Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų namučiai 3

nu toki pilksvai rusvi ax.gif gal jiems mano molyne nelabai spalvos duoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 01 08, 21:55)
tie patys  mirksiukas.gif spalva tarp rudos ir bordo ax.gif
Papildyta:

jei yra didelis noras ,galima ir iš ''troiniko'' vakuotų g.gif


Net nebus gaila? bigsmile.gif Oho. Ne, pagalvojau, kad švieži geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2015 01 08, 07:59)


Nu gal šiek tiek gražiau atrodo, negu pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 01 08, 19:49)
nelietuviškai skamba schmoll.gif sugalvok ką nors gražiau ir įspūdingiau ,kaip tik tu moki mirksiukas.gif

Aš be fantazijos,jei ką ax.gif Kol kas tik rusiška mintis lenda:Дом для душевнобольных и yмственно отсталыx.Bet per ilgas tikriausiai biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 01 08, 21:57)
Aš be fantazijos,jei ką  ax.gif Kol kas tik rusiška mintis lenda:Дом для душевнобольных и yмственно отсталыx.Bet per ilgas tikriausiai  biggrin.gif ?

lotuliukas.gif Ot uždavinį sugalvojau lotuliukas.gif Palikit tą patį vis solidžiau atrodysim visuomenės akyse. O tai gi ar matėt, kad koks kvailys prisipažintų kvailu? g.gif Aš čia tik tarp kitko prisiminiau tuos pavadinimus ax.gif

Oho kiek ant grindų čia guli, taigi užeikit, dar gi visi namučiai su rankenomis biggrin.gif Nebijokit

Buvo daug palatų, po to atsirado namučiai. kas protingi gi supras kokie tie namučiai. O kitiems žinoti nebūtina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 sausio 2015 - 20:05
QUOTE(Para @ 2015 01 08, 20:57)
Net nebus gaila?  bigsmile.gif Oho. Ne, pagalvojau, kad švieži geriau  bigsmile.gif

ne,geram žmogui negaila schmoll.gif šviežių dar neturiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2015 01 08, 19:57)
Kazkaz ruosesi auginti lietuviskas pomidoru veisles ( o gal ir augino?) smile.gif  Vat noreciau as saldesniu ir dydesniu:ax:  ar tarp lietuvisku yra tokiu g.gif  Kazkur maciau lyg tai veisle Milzinai ir Vytenu didieji yra (jei neklystu) ar kas augino? g.gif




Lietuviška veislė "Skariai" man pačiausi wub.gif , aukštaūgiai, vidut. ankstyvumo, ovalūs, plona odele. Linkę įtrūkti nepalankiom sąlygom, ilgai neišlaikysi, bet skonis viską atperka.
Šiemet išmėginsiu veislę "Jurgiai" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2015 01 08, 20:00)
O tai gi ar matėt, kad koks kvailys prisipažintų kvailu?  g.gif

Aš viską vadinu tikrais vardais ir man teisybė akių nebado ax.gif Šiandien vienai mamkai sėklas sugalvojau sudėliot.Kai atsidariau stalčių blink.gif .Priedurnė nematyta doh.gif Aš net pirmos vietos durnių čempionate neužimčiau,bo per durna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 01 08, 22:09)
Aš net pirmos vietos durnių čempionate neužimčiau,bo per durna  blush2.gif


va niekaip nesupratau, kodėl man čia patinka g.gif . Pasirodo papuoliau tarp savų friends.gif . Kaip man pasisekė. Atradau savo vietą po saule biggrin.gif
Panos kaip kursit naują temą, įkelkit nuorodą, prašau 4u.gif . Dlia asoba tupych bigsmile.gif

Jeigu aš čia nenustosiu pezėti, tai tuoj ateis galas, ne man mastau.gif, temai. Gerai, kad Gonzikas neturi šviežių. O vakuotų, tiek to, pagailėkim, tegu valgo mirksiukas.gif .

Auginau lietuvišką Viltį. Nieko ypatingi, gal reikės kada nors vėl pasisėti, dėl lietuviško kvapo šiltnamyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 sausio 2015 - 20:20
Nu labos 4u.gif parbrendu i palata ir aš biggrin.gif žiūriu Matina apkalbejot, pernai turejau, man patiko, derėjo vieni iš pirmųjų ir baigė paskutiniai bigsmile.gif norėčiau Lemon boy pabandyti, jis hibridas kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2015 01 08, 20:26)
norėčiau Lemon boy pabandyti, jis hibridas kazin g.gif

Hibridas
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 01 08, 20:09)
Šiandien vienai mamkai sėklas sugalvojau sudėliot.Kai atsidariau stalčių  blink.gif .Priedurnė nematyta  doh.gif Aš net pirmos vietos durnių čempionate neužimčiau,bo per durna  blush2.gif


atleisk, atimsiu titulą, ale niekaip nesuprantu, kas ten su tuo stalčium ne taip g.gif atestaciniai raštai sudėti? g.gif
Atsakyti