Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui,

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 16:04)
kas tas KN, sakykite?

Kvapų namai ax.gif
Atsakyti
Seksiu temą. Ar tikrai nežinote ar tarp KN ir AZ kokybės yra ryškus skirtumas? Nes tarp kainų tai labai.
Atsakyti
Sveikos,

birželio 29 dieną uzsakinesiu AZ. Jei ko reiktų, junkitės uzsakysiu. Rašykite: agnelen@yahoo.com
Atsakyti

Sveikutės,

šį sekmadienį planuoju užsakymą iš Az. Jei būtų norinčių - kunigunda69@gmail.com.Vilnius, galiu persiųsti.

Atsakyti
Jei ko reitų iš AZ, tai galite jungtis. Siųsiu uzsakymą liepos 14 dieną. Mano el.p. adresas: agnelen@yhoo.com
Atsakyti
Jei ko reitų iš AZ, tai galite jungtis. Siųsiu uzsakymą liepos 14 dieną. Mano el.p. adresas: agnelen@yahoo.com
Atsakyti
Darau užsakymą iš Aroma Zone mirksiukas.gif Prekes noriu užsakyti 08.02 - 08.03 d.
vartotojo įkelta nuotrauka

Norinčios priisijungti rašykite į el paštą jurgitajan@gmail.com

Galite prisijungti bigsmile.gif Nes aš per žioplumą nepasiėmiau anąkart poros svarbių ingridientų doh.gif

Aš esu Alytuje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 30 liepos 2017 - 15:28

Gal kam ko reikia is AZ? ryt uzsakinesiu

Siusti kunigunda69@gmail.com

Atsakyti

Sveikos,

Spalio 1 dieną užsakinėsiu iš AZ. Savo užsakymus galite siųsti agnelen@yahoo.com

Atsakyti

Sveikos,

Spalio 1 dieną užsakinėsiu iš AZ. Savo užsakymus galite siųsti agnelen@yahoo.com

Atsakyti
Darau užsakymą iš Aroma Zone mirksiukas.gif Prekes noriu užsakyti 09.29 - 10.01 d.
vartotojo įkelta nuotrauka

Norinčios priisijungti rašykite į el paštą jurgitajan@gmail.com

Jeigu pirksite prekių, kurių svoris iki 500 kg - siunčiu savo sąskaita.

Pritrūkau kelių svarbių ingridientų, labai reikia bent 1-2 merginos iki nemokamo siuntimo

Aš esu Alytuje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 29 rugsėjo 2017 - 16:10

Sveikos,

Spalio 14 dieną užsakinėsiu iš AZ. Savo užsakymus galite siųsti agnelen@yahoo.com

 

Atsakyti