Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Braun @ 2015 06 24, 23:01)
Sveikos darsyk,

pora klausimų bene populiariausia tema: BGT biggrin.gif

- Ar realu, jog egzamine bus labai smulkmeniški klausimai, pavyzdžiui, iš Valstybės tarnybos įstatymo  kurios nors dalies, kurioje 30 punktų, koks mažytis punktelis?
- Ar realu Nr 2 - tikėtis tokių klausimų kaip valstybėstarnyba.com> Bofortas : vėjas = Munsell : ?
arba kito klausimo "Teisingas atsakymas: geltona. Raudona ir žalia (bei mėlyna) yra RŽM (angl. RGB) sistemos spalvos, o žydra ir geltona (bei purpurinė) - ŽPG (angl. CMY) sistemos spalvos. Maišant RŽM pagrindines spalvas po dvi, gaunamos trys papildomosios spalvos: geltona, žydra ir purpurinė"  rolleyes.gif

Del pirmo- manau realu
Del antro tikiuos ne- nes sitie klausimai topiniai biggrin.gif
Laikysiu ir as BGT ax.gif
Atsakyti
Buvo tokių panašių klausimų kaip antras paminėtas smile.gif bet šiaip man testas gana lengvas atrodė, valstybestarnyba.com puslapyje buvo sunkesnių klausimų, ypač skaičių sekos. O iš įstatymų buvo vienas klausimas identiškas, kaip valstybestranyba.com puslapyje (atsiminiau atsakymą), bet negaliu parašyti kuris nes gresia administracinė atsakomybė biggrin.gif

Atsakyti
beautiful, negaliu atsakyti jums į asmeninę žinutę, nes jūsų žinučių katalogas pilnas smile.gif
Atsakyti
[quote=Braun,2015 06 24, 23:01]
Sveikos darsyk,

pora klausimų bene populiariausia tema: BGT biggrin.gif

- Ar realu, jog egzamine bus labai smulkmeniški klausimai, pavyzdžiui, iš Valstybės tarnybos įstatymo kurios nors dalies, kurioje 30 punktų, koks mažytis punktelis?
- Ar realu Nr 2 - tikėtis tokių klausimų kaip valstybėstarnyba.com> Bofortas : vėjas = Munsell : ?
arba kito klausimo "Teisingas atsakymas: geltona. Raudona ir žalia (bei mėlyna) yra RŽM (angl. RGB) sistemos spalvos, o žydra ir geltona (bei purpurinė) - ŽPG (angl. CMY) sistemos spalvos. Maišant RŽM pagrindines spalvas po dvi, gaunamos trys papildomosios spalvos: geltona, žydra ir purpurinė" rolleyes.gif
[/quote

taip buna tokiu klausimu nr 1 nr 2
Papildyta:
QUOTE(Zirzille @ 2015 06 25, 14:43)
Buvo tokių panašių klausimų kaip antras paminėtas smile.gif bet šiaip man testas gana lengvas atrodė, valstybestarnyba.com puslapyje buvo sunkesnių klausimų, ypač skaičių sekos. O iš įstatymų buvo vienas klausimas identiškas, kaip valstybestranyba.com puslapyje (atsiminiau atsakymą), bet negaliu parašyti kuris nes gresia administracinė atsakomybė biggrin.gif


man BGT sunkus pasirode, stresas ir laiko stoka daro savo .
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 06 29, 16:13)
man BGT sunkus pasirode,  stresas ir laiko stoka daro savo .


Matyt, čia kaip kam. Man ir laiko atliko, bet ir šiaip man pirma dalis lengva, nes skaičių sekos ir kitos užduotys iš loginio mąstymo man niekada sunkumų nekėlė, o įstatymų dalyje arba žinai atsakymą, jei mokinaisi, arba ne, nieko ten ilgai neprigalvosi.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 06 29, 15:31)
Matyt, čia kaip kam. Man ir laiko atliko, bet ir šiaip man pirma dalis lengva, nes skaičių sekos ir kitos užduotys iš loginio mąstymo man niekada sunkumų nekėlė, o įstatymų dalyje arba žinai atsakymą, jei mokinaisi, arba ne, nieko ten ilgai neprigalvosi.




na matyt tikrai kaip kam, pirmoji dalis ilgesne 40 kls, 2 - 20 kl, antroji man pasirode lengvesne, pirmojedvigubai daugiau klausimu, antroje teorija, ja reikia zinoti, bet ne visi klausimai buvo is istaymu, o ir situcijos
Atsakyti
Sveikos, prabėgom pasiskaitinėjau apie tvarką į VT ir šį bei tą pasprendžiau ir susinervinau biggrin.gif , kažkokie dviprasmiški atsakymai, ar aš kažką ne taip darau, pavyzdžiui skaičių seka:

21 14 15 30 23 24 ?

a) 12 b. 17 c) 25 d) 31 e) 48

taip, paaiškinimą skaičiau ir suprantu, kodėl atsakymas yra 48, bet kol atsakymo nežiūrėjau, buvau pasirinkus atsakymą - 12.

21 (2+1)=3; 14 (1+4)=5; 15 (1+5)=6; 30(3+0)=3; 23 (2+3)=5; 24 (2+4)=6; Gaunu seką 3, 5, 6... 3, 5, 6, todėl renkuosi atsakymą 12. KODĖL MANO ATSAKYMAS YRA NETEISINGAS?

Arba kitas pavyzdys kovas, vasaris, birželis, gruodis, rugsėjis. Kuris mėnuo išsiskiria, atsakymas - vasaris, nes visi kiti mėnesiai yra metų laikų pirmi mėnesiai. O aš pasirinkau atsakymą - kovas, nes tai vienintelis mėnesio pavadinimas, kuris turi dar ir kitą reikšmę - paukštis. KODĖL TOKS ATSAKYMAS YRA NETEISINGAS?

Dabar jau nepamenu kitų pavyzdžių, bet ir daugiau buvo tokių klausimų, jei kas nors galite, paaiškinkite prašau, kodėl mano atsakymai neteisingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 30 birželio 2015 - 12:06
Gal kas laiketi vadovavimo gebejimu testa i vedejo pavaduotojus?
Atsakyti
Gal kas yra išbandęs abu puslapius - valstybestarnyba.com ir valstybinis.lt, kurį geriau rinktis? Kiek pabandžiau demo versijas, tai valstybestarnyba.com kažkaip labiau patiko.

Dar klausimas dėl konkurso įstaigoje, senesnėje temoje skaičiau, kad įstaiga atsiunčia pretendentui konkretesnį teisės aktų sąrašą, nei pareigybės aprašyme, iš kurio ruoštis konkursui, bet niekur tai patvirtinančios informacijos nerandu, o gal taip ankčiau buvo?

Ir paskutinis klausimas, gal kartais BGT metu galima pasirinkti potemių eiliškumą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2015 06 30, 19:59)
Gal kas yra išbandęs abu puslapius - valstybestarnyba.com ir valstybinis.lt, kurį geriau rinktis? Kiek pabandžiau demo versijas, tai valstybestarnyba.com kažkaip labiau patiko.

Dar klausimas dėl konkurso įstaigoje, senesnėje temoje skaičiau, kad įstaiga atsiunčia pretendentui konkretesnį teisės aktų sąrašą, nei pareigybės aprašyme, iš kurio ruoštis konkursui, bet niekur tai patvirtinančios informacijos nerandu, o gal taip ankčiau buvo?

Ir paskutinis klausimas, gal kartais BGT metu galima pasirinkti potemių eiliškumą? 4u.gif

Tikriausiai nuo įstaigos priklauso, bet neteko gauti teisės aktų sąrašo ax.gif

Jei gerai pamenu - potemių eiliškumo negalima pasirinkti, galima klausimus potemėj atsakinėti ne išeilės.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2015 06 30, 19:59)
Ir paskutinis klausimas, gal kartais BGT metu galima pasirinkti potemių eiliškumą? 4u.gif


Negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2015 06 30, 19:59)

Dar klausimas dėl konkurso įstaigoje, senesnėje temoje skaičiau, kad įstaiga atsiunčia pretendentui konkretesnį teisės aktų sąrašą, nei pareigybės aprašyme, iš kurio ruoštis konkursui, bet niekur tai patvirtinančios informacijos nerandu, o gal taip ankčiau buvo?



VMI atsiuncia ir i teismo sekretores pretenduodama gavau sarasa mirksiukas.gif
Atsakyti