Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui,

QUOTE(Anushka_1312 @ 2016 02 16, 14:28)

radau jau. Suprantu, kad nuo 59 eur nemokamai siuncia?

Taip, nuo 59eur siuncia nemokamai
Atsakyti
Sveikos,sekmadieni uzsakinesiu is az.jei kam ko reikia rasykite i kunigunda69@gmail.com
Atsakyti
Labas, kaip AZ sprendžia problemas, jei tokių iškyla? Pvz. jei dėl jų blogo supakavimo kažkas išbėga, sudūžta? Susidūrėte kuri nors su tuo?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 18, 13:10)
Labas, kaip AZ sprendžia problemas, jei tokių iškyla? Pvz. jei dėl jų blogo supakavimo kažkas išbėga, sudūžta? Susidūrėte kuri nors su tuo?

Rasykit jiems. Jie tikrai geranoriski. Visas problemas isprendzia. Yra ir ne ta preke atsiunte, ir isvis neatsiute. Viska atsiuncia arba kompensuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 03 18, 16:41)
Rasykit jiems. Jie tikrai geranoriski. Visas problemas isprendzia. Yra ir ne ta preke atsiunte, ir isvis neatsiute. Viska atsiuncia arba kompensuoja wink.gif

Angliškai rašote? Nepamenate per kiek laiko atsako? Kažkaip mane jau jie erzina rolleyes.gif
Atsakyti
Man yra įdėję mažesnį kiekį, tai gana greit atrašė ir atsiuntė nuolaidos kodą-rašiau prancūzų kalba. Gal kas norite prisiujngti prie aromazone užsakymo, rašykite -darysiu užsakymą 03-31, rita.juskyte@gmail.com (Vilnius.Alytus)
Atsakyti
na va sad.gif nezinojau kur kreiptis , vakar uzsakiau is aroma zone, taip laukiau to pakvietimo kur 8 eurus duoda , atsiuntusiam ir taip suprantu po to tam kas prieme duoda. Bet jau viskas jei pirmas apsipirkimas buvo jau nebegalios antram ? kas zino ?
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 03 29, 17:00)
na va sad.gif nezinojau kur kreiptis , vakar uzsakiau is aroma zone, taip laukiau to pakvietimo kur 8 eurus duoda , atsiuntusiam ir taip suprantu po to tam kas prieme duoda. Bet jau viskas jei pirmas apsipirkimas buvo jau nebegalios antram ? kas zino ?

Tik registruojantis, kaip naujam klientui galioja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,balandzio 6 darysiu uzsakyma is az,vilnius,galiu siusti. 5 d. naujos akcijos
kunigunda69@gmail.com
Atsakyti
Merginos,

balandzio 13-14 dienomis uzsakinesiu AZ. Jei tik ko prireiktu galite jungtis. Esu beveik vilniete, bet siusciau ir kitur. Rasykite: agnelen@yahoo.com
Atsakyti
Balandzio 13-14 dienomis uzsakinesiu AZ. Imsiu 500 ml sviestmedzio ir su nuolaida pasifloru alieju, ricinu alieju, alavijo istraukos saulegrazu aliejuje. Dalinciausi po 30, 50, 100 ml. Esu beveik vilniete, bet siusciau ir kitur. Rasykite: agnelen@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2016 03 24, 23:08)
Man yra įdėję mažesnį kiekį, tai gana greit atrašė ir atsiuntė nuolaidos kodą-rašiau prancūzų kalba.

Keista, keista, keista g.gif Aš nuolaidos kodo negavau, o gavau kažkokius suš.... biggrin.gif fidelity point 50 taškų. Ir tai jau buvo gana seniai. Tipo turėjo virsti nuolaida. Specialiai įsėdėjau į krepšį daiktą, kad pažiūrėti ar gausiu tą 5 eur nuolaidą. Špyga, nieko nėra.
Kas nors iš jūsų turėjote tų fidelity taškų, kaip su jais baigėsi? g.gif
Atsakyti