Įkraunama...
Įkraunama...

Tinūtras (Adeniumas)

žydėt tai manau tikrai žydi, bet kaip tai nežinau, manau rožiniai smile.gif o lapai turėtų b9ti margi, bet čia irgi gali jie būti o gali ir niekada nepamargėti, kažkur rašė, kad margėti gali pradėti tik po kelių metų. bet tikrai nėra jokios garantijos, kaip ir su žiedais cool.gif

Aš pati norėčiau, kad nors keli iš jų taptų margalapiais smile.gif
Atsakyti
Mano dar Adeniumai nemiega, du intensyviai žydi biggrin.gif
user posted image

Dar vienas krauna pumpurus- šis jau žydėjo pavasarį, tai dabar bus antras kartas per metus bigsmile.gif

user posted image
user posted image


O turiu ir vieną variagatinį, bet jis neturėjo toks būti, tiesiog papuolė atsitiktinai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2014 11 10, 14:54)
Mano dar Adeniumai nemiega, du intensyviai žydi  biggrin.gif

Žiedų jūra wub.gif

Aptikau įdomų straipsniuką su tinūtrais susijusį smile.gif
http://bustas.lrytas...lias-dienas.htm
Atsakyti
Kaip tik ryte ir aš jį užtikau, dar ir vyrui rodžiau thumbup.gif
sakau jam - mano ir bus kadanors dar mandresnis, nei šis lotuliukas.gif
o šiaip įspūdinga mirksiukas.gif
Atsakyti
šian užsukau į "žaliąjį centrą" šiaurės miestelyje ir prisdengusi 50% akcija kaktusams ir sukulentams už ~18 lt nusipirkau Adenium Obesum Emma smile.gif tiesa, visas aplipęs miltuotaisiais skydamariais doh.gif bet manęs tai neišgąsdino, grįžau į darbą, išėmiau iš vazono, žemės nukračiau, gerai po dušu nuploviau ir tiek tų skydamarių smile.gif dabar porą dienų pabus nepasodintas, tegu padžiūna, paskui vėl gerai nuplausiu, padžiovinsiu ir tada jau sodinsiu ir lauksiu žiedų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2014 11 17, 14:45)
šian užsukau į "žaliąjį centrą" šiaurės miestelyje ir prisdengusi 50% akcija kaktusams ir sukulentams už ~18 lt nusipirkau Adenium Obesum Emma smile.gif tiesa, visas aplipęs miltuotaisiais skydamariais doh.gif bet manęs tai neišgąsdino, grįžau į darbą, išėmiau iš vazono, žemės nukračiau, gerai po dušu nuploviau ir tiek tų skydamarių smile.gif dabar porą dienų pabus nepasodintas, tegu padžiūna, paskui vėl gerai nuplausiu, padžiovinsiu ir tada jau sodinsiu ir lauksiu žiedų wub.gif


Tai jau matyt ne iš mažūjų papirkai smile.gif

Beje, kelintais metais jie maždaug žydi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pav@saris: 17 lapkričio 2014 - 14:49
QUOTE(Pav@saris @ 2014 11 17, 14:49)
Tai jau matyt ne iš mažūjų papirkai smile.gif

Beje, kelintais metais jie maždaug žydi?



šie Adeniumai be kaudekso, išaknydinta šakelė, todėl tiek kainuoja. manau, jam 2-3 metai, ne daugiau

user posted image

kažkada tas pats "žaliasis centras" buvo užvežęs ir tinūtrų iš sėklos, tai jie atitinkamai ir kainavo 180-230 lt.

neformuojant gali ir trečiais metais ar net anksčiau sužydėti, kaip rodo mūsų augintojų patirtis. bet formuojant augalą, t.y. pjaunant viršūnės tam, kad šakotųsi, jei savaime nesišakoja, žydės vėliau.
Atsakyti
Atrodo tai dar labai sveikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2014 11 17, 14:57)
šie Adeniumai be kaudekso, išaknydinta šakelė, todėl tiek kainuoja. manau, jam 2-3 metai, ne daugiau



Koks fainuolis ir man prie nicko labai tiktų blush2.gif ,gaila,kad pas mus tokių nebūna.
Atsakyti
Pradėjo geltonuoti lapukai ir iš Migmig pirktų adeniumų. Nežinau kas negerai. Kiek knisau info forumuose, visur rašo, kad nuo perlaistymo. Tai OK, nelaistau dabar, ale situacija ta pati. Ir beje, pakilojau visus vazončikus, tai pas visus lenda šaknys pro skylutes. Ne taip jau labai žiauriai, bet lenda. Vazonai nėra patys mažiausi. Dabar jau nejudinsiu, lauksiu pavasario. Šaknis trumpint ar didesnių vazonų ieškot?
Atsakyti
QUOTE(Sparaxis @ 2014 11 24, 11:17)
Pradėjo geltonuoti lapukai ir iš Migmig pirktų adeniumų. Nežinau kas negerai. Kiek knisau info forumuose, visur rašo, kad nuo perlaistymo. Tai OK, nelaistau dabar, ale situacija ta pati. Ir beje, pakilojau visus vazončikus, tai pas visus lenda šaknys pro skylutes. Ne taip jau labai žiauriai, bet lenda. Vazonai nėra patys mažiausi. Dabar jau nejudinsiu, lauksiu pavasario. Šaknis trumpint ar didesnių vazonų ieškot?


Kie skaiciau tai nieko tokio, kad numeta lapus, ruosiasi ramybes metui, paiilses truputi ir vel isleis po keliu menesiuku...dabar nepersodinekite - laukite pavasario 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kaudeksas ne minkštas, tai tada viskas gerai, atėjo ruduo ir jie meta lapus, mano dauguma jau meta, yra gal jau ir be lapų smile.gif
dabar laistyti reikia labai retai, nes nebeauga, ypatingai jeigu vėsu. o pavasarį pradėjus augti naujiems lapams pradėsit laistyti normaliai smile.gif
Atsakyti