Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp mamų ir dukrų

Sveikos mamos,
Tiesiog įdomi Jūsų nuomonė nes aš asmeniškai jaučiu kažkokį vidinį pyktį.

http://www.kubikas.l...i-septynmetems/
Atsakyti
ohohoh blink.gif
iš proto išsikraustė biggrin.gif
nors antra vertus - ko čia stebėtis................ unsure.gif yra pasauly visokio briedo doh.gif kitas klausimas, ar normalus žmogus tai rinksis ir pirks savo vaikui doh.gif
p.s. tingiu gilintis į tokį.... A kur ten parašyta, kad čia septynmetėms? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naure: 15 balandžio 2008 - 10:07
na čia jau - yra pasiūla, bus kas pirks - rizika sad.gif bet kam tokius š žmonės gamina, niekaip nesuprantu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 04 15, 10:06)
p.s. tingiu gilintis į tokį.... A kur ten parašyta, kad čia septynmetėms?  g.gif

va irgi nesupratau. kur parašyta kad būtent septynmetėms? blink.gif
o kad tokie produktai yra, tai žinau, bet šiaip jie moterims, kurios dėl vežio neteko krūtų ir panašiai.
Atsakyti
Britų spaudą pakapščiau: http://www.telegraph.../14/nbra114.xml

Čia, kad nebūtų galvojama jog provokacija.
Atsakyti
pasiuto jie ar ką ohmy.gif
na suprantu, kad 11 metėm ar 12 metėm, jau kažkokie moteriškumo probrėkšmiai atsiranda, bet čia...
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 04 15, 11:16)
va irgi nesupratau. kur parašyta kad būtent septynmetėms?  blink.gif
o kad tokie produktai yra, tai žinau, bet šiaip jie moterims, kurios dėl vežio neteko krūtų ir panašiai.


aš irgi taip manau...čia tik dėl durnumo ale septynmetėm doh.gif o juk pasaulį yra visko-kaip ir jūs Dios minėjot-moterys po krūties vėžio, paprasčiausiai moterys kurios turi kompleksų dėl mažos krūtinės g.gif tai visai normalu.

o tai, kad antraštė, jog septynmetėm-tai tik atkreipti dėmesiui irnesakyk.gif
Atsakyti
Nu kad ten septynmetėm tai nepanašu schmoll.gif briedas kažkoks. Manau mano 12-etei irgi nelabai tinkamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 04 19, 09:38)
ai man atrodo čia tik dar eilinis briedas visų briedų jūroj  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
išvis nemanau, kad kažkam kiltu idėja tai pirkt 7metėm.. ir išvis nesuprantu, kodėl čia taip tos 7metės pabrėžimos..
Atsakyti
o kodėl - "briedas"? eilinis nuėjimas į "madą", gal prigis... kūdikiai su auskarais, su kvepalais, su kosmetika, su plaukų ir nagų dažymu, suaugusių damų stiliaus apdarais...
ko gero, šitas liemenėles galės dėvėti ne 7-metės, o anoreksikės ir kitos mados ligonės.
Atsakyti
Sveikos, mamos,

Pati auginu 10-ties metų mergytę, kuri jau labai greitai keičiasi. Nors mąstymas dar stipriai vaikiškas ir labai naivus, tačiau fiziškai ji labai subrendusi. Pasižiūriu į jos vienmetes drauges - dalis jų taip pat jau atrodo visai nevaikiškai, o kai kurios kaip tik dar visai visai vaikai. Tad įdomu, kokios yra jūsų paaugliukės - ar jau subrendę fiziškai? ar jau atsirado brandesnis mąstymas? Kaip sekasi sutarti su paauglėmis dukromis? Su kokiomis problemomis susiduriate?
Manoji, pastebėjau, labai jautriai reaguoja į besikeičiantį kūną, kai persirenginėja visuomet užsirakina savo kambario duris (kad tik netyčia vyras ar penkerių metų broliukas neužsuktų į kambarį). smile.gif Šiaip sutariame kol kas tikrai šauniai, pasikalbame moteriškomis temomis kaip draugės. Tačiau truputį neramina jos padidėjęs jautrumas. Baiminuosi, kaip sureaguos pirmą kartą prasidėjus mėnesinėms. Nors apie tai jau ne sykį pasikalbėjome, tačiau vis tiek jaučiu, kad ji jau nerimauja. Gal galite pasidalinti patirtimi, kokio amžiaus būnant prasidėjo mėnesinės jūsų dukroms ir kaip jos reagavo į šį pasikeitimą? Kaip jums tai pasakė, ar nebuvo išsigandusios/sutrikusios? Noriu ir pati pasiruošti jos galimoms reakcijoms, ir galbūt kažkaip paruošti ją, kad tos jos pačios reakcijos nebūtų pernelyg jautrios... g.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu dešimtmetę dukrą, klasėje jau keletas mergaičių serga mėnesinėmis ir ji dažnai man apie jas pasakoja, todėl nemanau, kad jai iškil kokių tai problemų. esam susitarusios, kad jei susirgs mokykloje, kad išsiprašytų ir eitų namo
Atsakyti