki 20 tą parodo. Žodžiu, bijau ką nors prišnekėti, bet anot gyd. nėštumas yra. Pirmadienį dar kartoti hcg, nes reikia žiūrėti ar gerai auga. Dar liepė pagerti estrofemo dėl visa ko...



bigsmile.gif thumbup.gif Naujienos liuks. O jei tik viena karta patepliojo tai arba vis dar implantacija arba galbut nuo krinono.

Tau jau siandien kelinta dpi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 10 11, 19:36)
bigsmile.gif  thumbup.gif   Naujienos liuks. O jei tik viena karta patepliojo tai arba vis dar implantacija arba galbut nuo krinono.

Tau jau siandien kelinta dpi?   4u.gif


Šiandien 11, vakar buvo 10, šiaip man pasirodė hcg mažokas 10 dienai, bet gyd. sako, kad ne.

*****, ir vėl kraujas pas mane.... cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 11 spalio 2014 - 18:50