Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukų ruduo:)

Mūsų sąrašiukas:
Mūsų širdyse visada degs atminimo žvakutė skirta angeliukui Vaivai
(
vaivos juosta Šakiai)



Liepos 25 diena

Mantas Saulė

Liepos 30 diena

Emilė *Rykliukė* Vilnius

Rugpjūčio 8 diena

Titas ir Liepa  Pikta voverė Kaunas

Rugpjūčio 18 diena

Ugnius  Svajoklė* Prienai
Emilija liuce Pasvalio r.


Rugpjūčio 22 diena

Marta dabej  Vilnius
Andrėja Džiuga+  Vilnius


Rugpjūčio 23 diena

Kirilas Dinulia Vilnius
berniukas Gilberta Vilnius


Rugpjūčio 24 diena

Augustė ir Rokas Razinkaa Vilnius

Rugpjūčio 26 diena

Viktorija saulyteva Klaipėda

Rugpjūčio 27 diena

Lukas loret30 Tauragė

Rugpjūčio 28 diena

Dominykas rakarma Kaunas

Rugpjūčio 29 diena

Mantė juratike13 Šilutė

Rugpjūčio 31 diena

Akvilė ramuniukas2007
Gustė Sandrarom Airija
Samanta fyka  Švedija
Rūta Moliūtė Kaunas
 

Rugsėjo 1 diena

Kristoferis  Irine  Vilnius

Rugsėjo 2 diena

Tijus Justynka Vilnius

Rugsėjo 3 diena

Ugnė  MAMA#1 Jonava
Rojus daliux78 USA


Rugsėjo 4 diena

berniukas Lexana Klaipėda
Matas lauritaz  Vilnius
Eimantas mmamuliuke Kings Lynn


Rugsėjo 5 diena

Demid koira Vilnius
Rugilė kulka Vilnius


Rugsėjo 6 diena

Luknė   vilka_vagilka Vilnius
Titas braske01  Vilnius
Joris anikute ir busiu_supertetis  Klaipėda


Rugsėjo 7 diena

Ela Amunette  Kaunas
Ignas  Renciuke Kaunas
Benas Liucia
Arminas nekeista Panevėžys
Matas agniukee Radviliškis
Ema Liutukex Kaunas


Rugsėjo 9 diena

Nojus pukapuka Vilnius

Rugsėjo 10 diena

Nojus Karalaite28  Vilnius
Barbora JuokInga
Erikas *Knopka* Vilnius
Ugnė Kler Vilnius
Drasita Drasita Kaunas
Žanas ievalen  Kaunas
Danielius Inex


Rugsėjo 11 diena

Elena Jurgachka  Vilnius
Goda  rasasol  Šiauliai
Mykolas mika mika
Aktėjus Donaldziukas Kaunas


Rugsėjo 12 diena

Rėjus agnuska    Vilnius
Ričardas  Bagyrute Vilnius
Lėja morė Vilnius
Kristijonas Edutė Vilnius
Ugnė Tina*** Šakiai


Rugsėjo 13 diena

Sandra zaika  Kaunas
Titas viljana Raseiniai
Jokūbas astaSL Kaunas


Rugsėjo 14 diena

Jonas  krystiana  Kretinga
Deimas deividaite
Jurgita Egluzhė  Vilnius
Milda rimulia12  Klaipėda
Gabija MagnolijaB  Vilnius
Viktorija Di Volari Kauno r.


Rugsėjo 15 diena

Ernestas Irenute Vilnius
Nojus meilikatyte Šilutė
Rapolas Raudona'kanarele Šilutė
Perla Dontela Vilnius
Ugnė ir Nika pupux
Gerdas virgutej Gargždai


Rugsėjo 16 diena

Robert  jukka Vilnius
Erika JurSan Lentvaris
Rojus Rataute Kaunas


Rugsėjo 17 diena

Elzė  lijo Klaipėda
Gytis reje Kretinga


Rugsėjo 18 diena

Ugnius temptress  Klaipėda 
Adrija ir Tautvydas astals Alytus
Ignas daliuka   Vilnius
Povilas arkadija Vilnius


Rugsėjo 19 diena

Reda Gitusia  Mažeikiai
berniukas *Mulate*  Vilnius
mergytė Ameya  Vilnius
Emilija KittyKitty  Kaunas
Aistė netikėtai
Ieva zydroji
Arijus zebra Panevėžys
Hubertas ingeborga2 Panevėžys


Rugsėjo 20 diena

Robertas  Moliuskas
Matas Rasiuksvan Palanga


Rugsėjo 21 diena

Algirdas Tinka Vilnius
Tomas lingute
Gustis Bailiukė Vilnius
Vilija VI-VA-VI Vilnius


Rugsėjo 24 diena

Izabelė elfyte Kaunas
Saulė  !kristule Vilnius


Rugsėjo 25 diena

Saulė laiminga_mamyte Vilnius
Eglė snudike Klaipėda
Vilius Vilmuxxxe Mažeikiai


Rugsėjo 26 diena

Tėja a.narus Alytus
Kamilė pelyte mazyte


Rugsėjo 27 diena

berniukas etymam26 Klaipėda
Titas natab Molėtai


Rugsėjo 29 diena

mergytė byne Vilnius

Spalio 1 diena

Emilis Meškinija Mažeikiai
Vytautė Žiogienė Ignalina
Greta tinaby Vilnius


Spalio 2 diena

Titas Alvyda Vilnius
Elijus jurga xxx


Spalio 4 diena

Džiugilė   Romeniukas Mažeikiai


Mūsų nėštukių sąrašėlis:

Irine

Antroji temos karta:
2009-01-20 15:50 mergytė 3670 g 53 cm lingute
2009-03-09 19:55 mergytė 3630g 53cm virgutej
2009-03-12 02:19 berniukas 4140 g 55 cm temptress
2009-04-17 08:51 mergytė 3100 g 50 cm Moliūtė
2009-06-29 20:45 berniukas 3880 g 53 cm reje
2009-09-04 23:15 berniukas 3378 g 52 cm vasara gimusi
2009-11-01 11:10 mergytė 3660 g 53 cm lijo
2009-11-07 02:52 berniukas 3792 g 52cm pelyte mazyte
2009-12-11 13:50 berniukas 3930 g 53cm Jurgackha
2010-01-13 00:35 berniukas 3225 g 52 cm !kristule
2010-02-02 15:59 berniukas 3770 g 51 cm tibany
2010-02-26 10:25 berniukas 3260 g 52 cm daliuka
2010-03-27 ??:?? mergytė 3510 g 53 cm Justynka
2010-03-29 11:56 mergytė 3570 g 55 cm Tina***
2010-04-28 21:38 mergytė 3920 g 56 cm anikute ir busiu_supertetis
2010-05-29 ??:?? berniukas 3600 g 53 cm meilikatyte
2010-07-02 berniukas 4216 g 54 cm Saulyteva
2010-07-05 berniukas 3700 g 55 cm dabej
2010-07-07 berniukas Karalaite28
2010-08-27 berniukas Byne
2010-09-09 11:00 mergytė 3660 g Knopka
2011-01-25 14:28 berniukas Rasiuksvan
2011-03-30 mergytė Moliuskas

2011 07 28 mergytė Krystiana
2011 08 berniukas Bagyrutė
2013 mergytė Rykliuke
2013 berniukas Egluzhe
Mes turime:
68 berniukus  ir 56 mergaites iš jų net 4 dvynukų poreles!!!!

Mūsų  mažųjų stebuklų jau 123!!!!!!!!!!!!!!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 13 spalio 2014 - 19:44
aciu uz nauja temute 4u.gif

ar pas jus mokykloj nevyks vaiku begimas ,kurio metu paremsim zambijos vaikus ?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

temos pradziai idesiu siek tiek vaizdu mirksiukas.gif Liesniukes gimtadieniui buvom issiruose i Disneilenda. pries isvaziuojant prisiklausem tiek skeptisku atsiliepimu, kad jau nieko gero nebesitikejom, bet mums visiems trims labai patiko thumbup.gif (kai patinka net teciui, tai jau tikrai sis tas , ar ne? tongue.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


su nauja mokykla jau beveik apsiprato, prancuziskai jau pila kaip reikiant, o nuo sios savaites dar ir vokieciu kalbos prades mokinti.

ir nuo siandien mes turim suni wub.gif tai kol kas uzmigti nesiseka niekam doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

ačiū už temą,
kas kurs kitą po kelių metų biggrin.gif , tai aš irgi noriu į antrąją kartą ax.gif

KLER, ačiū už foto, kaip faaaaaina wub.gif Man dabar toks kosmosas atrodo, kai retai iš savo kiemo išeinu, nekalbant apie išvažiavimą iš Kauno biggrin.gif Pasiilgau wub.gif
Man Disneilendas labai patiko, buvau jauna ir graži, dar be vaikų, bet džiaugiausi kaip vaikas:)
Smagu, kad apsipratot ir viskas gerai 4u.gif

O aš tai kelias dienas pagyvenau siaubelyje tokiam. Negerai man su sveikata, su žarnynu kažkas..ketvirtadienį nuo 3 nakties prasiraičiau su baisiais skausmais,visiškai be miego,tempa pakilo, ryte jau buvau panikoje, bijojau kokio pankreatito, reikia pas gyd, o nėra kaip, vyrui mirtinai reikia į darbą, mama komandiruotėj, bet vyras visgi neišėjo tada, kada reikėjo, nes aš per skausmą negalėjau vaikų ant rankų paimti unsure.gif , pati vairuot irgi bijojau dėl to, tai atvažiavo tėtis pabūt su vaikais, o tėvų draugai nuvežė į infekcinę. Nu ką, kraujas nieko nerodė, paėmė pasėlį, jei nieko, tada pas gastro, matyt, po to baisaus viruso kažaks išsiderino, + turiu refliuksą ir visokių erozijų, valgau bele ka, va ir rezultatas. Jaučiu,. teks vėl lempą ryti..nekenčiu.
Vakar mūsų Erikučiui kažkas pasidarė, vakare pradėjo klykti, kaip nėra klykęs, pagal aprašymą turbūt pilvo diegliai, bet mes tokių nematę. Sesytei tiesiog dujos kaupiasi ir ji inkščia, o čia..rengėm nakčiai, padėjom ant vystymo lentos ir pradėjo klykti, rankos į šalis, visas įsitempė, raudonas ir baisiausiai rėkia unsure.gif , paimu, kiek rimsta, padedam- vėl, nu jau prisigalvojau kažin ko, ką skauda, inkstus kokius, kad padėjus būtent, bet paskui ir paėmus neberimo, o blogiausia- Emilytė puolė į isteriją unsure.gif net nesupratau, kodėl ji taip išsigando, bet labai išsigando, pradėjo verkti, visa dreba, klausinėja, ar brolis nemirs, ar mes visi neužsikrėsim, ar sesytei nieko nebus, liepia vežt į ligoninę, vos paguldžiau ją, nuraminus mažiuką šiaip ne taip, naktį šokinėjo, atlekia, ar viskas gerai, ar nereikia greitosios kviesti doh.gif ,o mažiukai irgi įsidirgino, miegai išlakstė, iki 12 šneka, valgo po truputį, mes lūžtam, mažę tai prie papo užmigdau, visa laimė, kad jis yra, o su broliu sunku,kai jam papas dzin. Bet šiaip ne taip..Fu, jaučiuosi kaip iš kosmoso. Tikiuosi, čia vienkartinis,neprasidės dabar tokie bajeriai...jau gi virš 3 mėn..nežinau,kas jam buvo, bet turbūt diegliai g.gif

Pas mus visus savaitgalius gimtadieniai dabar:) Emilija varo per tūsus, taip sakant:) Vakar vienas, šiandien kitas, kitą savaitgalį vėl du:) Tik spėk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 19 spalio 2014 - 14:27
labukas oij kitty jatau is aprasymo panasu i diegliukus unsure.gif nu laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kai jusu pirmokeliai mano kaip sunku su skaitymu doh.gif kazkas baisaus painioja raides rastas pagerejo zodziu sunkiai sekasi mokintis ziauriai sunkiai doh.gif kazkaip dickis greiciau i ta visa reikala isipratino o tas turi ilgaiu pagalvoti ajm greitai niekas neiseina doh.gif
nu sunkiai bet judam i prieki cool.gif db aju lyg gailiuos kad neleidau i mokyklos nuline unsure.gif
Papildyta:
dra norejau paklausti kaip jusu vaiku priekiniai dantukai graziai sudygo smile.gif mano tai su ziauru tarpu abu preikiniai dantukai ka daryt neisivaizduoju unsure.gif i nes aki sukanda tai apatinis dantukas telpa i ta tarpa unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kler, kaip gražu, tikiu, kad smagu buvo. O tavo liepsniukė tai tikra poliglotė bus. Papasakok daugiau apie šuniuką.

Kitty, stiprybės, laikykis. Kaip dabar tavo sveikata?

Vasarėle, kol kas dar per daug nesijaudink dėl dantukų, gi dar daug jų kris ir augs, tada gal pasistumdys dar. Aišku, gali pasikonsultuot su ortodontu, bet manau, kad vis tiek turi gi visi nuolatiniai sudygt, kad galėtų juos lygint.

Na, aš tai praėjusią savaitę mažių sergantį turėjau. Matomai vienas iš žarnyno virusų buvo. Naktį sukarščiavo, tada truputį vėmė, viduriavo kelias dienas. Dietą jam taikyti šansų 0, ėdrūnas jis pas mane (atvirkščiai nei mergina). Gerai, kad darbo mano grafikas lankstus, tai prabuvau 3 dienas su juo namie, bet jau man kaip tai ne į gerą.... nu jaučiausi visiškai niekam tikus. Atrodo ir per visą dieną nieko nenuveiki, ir pavargus, ir įsitempus, žodžiu.... O dar ir liga nebuvo labai rimta gi. Džiaugiuosi šią savaitę į kasdienį ritmą grįžus.
Žiūrėsim, ar ilgai... g.gif Mergaitė grįžo šiandien iš mokyklos sušalus, kažkokia nesava. Nekarščiuoja, bet... žiūrėsim. Į pamokas tik rytoj, penktadienį jau nebereikės, bet rytoj dar dailės būrelis, penktadienį muzika ir šokiai. Dėl atostogų savaitės irgi dar klaustukas, bet kaip nors susidėliosiu. Man sunkiausios dienos tai pirmadienis ir antradienis. Jaučiu reiks su sesės vaikais vienus arba pas sesę, arba mano namuose palikt. Vyliausi, kad galės savaitę pas močiutę pabūt, bet antradienį vakare močiutė į spektaklį eina (o antradienis man visas užimtas), tai o po antradienio tai man jau vis vien. Aš galiu pati su ja būt, mažius į darželį galės eit. Pasvajojau apie savaitę be vaikų, bet "praeis" lotuliukas.gif Ką gali žinot, gal ir nuvešiu pas močiutę keliom dienom. Ai, bus kaip bus.
Mokslai sekasi neblogai, skaito dar silpnokai, kartais pamiršta namų darbus. Bet šiaip tai fainai mokykloj, vežė į saugaus eismo mokyklą, ėjo į policiją ir pan. Būreliuose irgi einasi neblogai, tai kol kas esu viskuo patenkinta. Mano mergaitė irgi jau užsikrėtė gumyčių pynimu... tai nupirkau vakar ir aš jau jai gumyčių. Labai gerai užtaikiau, gavau po 1 lt tokių, kurias anksčiau po 2,5 lt pardavinėjo. O jau laimės thumbup.gif ta prasme ne man, bet jai.

Atsakyti
sunku su tais vaikais mano dickis per atostogas bsu pas mociute tai bsu ramiau namie smile.gif o mazaji namie pasiliksiu ax.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Kler nuostabios foto wub.gif Jetau kam gali nepatikt Disneilendas.Aš du kartus buvau ir vo thumbup.gif Pirmąkart ,kaip ir Kitty -jauna,graži,be vaikų tongue.gif Tada dar net to antrojo paviljono nebuvo -Cinema lygtai jis vadinas ane.O antrąkart su didžiaisiais,kai dar mažųjų nebuvo biggrin.gif
Aha ,papasakok apie šunį daugiau smile.gif

Kitty šimtas Tau balionų ,kaip visada 4u.gif sunku man įsivaizduot Tavo sveikatos problemas ir dar su dviem naujagimiais unsure.gif Laikykis 4u.gif

Vasarele mano Jonui žiauriai negražiai priekiniai dantukai dygsta,vis neprisiruošiu užregistruot jį.Puodeli,bet juk jiems jau nuolatiniai sudygę,na dar gale dygs po vieną ane,bet priekiniai tai jau visi g.gif Kažin pas Tavo sesę galima registruot,priima tokius mazgius tokiais klausimais? ax.gif
Puodeli,o aš su Adele ištisai namie,mes juk daržo negavom unsure.gif Na tai prisirašėm dar į vieną būrelį - teatriuką,o Yamahą lankom jau lygiai metus.Dabar dar pas logopedę lankomės,tai turim užsiėmimų.Aišku čia be to,kad dar Joną į treniruotes vežam kasdien,du kartus Kretingoj(ačiū D nors tiek) ir 4 kartus į Palangą doh.gif Bet dabar jie pradėjo treniruotis naujojoj Palangos arenoj,tai treneris mums,mamoms,pasiūlė eiti į treniruoklių sale per tas 1,5 val.Jau porą kartų buvau bigsmile.gif bet vėl su Adele,tai...taip jau neduoda ji man baisiai įsijaust biggrin.gif
Jonui rašyti nekaip sekasi,dar kairiarankis tai doh.gif Skaito jau gerai.Pamiršta kartais sąsiuvinius mokykloj arba liemenę namie(turim uniformas) doh.gif

Jetau,pamiršau padėkot Moliuskui už naują temutę,va Tau 4u.gif Ir prašom pasipasakot kaip sekas,kuom gyvenat ir fotkių dar noriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 22 spalio 2014 - 23:51
Sveikos 4u.gif

Na smagiai cia visos gyvenat, tai dziugu 4u.gif

Kitty, balionciku daug 4u.gif

Puodeli, as irgi nezinau kur reiks deti maziu per atostogas doh.gif Greiciausiai teks vestis i darba doh.gif

Kler ech kaip fainai, mes irgi planuojam ten lekti ax.gif

As apie mokykla nepasakosiu.....

Visoms daug daug balionciku 4u.gif
Atsakyti
gal katra atsimenat fotki. com slaptazodi musu albumuko nes tenai esu mazaji iskelus bet kai kopas numire ir foto nebera doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Ačiū Moliuskui už temą 4u.gif
Kler, super wub.gif
Mes gyvenam neblogai, tik va išleidom tėtį į komandiruotę porai savaičių, tai liūdim šiek tiek...
Mokykloj sekasi normaliai, skaitymas po truputį juda priekin, garsų girdėjimas irgi neblogai bigsmile.gif (guodžiausi čia Kitty ir puodeliui, kad eisim pas logopedę, nes jinai garsų negirdi, ta prasme, sakai mūūū, ir klausi, ką girdi, sako m, nu m mama, ko tu nori? doh.gif unsure.gif ), eina mokykloj pas logopedę, dar buvau pas daržiuko logopedę nuvedus, tai viskas gerai thumbup.gif , girdi jinai paprastus žodžius, o sunkesnių jai dar nereik girdėt, sakė, jei pamatysiu, kad klimpsta, ateiti vėl. Bet....kai pamatė pratybas...sako, nuuuu Rūta, nesitikėjau TO iš tavęs unsure.gif . Mergos, kaip ten baisu wacko.gif wacko.gif , keverzota, prikeverzota, lepinta, prilepinta, pribraukyta ir tt ir pan . Tai nusipirkom papildomai dailyraščio pratybas ir dirbam cool.gif kai turim laiko. Su matematika tai problemų lygtais nėra, jei jinai neskuba ir nerašo, kas šovė į galvą.
Su socialiniu gyvenimu tai viskas super, tai prailgintoj pabūna, tai iškart namo po pamokų eina. Nespėjau aš kurią dieną prieš šokius namo grįžti, tai pati susiruošė, apsirengė, visus daiktus susirado ir išvažiavo su Puodeliu. Atostogos, aišku, tai visai be ryšio...nors pakankamai laiku, nes dabar man tik vieną ryte reiks į valdišką įstaigą pristatyt, vis lengviau. Pabus kelias dienas su močiute, vieną pas draugę, sakė, vieną dieną viena pabus (na kai aš iki 15 dirbu, tai paliksiu), kažkaip prasisuksim.
Nu vsio, einu, nes nepasidalina vieta prie kriauklės ir klozetas tik vienas, o nori tai abi tuo pačiu metu..
Iki, bučkiai oro_buckis.gif
Atsakyti
nu va, pasirodo, yra ir daugiau Disneilendo gerbeju thumbup.gif

norit dar nuotrauku? tongue.gif prasom mirksiukas.gif Liepsniukei nuo savaitgalio jau atostogos prasidejo, tai as sau irgi prasiilginau savaitgali ta proga ir patraukem i Vokietija. mes labai megstam ivairiose salyse lankyti senovines pilis. ir mums daug idomiau ju isorinis grozis nei istoriniai muziejai viduj. tai su suniuku buvo pats tas, nes i muziejus vis tiek nebutu ileide tikriausiai biggrin.gif o Vokietija yra neissemiamas piliu lobynas thumbup.gif

o ka apie suniuka papasakot g.gif grazute ji, labai meili ir svelni, neimanoma neisimylet wub.gif tik nufotografuot ja sudetinga, nes laksto i visas puses kaip pakvaisus bigsmile.gif ir keliautoja is jos turetu isaugt nebloga, keliones metu isitaisydavo ant galines sedynes salia Liepsniukes ir snausdavo sau abidvi net issiziojusios smile.gif dabar tik reikia uzsiimt auklejimu, kad suvaldytumem jaunystes seliojimus smile.gif

Puodeli, musiske tikrai poliglote bus, nera kito pasirinkimo smile.gif nuo praejusios savaites juos dar ir vokieciu pradejo mokint doh.gif taip kad, kai noresit pagailet saviskiu, sunkiai raides beraitanciu, prisiminkit tautiecius, kurie visa tai maziausiai trim kalbom daryt turi 4u.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kler: 24 spalio 2014 - 00:06