Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 53 tema

QUOTE(Aurute @ 2014 11 29, 11:48)
Labas rytas  4u.gif

Adventą, kaip stebuklo laukimo laiką visada akecetuoju bigsmile.gif , pamokas pradedame Bruno Ferrero skaitymais , primenu apie gerus darbelius console.gif  . O po pamokų būna "Nykštuko dirbtuvėlės". Kas nori, tas pasilieka. Kas nenori - namo. Ir darom kokius nors kalėdiškus darbelius... paprastučius...  blush2.gif  Svarbu ne rezultatas, o pasibuvimas kartu, pabendravimas draugiškai friends.gif
Šiap paskutiniuoju metu streikuoja sveikata ir stengiuos per daug savęs neatiduoti darbui, o čiuožiu namo ir raminu save širdžiai maloniais darbeliais. Dabar labai pamėgau karpinius. ramina kaip ir mezgimas ar siuvinėjims. Nauda dviguba - prisikarpiau puošaliukų ir sau ir paralelininkei. O dar iki Kalėdų kiek prisikarpysiu.... 

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 11 29, 19:09)
Žiūrint kokio dydžio jų nori. Aš esu darius iš paprasčiausio laikraščio. Sugniaužai norimo dydžio kamuoliuką, apvynioji siūlu ir apipurški dirbtinui sniegu.

Nereikia didelių, kad vaikai galėtų pasimėtyti... Reikės pabandyti, kaip sakėt Jūs g.gif

Merginos, gal turite gražių, prasmingų žodžių apie Kalėdas? Renginio pradžiai... Internete vien visokie sveikinimai... g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. O gal kas kartais turite šią knygelę J.Gaarderio knyga „Kalėdų paslaptis“ ?
Atsakyti
Sveikutės mergaitės, į paštą siunčiu ,,Riešutas" 4 klasės papildomos užduotys II dalį. Man atrodo mes neturėjom šito sąsiuvinio. smile.gif
Papildyta:
Mergaitės, siunčiu dar klasės mokinių darytas snaiges. Trafaretai tai man atrodo buvo mūsų pašte, bet aš juos padidinau, panaudojom du diskus, vaikai papuošė ir gavosi tokie nykštukai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2014 11 30, 19:49)
Sveikutės mergaitės, į paštą siunčiu ,,Riešutas" 4 klasės papildomos užduotys II dalį. Man atrodo mes neturėjom šito sąsiuvinio. smile.gif
Papildyta:
Mergaitės, siunčiu dar klasės mokinių darytas snaiges. Trafaretai tai man atrodo buvo mūsų pašte, bet aš juos padidinau, panaudojom du diskus, vaikai papuošė ir gavosi tokie nykštukai. biggrin.gif

Labai gražu thumbup.gif Šaunuolė mokytoja
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2014 11 30, 18:49)
Mergaitės, siunčiu dar klasės mokinių darytas snaiges. Trafaretai tai man atrodo buvo mūsų pašte, bet aš juos padidinau, panaudojom du diskus, vaikai papuošė ir gavosi tokie nykštukai. biggrin.gif

Nu gražūs tavo nykštukėliai. Vaikams bus linksma mokytis tokioje aplinkoje.


Aš puošiuosi labai minimaliai blush2.gif . Karpiniais ant langų. Kai pabaigsim - parodysiu. Nu dar tokius varvekliukus vaikai padarė. Ant lempų pakabinau. Viskas balta. Kažko nelabai laiko lieka nuo ruošimosi pamokoms. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2014 11 30, 19:49)
Sveikutės mergaitės, į paštą siunčiu ,,Riešutas" 4 klasės papildomos užduotys II dalį. Man atrodo mes neturėjom šito sąsiuvinio. smile.gif
Papildyta:
Mergaitės, siunčiu dar klasės mokinių darytas snaiges. Trafaretai tai man atrodo buvo mūsų pašte, bet aš juos padidinau, panaudojom du diskus, vaikai papuošė ir gavosi tokie nykštukai. biggrin.gif

O tos snaigutės A4 formato lape?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2014 11 29, 18:41)
Taigi burbulus darėm taip: nusipirkom polisterolinius burbulius eurinėj, kainavo 3,50lt. 3 burbulai.Po to nusipirkom blizgančių lapų ir išspAUDĖM SNAIGUTES IR JAS SU PAPRASTAIS SMEIGTUKAIS KIEKVIENĄ SMEIGĖM. vIENAM MOKINIUI IŠĖJO APIE 2 LT, BET TIKRAI GRAŽIAI GAVOSI. jEI NEAIŠKU, KLAUSKIT


Kurioj eurinėj Alytuj pirkai? Smeigtukus irgi eurinėj ar kanceliarinėse?
Atsakyti
Sveikos,
Turiu tokį prašymą, gal kas turit normalų įrašą "Barė Jonas katinėlį...", įmeskit į paštą, būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(GORGONE @ 2014 12 01, 17:28)
O tos snaigutės A4 formato lape?


Jums į paštą siunčiau snaiges , kurios telpa į A4 formato lapą, o klasėje darytos didintos.
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2014 11 30, 19:49)
Sveikutės mergaitės, į paštą siunčiu ,,Riešutas" 4 klasės papildomos užduotys II dalį. Man atrodo mes neturėjom šito sąsiuvinio. smile.gif
Papildyta:
Mergaitės, siunčiu dar klasės mokinių darytas snaiges. Trafaretai tai man atrodo buvo mūsų pašte, bet aš juos padidinau, panaudojom du diskus, vaikai papuošė ir gavosi tokie nykštukai. biggrin.gif

Labai smagios snaigės smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Gal kartais turit ką nors apie indėnus? (užduočių, skaidrių)
Atsakyti