Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 53 tema

QUOTE(Bebras2014 @ 2014 12 03, 21:37)
Man kilo tokia mintis, kad ateitų socialinė pedagogė pasikalbėti su tom trim mergaitė, gal jos kažko bijo, gal nedrįsta ir pan... Ar tokiam dalykui man reikia tėvų leidimo?  g.gif

Pas socialinę nereikia tėvų sutikimo, kaip ir pas tave mokytis sutikimo nėra lotuliukas.gif .... Va jei psicologas su vaiku dirba, tai po pirmo pokalbio jau reikia tėvų raštiško sutikimo.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2014 12 03, 21:43)
Džiugi žinia:

Ką tik Bebrui2014 nuskriejo mūsų lobynų raktelis.
Labai tikimės, kad ir ateityje aktyviai dalyvausi mūsų pokalbiuose ir niekur nepradingsi smile.gif


Sveikinimai Bebrui2014! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lauksiu ir aš tos laimingos dienos!
Atsakyti
Pas mus irgi nerekomenduoja tirt vaiko pirmoj klasėj, bet mokytojas pats mato, bus nauda pratempt tuos metus, ar iš karto lengvint programą. Jei vaikui neskirta, kam jį dar metus kankint. Pas psichologė reikia sutikimo, pas soc. pedagogę ne.
Kaip sekas ruoštis Kalėdoms?
Aš taip gerai pailsėjau, baigiu pasveikt, jau pirmadienį keliausiu į darbą. Pasiilgau vaikų, prigalvojau visokių įdomybių. Reikėjo duot galvai pailsėt, kad vėl kupina jėgų grįžčiau biggrin.gif O ir kiek čia beliko-2 savaitės, tiksliau 1 savaitė rimto darbo, o paskui su visokiom pramogom bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinimai Bebriukui. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikrai aktyviai bendrauja forume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2014 12 04, 10:13)
Pas mus irgi nerekomenduoja tirt vaiko pirmoj klasėj, bet mokytojas pats mato, bus nauda pratempt tuos metus, ar iš karto lengvint programą. Jei vaikui neskirta, kam jį dar metus kankint. Pas psichologė reikia sutikimo, pas soc. pedagogę ne.
Kaip sekas ruoštis Kalėdoms?
Aš taip gerai pailsėjau, baigiu pasveikt, jau pirmadienį keliausiu į darbą. Pasiilgau vaikų, prigalvojau visokių įdomybių. Reikėjo duot galvai pailsėt, kad vėl kupina jėgų grįžčiau  biggrin.gif O ir kiek čia beliko-2 savaitės, tiksliau 1 savaitė rimto darbo, o paskui su visokiom pramogom  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Neįtikėtina, bet vos nesupavydėjau tavo ligos lotuliukas.gif , nes visom ląstelėm jaučiu, kad reikia poilsio ax.gif . O, antra vertus, tikrai laukiu Kalėdų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 12 03, 21:37)
Ačiū, merginos, tokia pakylėta dabar jaučiuosi ...........................

Sveikinimai Bebrui, šaunu.
Kalėdų šventei ruošiamės visa klasės bendruomenė - vaikai, tėvai ir aš. Vaikai visko nori - vaidinti, šokti, dainuoti.... Tėvai tik pasižiūrėti į vaikus ir, žinoma, ką mokytoja padarys. Paprašiau, kad salę padėtų papuošti - nepatikėsite, nėra norinčių. O geriausią varinatą renkasi - nedalyvauja susirinkime, kad nieko neskirtų daryti. Bandau dėlioti veiksmų eigą ir padalinti n.d. šeimoms, padaryti bent jau gražias girliandas.
Gal kokias esate pasidarę, mergaitės?
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2014 12 03, 23:44)
Pas mus mokykloje tai prašo sutikimo.
Skaitau Jūsų bėdeles ir tie rūpesčiai tokie savi atrodo...
Mano pirmo trimestro patirtis tokia: Mama tikėjosi, kad vaikas išmanusis gudragalvis, pereis po pirmo trimestro į antrą klasę. O aš matydama realias jo žinias parašiau pagrindinį lygį... rezultatas... mama pakėlė vėją mokykloje... išsivedė vaiką į kt. mokyklą.. išeidama parašė skundą ŠS.... nereali  mano karjeros pradžia  verysad.gif
verysad.gif


situacija nepavydėtina... bet tu nepergyvenk, tau tik geriau, kad vaikas išėjo į kitą mokyklą, ramybės vistiek nebūtum turėjusi
Atsakyti
Sveikinimai Bebrui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikutės, oi per tuos darbus, galo nematyti, gerai, kad Kalėdoms išvyksime iš mokyklos, tai truputį ramiau.
Meskius, oi kaip tave suprantu console.gif , tokie konfliktai tai nekas, bet viskas praeina ....ramiai, čia tik darbas, kada nors supras, kad ir kitoje mokykloje bus tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2014 12 04, 15:06)
Neįtikėtina, bet vos nesupavydėjau tavo ligos lotuliukas.gif , nes visom ląstelėm jaučiu, kad reikia poilsio ax.gif . O, antra vertus, tikrai laukiu Kalėdų 4u.gif

Aš ir pati sau pavydžiu lotuliukas.gif Užtat dabar kupina jėgų biggrin.gif
Mes išvažiuosim į spektaklį, neruošim šiemet programos.
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif

Pirmą kartą girdžiu, kad tėvai dar ir namų darbų šventėms gauna biggrin.gif Aš paprašiau, kad tėvai vaikais nykštukais aprengtų ir po to galvojau, ar ne per daug paprašiau biggrin.gif Mano tėvai kol kas labai vangūs, atėję į susirinkimą, net striukės nenusimauna, sėdi pamėlynavę, nes kl žiauriai karšta, padėjau kavos, sausainių, o jie net nepalietė, žiūrėjo didelėm akim ir galvojo, kada tu čia greičiau baigsi doh.gif Tai ačiū dievuj, kad atsirado mama, kuri parūpino gyvą eglutę thumbup.gif

O dėl tų mano negabių mergaičių, kalbėjau šiandien su pavaduotoja, ką daryti, sakau jų rezultatai - nuliniai, tai sakė pagąsdinti tėvus, kad paliksime antrus metus, žinokit suveikė žaibiškai, šiandien telefonas netyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 12 04, 18:51)
Ačiū, merginos  4u.gif

Pirmą kartą girdžiu, kad tėvai dar ir namų darbų šventėms gauna biggrin.gif Aš paprašiau, kad tėvai vaikais nykštukais aprengtų ir po to galvojau, ar ne per daug paprašiau biggrin.gif Mano tėvai kol kas labai vangūs, atėję į susirinkimą, net striukės nenusimauna, sėdi pamėlynavę, nes kl žiauriai karšta, padėjau kavos, sausainių, o jie net nepalietė, žiūrėjo didelėm akim ir galvojo, kada tu čia greičiau baigsi  doh.gif  Tai ačiū dievuj, kad atsirado mama, kuri parūpino gyvą eglutę  thumbup.gif

O dėl tų mano negabių mergaičių, kalbėjau šiandien su pavaduotoja, ką daryti, sakau jų rezultatai - nuliniai, tai sakė pagąsdinti tėvus, kad paliksime antrus metus, žinokit suveikė žaibiškai, šiandien telefonas netyla  g.gif

Aš nemanau, kad šventės paruošimas tik mokytojos ir vaikų reikalas. Visi turi prisidėti. Neužtenka papuošti vaiką ir ateiti kaip į spektaklį. Kad visiems būtų gera ir smagu - dirbam visi, tik norinčių kasmet mažėja.
Atsakyti
mes ruošiam spektakliuką, pasibūsim pavakarosim. tėvams namų darbų neduodu, užtenka su vaikų namų darbų nedarymu kariau, o dar tėvus užsikraut... lotuliukas.gif

Bites Rites, smagu, kad jau sveika. aš jau antra ratą pradėjau. sloga ir gerklė. gerai, kad savaitgalis ant nosies.


o kas liečia skundimus, tai turiu ir aš tokį "perlą" doh.gif pirmas kartas buvo, kai iš ryto atlėkė apstaugė, kad kažkas primušė vaiką, kur aš žiūriu, ji turėjo problemų vakare. vaikas stenėjo, tai nusprendė mokytoją apkaltint. nors visą dieną žvalus buvo, lakstė, dūko. kitas kartas, su fotografijom, prisisakė, prisifotografavo, pinigų nėra. atsiskaičiau, grąžinau atgal. atlėkė, apstaugė, kokią teisę turiu grąžint, nes ji "ant socialinės sėdi" ir pinigai bus tik dvylikto. o to dvylikto, jau du kartai buvo. nieko nepešus nulėkė direktoriui priskundė ir, kad mažai nepasirodytų, dar pareiškė ko aš juos į vandens valymo įrenginių įmonę vežiau. (kelionė ir edukacija nekainavo nei lito, ant sutikimo pasirašė) bet dirktorius paaiškino, kad buvo tokia pamokos tema, tai dėl to vykom pažiūrėt gyvai. tuo laiku taip išmuša žemę iš po kojų, kad atrodo nieko nesinori. darai, stengies, o ateina su viso gyvenimo aprašymu ant veido, pamazgas ant galvos supila ir išeina. o kad laiškai vaikų kalėdų seniui kabo parašyti gražiausiai su norais ir prašymais, dzin, net nepasižiūri į tą pusę sad.gif pasiguodžiau blush2.gif
Atsakyti