Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos tik tarp dukrų ir mamų

As tai labai ilgai galvojau kaip mamai pasakyt, kad noriu liemeneles. Tai dabar esu pas mociute, tai parasiau zinute biggrin.gif . Tai gavo ispradziu tik puse, tai pagalvojo kad prasidejo menesines, bet veliau gavo ir parase, kad nera cia ko gedytis ir viskas. Pasake, kad pazres kur ir viskas. Aisku mano krutine nera labai didele, bet jau nesioju tas sportines metus, tai norisi naujos.
P.S.Tai buvo vakar biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man prasidejo menesines is vakaro. Isidejau iklota kad isitikinciau, jog tai jos. ryte iklotas buvo istepliotas rudai, o ir raudonu svieziu demeliu buvo. Isidejau paketa, bet vat nezinau kaip mamai pasakyti. Ji iskart prades kabinetis, o sake kad po pirmuju menesiniu dar ir pas ginekologe apziurai ves. Neturiu as didelio noro nei sakyt mamai kazka, nei pas ginekologe eit. Gal galit patart ka daryt, nes nezinau nei kada keist ta paketa, nei kokius nakti naudot, nei kaip mamai pasakyt unsure.gif
Siaip viskas ok, nei pilvo skauda, nei galvos, ir kaip bega nejauciu rolleyes.gif
naudoju always ultra normal paketa, tai gal galit patart kada ji pakeist? g.gif
Labai lauksiu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(*kapucino* @ 2011 07 25, 14:58)
Sveikos,

Man prasidejo menesines is vakaro. Isidejau iklota kad isitikinciau, jog tai jos. ryte iklotas buvo istepliotas rudai, o ir raudonu svieziu demeliu buvo. Isidejau paketa, bet vat nezinau kaip mamai pasakyti. Ji iskart prades kabinetis, o sake kad po pirmuju menesiniu dar ir pas ginekologe apziurai ves. Neturiu as didelio noro nei sakyt mamai kazka, nei pas ginekologe eit. Gal galit patart ka daryt, nes nezinau nei kada keist ta paketa, nei kokius nakti naudot, nei kaip mamai pasakyt unsure.gif
Siaip viskas ok, nei pilvo skauda, nei galvos, ir kaip bega nejauciu rolleyes.gif
naudoju always ultra normal paketa, tai gal galit patart kada ji pakeist?  g.gif
Labai lauksiu atsakymo


Keist reikia mazdaug kas 4-6h. Nors as keiciu dazniau blush2.gif . Pati turi matyt kada keist tongue.gif . Nakti keist nereikia, keiti is pat ryto atsikelus. Jeigu matai kad kad ryte atsikelus pro paketa prabege kraujo (ant patalynes ar triusikeliai sutepti). Gali nusipirkt specialiu nakciai user posted image (arba panasiu tik kitos firmos). Man visada pradzios menesiniu jos buna rudos paskui pasirodo raudonos.
Kai mama gers kava, arbata, viena, atsisesk salia ir pasakyk, kad prasidejo menesines, jinai tau viska paaiskins. Ir pasakyk kad viskas gerai ir pas ginekologe jokiu budu neisi, ginekologas taves negali apziuret jai tu pati nesutinki. Gali su mama pas ginekologe nueit tik pasikalbet, jis tau viska paaiskins.
Atsakyti
Stel&lade-aciu labai uz patarima, butinai mamai pasakysiu 4u.gif
O gal kas kokius paketus naudoja (bet ne always'us) kurie geri butu? Nelabai man tie always'ai patinka.. g.gif
Gal kas naturela arba gentle days naudoja?
Na siaip patarkit tokius, kad tiktu ir patiktu ax.gif
Atsakyti
Always ir man nepatinka schmoll.gif traska kaip maiselis einant g.gif as naudoju libresse toki tik su gelytem kvepianti- user posted image ziauriai patinka 4u.gif
Atsakyti
O gal kas naudoja Gentleday? butu labai idomu suzinot koks jausmas, nes iklotai tai labai svelnus ir skaniai kvepiantys.
Ryt su mama prasysiu nauju paketu kad nupirktu, nes nenoriu always'u naudot, tai noreciau tokiu minkstu ir skaniai kvepianciu. thumbup.gif
Gal kokie Naturela ar Bella? g.gif
Gal kas naudoja?
Stele&lade-o tie Libress'ai minksti? Nes su alvays'ais tai jauciuos kaip su kokia lenta siknoj lotuliukas.gif
Patarkit 4u.gif
Atsakyti
Gentleday naudojau pabandymui nelabai patiko rolleyes.gif libresse minksti tokie faini. Naturela sake greit atsiklijuoja o bella nebandziau bet gan o pigus jie ir tiesiogine ir netiesiogine prasme g.gif
Atsakyti
Always ir man ni ni ni schmoll.gif

Pati naudoju Naturella, fantastiški paketai.Prisiklijuoja normaliai ir kvepia žiauriai skaniai wub.gif
Kažkada buvo atsitikus nelaimė tai greit reikėjo nusipirkt kokių, o kadangi kioskelį pasirinkimas mažas, tai paėmiau Bella.Šūdas jie.Su jais jaučiausi kaip su pampersais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2011 07 26, 10:38)
Always ir man ni ni ni schmoll.gif

Pati naudoju Naturella, fantastiški paketai.Prisiklijuoja normaliai ir kvepia žiauriai skaniai wub.gif
Kažkada buvo atsitikus nelaimė tai greit reikėjo nusipirkt kokių, o kadangi kioskelį pasirinkimas mažas, tai paėmiau Bella.Šūdas jie.Su jais jaučiausi kaip su pampersais doh.gif


O kokius naudojat? (taprasme spalva arba dar buna pasirinkti minkstesnius arba labiau sugeriancius)
Beje, o ar gali buti taip, kad diena kraujuoji, o nakti nei lasas neislasa? g.gif
Atsakyti
patarkite kaip mamos paprasyti nupirkti liemenele? g.gif g.gif g.gif doh.gif verysad.gif verysad.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija291 @ 2011 07 26, 14:35)
patarkite kaip mamos paprasyti nupirkti liemenele? g.gif  g.gif  g.gif  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  cool.gif  cool.gif


Va va, man irgi tai klausima kele rolleyes.gif
Bet gali paprasyti taip: Mama, ar gali man nuprikti balta maikute, supranti, man reikia i kuno kulturos pamoka, tik gal nupirk man labiau aptempta, nepatogu su laisvom begiot, nes sokcioja kazkas man ten.. Arba i mokykla su labiau aptemptom vaiksciok. Ryte iseik is naumu su aptempta, o nuvaziavus i mokykla kanors uzsimesk kad nesimatytu taip. thumbup.gif
Man drauge taip padaryt siule, bet nereikejo. Uzsidejau lemenuka didesni ir paklausiau kaip atrodo, tai pasake kad mazesnio reikia. Sakau kad gal nusipirkt nuvaziuojam ir mama sutiko ax.gif
Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija291 @ 2011 07 26, 13:35)
patarkite kaip mamos paprasyti nupirkti liemenele? g.gif  g.gif  g.gif  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  cool.gif  cool.gif

Jeigu labai geda kalbet tai parasyk rasteli, kad tau jau reikia liemeneles ar kaip nors panasiai. Arba gali kai busit kokiam ''Akropoli", tai pasakyk, kad noretum liemeneles. Na o jeigu mama pasakys , kad tau dar nereikia, tai nueik pati ir nusipirk. smile.gif
Sekmes tau thumbup.gif
Atsakyti