Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aster, užskaitau smile.gif

Atsakyti
Aster, taip smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Skaitiniai/žiūriniai
http://www.adme.ru/t...o-shaha-889810/
Atsakyti
Laba diena,

vaikai darželyje - atostogos ax.gif dar kas koją sutaisytų - būtų pasaka!
Ačiū, gotte, R-P, mamagute, už TAIP!
Taigi, 3 namų darbas
35 mm
user posted image
75 mm
user posted image
135 mm
user posted image
Atsakyti
Sveikos, aš čia ne visai į temą, bet man čia kažkaip patikimiau nei spec. temoj apie fototechniką atrodo.
Pasikeitus fotiką, iškilo toks klausimas dėl baterijos/akumuliatoriaus. Ankstesniam naudodavau enelop'us ir viskas buvo aišku. T.y. pasikrovei, o išsikraus iš principo ne nuo stovėjimo, o nuo naudojimo. T.y. gali pasikraut anksčiau ir labai nesukt galvos, kad prieš kokį fotografavimą nebūtų išsikrovę vien nuo pastovėjimo.
Dabar gi eina Ličio akumuliatorius, kuris abibūdinamas visokiom puikiom charakteristikom (nors kol kas man palygint su enelop'ais išsikrovė greitokai), bet labiausiai neaišku jo išsikrovimo principas. T.y. išsikrauna nenaudojamas ar ne. Iš to, ką perskaičiau, panašu, kad taip, bet neaišku kiek laiko prieš planuojamą fotografavimą pasikrovęs gali jaustis saugiai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 balandžio 2015 - 10:57
QUOTE(hi (: @ 2015 04 10, 10:50)
Sveikos, aš čia ne visai į temą, bet man čia kažkaip patikimiau nei spec. temoj apie fototechniką atrodo.
Pasikeitus fotiką, iškilo toks klausimas dėl baterijos/akumuliatoriaus. Ankstesniam naudodavau enelop'us ir viskas buvo aišku. T.y. pasikrovei, o išsikraus iš principo ne nuo stovėjimo, o nuo naudojimo. T.y. gali pasikraut anksčiau ir labai nesukt galvos, kad prieš kokį fotografavimą nebūtų išikrovę vien nuo stovėjimo.
Dabar gi eina Ličio akumuliatorius, kuris abibūdinamas visokiom puikiom charakteristikom (nors kol kas man palygint su enelop'ais išsikrovė greitokai), bet labiausiai neaišku jo išsikrovimo principas. T.y. išsikrauna nenaudojamas ar ne. Iš to, ką perskaičiau, panašu, kad taip, bet neaišku kiek laiko prieš planuojamą fotografavimą pasikrovęs gali jaustis saugiai?   unsure.gif

Visada savo baterijas pasikraunu iš vakaro prieš fotosesiją wink.gif viskas būna liuks.

O šiaip galiu ir savaitę nefotografuoti, vis tiek ta baterija kuo puikiausiai veikia ir būna "pilna", jei palikau ją pilną. Šiaip neteko pastebėti akivaizdaus išsikrovimo dėl stovėjimo schmoll.gif

Gal pati baterija nėra originali? g.gif esu turėjusi tokių, tai su jom bele kokių bajerių pasitaiko, dievaži.. doh.gif


Aster - užskaitau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 10 balandžio 2015 - 10:58
Aster, labai faini tavo nd. Tokie spalvoti, žaismingi. Liuks
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2015 04 10, 10:58)
Gal pati baterija nėra originali?  g.gif esu turėjusi tokių, tai su jom bele kokių bajerių pasitaiko, dievaži.. doh.gif

Originali, komplekte naujai kartu su visu fotiku pirkta. Tik mažokai dar turiu. Tai tas įspūdis toks realiai po pirmų dviejų pakrovimų/išsikrovimų. Pirmas krovimas buvo vos po pirkimo, antras jau fotografuojant išsikrovus. Bus matyt... Dėl stovėjimo gal neišsikrovė, tik aiškinuos kaip ji veikia, kad siurprizų neprisidaryčiau.
Apie papildomą taip pat galvoju. Neoriginalios kainos prasme patraukliau atrodo, bet bijau "užsiraut". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 balandžio 2015 - 11:11
QUOTE(hi (: @ 2015 04 10, 11:06)
Originali, komplekte naujai kartu su visu fotiku pirkta. Tik mažokai dar turiu. Tai tas įspūdis toks realiai po pirmų dviejų pakrovimų/išsikrovimų. Pirmas krovimas buvo vos po pirkimo, antras jau fotografuojant išsikrovus. Bus matyt... Dėl stovėjimo gal neišsikrovė, tik aiškinuos kaip ji veikia, kad siurprizų neprisidaryčiau.
Apie papildomą taip pat galvoju. Neoriginalios kainos prasme patraukliau atrodo, bet bijau "užsiraut".  biggrin.gif

Ne ne ne - tik ne feikinė batareikė schmoll.gif bus pinigai išmesti į balą. Nežinau kiek daug jūs fotografuojant, bet bent jau mano Nikono baterija, kuri buvo perkant su fotoaparatu yra tiesiog neužmušama. Aš su ja viena galiu atfotografuoti laisvai maždaug 5-6 valandas (nesinaudojant blykste). Niekada tiksliai nežiūrėjau kiek greitai ji išsikrauna, valandų neskaičiavau ir tą fotografavimo kiekį sunku įvertinti tiksliai, bet tikrai ilgai laiko! Palyginimui - paskutinė ilgesnė fotosesija prasidėjo apie 11 val, baigiau apie 17 val ir baterija vis dar sėkmingai veikė ir turėjo kelias padalas.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2015 04 10, 12:01)
Ne ne ne - tik ne feikinė batareikė schmoll.gif bus pinigai išmesti į balą. Nežinau kiek daug jūs fotografuojant, bet bent jau mano Nikono baterija, kuri buvo perkant su fotoaparatu yra tiesiog neužmušama.

Mhm, dėkui už pasidalinimą. Mano irgi "nikoninė"... O dėl to mano fotografavimo, tai ai... duonos iš to nevalgau (nors progų ne tik sau, bet ir kitų šventes pafotografuot pasitaiko), o dabar senstančiam fotoaparatui į pagalbą kitą įsigijom. O daugiau tai, ką - neturiu sveikatos/valios :] jūsų namų darbų įveikinėt (kažkada berods vieną užskaitė, su kiaušiniais biggrin.gif) pakankamo šedevrų skaičiaus, kad juos apeit biggrin.gif berods irgi neturiu , tai taip ir gyvenu nežinia kiek metų, tai užeinu temon, tai apenkiu. :]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 balandžio 2015 - 12:25
QUOTE(hi (: @ 2015 04 10, 11:50)
Sveikos, aš čia ne visai į temą, bet man čia kažkaip patikimiau nei spec. temoj apie fototechniką atrodo.

Turiu N metų Nikoną ir nepastebėjau, kad stovėdama nenaudojama baterija išsikrautų (nors man buvo tokių foto apsinuodijimų, kad pusmetį į fotoaparatą net pažiūrėti negalėjau). Visuomet kokią padedu - tokią randu, tik nepamiršk fotoaparato išjungti smile.gif
Turiu antrą originalią bateriją pamainai (jei kas), irgi su ja viskas OK thumbup.gif
Pirkti kinietiškos baterijos pamainai tikrai nesiūlau.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2015 04 10, 13:34)

Pirkti kinietiškos baterijos pamainai tikrai nesiūlau.

Dėkui, pakaitalo versija atmesta. smile.gif
Atsakyti