Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2014 11 18, 22:39)
Vis bandineju savo pasidirbta fotografavimo deze. Kad kazkiek truksta apsvietimo stiprumo, zinau ax.gif . Sunkiausia su fonu. Vyras parnese tokiu celofanu ar kaip juos pavadinus nuo televizoriu ekranu. Vieni buvo per daug veidrodiniai, kiti per mazai, o sis toks truputi veidrodinis visai neblogai, tik subraizytas ir braizosi labai, tai tenka nuotrauka dar gerokai paretusuoti. Kazi ka dar galima panaudoti? Kiti ant juodo veidrodinio fono fotografuoja-kas tai?

u g.gif . Cia automatiniu rezimu. Bandziau ir dirbtinio apsvietimo rezimu, bet kazkaip nelabai doh.gif

Jau manes tai neklausk biggrin.gif pati zinai kokia is manes fotografe. Issikalbejom su bendradarbiu, kad jo hobis yra fotografija, bet dar niekad nefotografavo juvelyrikos. Nuva, sakau jam, bus proga pasimokinti. Kada iduosiu jam kelis pavyzdzius, gales pazaisti. Ziuresim kokias nu0otraukas padarys
Papildyta:
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 01, 21:50)
Na tai tada iš vis super! Aš vat ir žiūrinėjau, ar ten kalinėti tie visi lapeliai ar molis smile.gif
Kažkada teko nemažai kalinėti - labai to pasiilgau. Tik kad triukšmas nemažas smile.gif
Žodžiu, jau labai laukiu rytojaus, bandysiu rutuliukus smile.gif Ačiū dar kartą  4u.gif

Lauksim pirmu rezultatyu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2014 11 16, 12:07)

Karalievna, o nėra galimybės šturmuoti ex pastatą? g.gif

Nera ex pastato...yra naujas rajonas ir naujas namas...daug darbo ir visai mazai laiko biggrin.gif
Atsakyti
Nesiseka man šiandien. Kastiką sulituoju normaliai. Kai reikia kastiką prilituoti prie pagrindo, sudeginu. Ir taip TRIS kartus iš eilės doh.gif
Kastikas 0, 5 mm, pagrindas 0,8 - viskas normaliai...
Plius, kastikas ne paprastas, o su išpjaustytais ornamentais. Gaila darbo... Bet rytoj darysiu iš naujo kol pasiseks cool.gif
Ką jūs?
Atsakyti
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 26, 20:52)
Nesiseka man šiandien. Kastiką sulituoju normaliai. Kai reikia kastiką prilituoti prie pagrindo, sudeginu. Ir taip TRIS kartus iš eilės  doh.gif
Kastikas 0, 5 mm, pagrindas 0,8 - viskas normaliai...
Plius, kastikas ne paprastas, o su išpjaustytais ornamentais. Gaila darbo... Bet rytoj darysiu iš naujo kol pasiseks  cool.gif
Ką jūs?

Na taip su juvelyrika jau yra, kol pats nepajusi kur problema taip jau atsitinka. Labai reikia idėmiai žiurėti ir į gaminio spalvą kai kaitini
Atsakyti
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 26, 19:52)
Nesiseka man šiandien. Kastiką sulituoju normaliai. Kai reikia kastiką prilituoti prie pagrindo, sudeginu. Ir taip TRIS kartus iš eilės  doh.gif
Kastikas 0, 5 mm, pagrindas 0,8 - viskas normaliai...
Plius, kastikas ne paprastas, o su išpjaustytais ornamentais. Gaila darbo... Bet rytoj darysiu iš naujo kol pasiseks  cool.gif
Ką jūs?


uzjauciu doh.gif

Kaitink is apacios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 12 28, 01:05)
uzjauciu  doh.gif

Kaitink is apacios  mirksiukas.gif

Žodžiu, naują kastiką padariau vos storelesnį ir būtent, kaitinau iš apačios. Viskas gavosi 4u.gif
Vienintelis dalykas - lenkiant žiedą išsikreivino kastikas ir nelabai gražiai žiūrisi. Bet... Turint omenyje, kad "pirmas blynas", tai gali būti ir pasvilęs biggrin.gif
Ai! Ir Naca, ačiū už burbuliukus, kaip matai, gavosi 4u.gif
Medžiagos: sidabras, dūminis kvarcas
http://s25.postimg.o...3j/Koliazas.jpg
Atsakyti
Laba diena, aš čia irgi su žiedu pardrožiu biggrin.gif

buvo zlastis ant dienų užėjęs, tai peklą užkūriau namie blush2.gif

user posted image


Ne kažkoks nupuckintas, bet tokių aš nelabai ir myliu irnesakyk.gif o gryno aplamdyto minimalizmo maža šiais laikais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 28 gruodžio 2014 - 18:55
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 26, 19:52)
Nesiseka man šiandien. Kastiką sulituoju normaliai. Kai reikia kastiką prilituoti prie pagrindo, sudeginu. Ir taip TRIS kartus iš eilės  doh.gif
Kastikas 0, 5 mm, pagrindas 0,8 - viskas normaliai...
Plius, kastikas ne paprastas, o su išpjaustytais ornamentais. Gaila darbo... Bet rytoj darysiu iš naujo kol pasiseks  cool.gif
Ką jūs?

Pabandyk atitraukineti ugni. Ne istisai liepsna nukreipti i lituojamas dalis o pritrauki/atitrauki. cAs tokiais atvejais daugiau fliuso uzbarstau belituojant, kad greiciau lydmelalis issilydytu.
Papildyta:
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 28, 15:24)
Žodžiu, naują kastiką padariau vos storelesnį ir būtent, kaitinau iš apačios. Viskas gavosi  4u.gif
Vienintelis dalykas - lenkiant žiedą išsikreivino kastikas ir nelabai gražiai žiūrisi. Bet... Turint omenyje, kad "pirmas blynas", tai gali būti ir pasvilęs  biggrin.gif
Ai! Ir Naca, ačiū už burbuliukus, kaip matai, gavosi  4u.gif
Medžiagos: sidabras, dūminis kvarcas
http://s25.postimg.o...3j/Koliazas.jpg

Liuks ziedas. Tik, kiek esu mokinta ir pati darau, tai 'kastika' (tu turejai omenyje apvada apie akmeni?) reikia lituoti, kai metalas islenktas jau.
Papildyta:
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2014 12 28, 18:55)
Laba diena, aš čia irgi su žiedu pardrožiu biggrin.gif

buvo zlastis ant dienų užėjęs, tai peklą užkūriau namie blush2.gif


Ne kažkoks nupuckintas, bet tokių aš nelabai ir myliu irnesakyk.gif o gryno aplamdyto minimalizmo maža šiais laikais biggrin.gif

Kiekvienas ranku darbas vertas pagarbos. Labai gerai, kad turi savo stiliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 28, 15:24)


Liux puikiai!
Taip taip -tas kastikas turi buti lituojamas islenkus. Apvalia dilde dugnas priderinamas prie ziedo islinkio.
Labai grazi pagrindo faktura mirksiukas.gif kaip ji padaryta?


QUOTE(Žvaigždėta* @ 2014 12 28, 18:55)


Megstu ta toki tycini grubuma rolleyes.gif . Tik man paciai kazkaip jis nelabai tesigauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 12 29, 01:32)
Liux puikiai!
Taip taip -tas kastikas turi buti lituojamas islenkus. Apvalia dilde dugnas priderinamas prie ziedo islinkio.
Labai grazi pagrindo faktura  mirksiukas.gif  kaip ji padaryta?

Ačiū merginos smile.gif
karalievna., nežinau kaip man susišvietė, tačiau pirmiausiai pasidariau ir sulitavau kastiką, tada prilitavau jį prie žiedo pagrindo, o TADA tą žiedo pagrindą lenkiau doh.gif Tai iškart jau supratau, kad daugiau taip nedarysiu rolleyes.gif
Rytoj pradedu naują žiedą. Bus sidabras su rausvu koralu
Dėl pagrindo faktūros. Naca, prie valcų turiu keičiamus volelius, kurie turi 4 skirtingas faktūras. Tai vat pravalcavau iš abiejų pusių ir super gavosi smile.gif Praktiškai poliruoti po to net nelabai reikia, tik pralėkiau su žalvariniu šepetėliu ir viskas smile.gif
Atsakyti
Ta faktūra labai faina. O akmuo klijuotas kuo?

O tas tyčinis grubumas yra daugumoj rankų darbo gaminių. Jis man toks kaip lašiniai kaimiški biggrin.gif , ne Foie gras, bet toks savas ir skanus wub.gif Žodžiu, anksčiau ar vėliau dūšia visvien prie gimto lašinio traukia biggrin.gif nors ir bandai kurį laiką baklažanais misti biggrin.gif


Kažkokios lyrinės nuotaikos po šventinių šakočių užėjo wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2014 12 29, 11:05)
Ta faktūra labai faina. O akmuo klijuotas kuo?

Žvaigždėta*, akmuo neklijuotas, o užspaustas tais kastiko trikampėliais smile.gif
O kaip tu tvirtini akmenuką, klijuoji? Nuotraukoje nesimato, norėjau paklausti, koks tavo akmenėlis smile.gif
Beje, kokio storio kastiką darote jūs? Pas mane 0,5 mm Va kiek klausimų ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 29, 00:18)
A
Dėl pagrindo faktūros. Naca, prie valcų turiu keičiamus volelius, kurie turi 4 skirtingas faktūras. Tai vat pravalcavau iš abiejų pusių ir super gavosi  smile.gif  Praktiškai poliruoti po to net nelabai reikia, tik pralėkiau su žalvariniu šepetėliu ir viskas smile.gif

O mano valco volai surudyjo. Va tau ir nenaudojimas, nesutepimas, ir laikymas lauko tvartuky biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksyte @ 2014 12 29, 12:21)
Beje, kokio storio kastiką darote jūs? Pas mane 0,5 mm Va kiek klausimų  ax.gif


Visiskai absoliuciai visokio storio ir formu gali buti, cia jau kaip fantazija toli tave nunes. Bet mazas akutes as megstu ieti i 999 prabos sidabro 'kastikus'..koks keistas man tas zodis biggrin.gif ...nes grynesnis sidabras yra daug lankstesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karalievna.: 29 gruodžio 2014 - 13:59