Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai 2013

Linksmų šventų Velykų! smile.gif
Atsakyti
Kaip Velykas atšventė kovinukai ir jų mamos? smile.gif
Maniškė labai pagavo kaifą daužti ir lupti kiaušinius, tai dabar vis reikalauja "dau.. kiau..." ("daužt kiaušinį"). Dėl kalbos aš truputį nerimavau, bet va buvom pas šeimos gydytoją, pakalbino jinai merginą, tai sakė, kad viskas normaliai - kai kurių žodžių taria pirmą skiemenį, triskiemenių - du pirmus skiemenis, bet apskritai pažanga kažkokia jau yra atsiradusi net ir mano, pesimistės, akimis žiūrint...
Po antro gimtadienio visu smagumu išindo ir dideli ožiai - norai dideli, o galimybės mažos, ir dar bloga mama neleidžia, tai ir prasideda šou iš serijos "pagulėsiu, parėksiu, paašarosiu, o gal padės???"... Kai kalba pajudėjo iš miršties taško, tai nurodymai pasipylė, o dar kai niekas neskuba vykdyti jų, tai pikta darosi labai labai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2015 04 07, 21:47)
Po antro gimtadienio visu smagumu išindo ir dideli ožiai - norai dideli, o galimybės mažos, ir dar bloga mama neleidžia, tai ir prasideda šou iš serijos "pagulėsiu, parėksiu, paašarosiu, o gal padės???"... Kai kalba pajudėjo iš miršties taško, tai nurodymai pasipylė, o dar kai niekas neskuba vykdyti jų, tai pikta darosi labai labai... biggrin.gif


Pas mus irgi tas pats - turim viršininką namie smile.gif Tadas nuo jo kenčia, o Aleksą reikia saugot, kad nenumylėtų..
Atsakyti
kaip laikosi kovinukai? visos dingusios. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2015 04 27, 19:45)
kaip laikosi kovinukai? visos dingusios.  unsure.gif


Aš nedingus smile.gif Tik mudvi čia ir bendraujam praktiškai smile.gif
Atsakyti
gaila, kad tiek mazai mamyciu beliko. visos i fb sulėkė
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2015 04 29, 17:17)
gaila, kad tiek mazai mamyciu beliko. visos i fb sulėkė


Taip..
Atsakyti
Sveikinu su mamyčių diena! smile.gif
Atsakyti
Gaila kad temute apmirus gal prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milena** @ 2015 05 19, 23:21)
Gaila kad temute apmirus gal prisijungciau  4u.gif


Labas smile.gif
Atsakyti
NA mergytės pasipasakojam kas pasikeitė pas jus. kaip kovinukai mūsų gyvena g.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes. Ziuriu mano vardo dar niekas neistryne is sarasiuko, nors turbut jau pora metu cia nebeuzsuku. Kazkaip nuobodu siandien pasidare, sakau uzeisiu paziureti kaip jus gyvenat, bet kad visai cia jusu mazai belike. Dingus buvau nes visiskai laisvo laiko nebeturejau. Kraustemes pora kartu. Darbas, namai, Emiliukas su savo norais ir zaidimais. Ziuriu yra mamyciu kurios jau antrus leliukus supuoja, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti