Įkraunama...
Įkraunama...

Krepšinio mokyklos, treniruotės

QUOTE(Marija5 @ 2007 10 08, 18:09)
Bet ten turbut kainos labai jau aukštos.  g.gif

jo,kainaos nemazos,mano sunus lanko,tai iki siol mokejom po 140,o nuo sio rugsejo pabrango iki 220 doh.gif
Atsakyti
Iš tiesų marčiulionkėj kaina gerokai didesnė, nei VKM (40 Lt), tačiau mes pasirinkome "valdišką" dėl kitų motyvų, vienas iš jų - labai nepalankus užsiėmimų laikas. Luko klasiokas norėjo lankyti marčiulionkę, tačiau gavosi taip, kad mokykloje dar pamokos nepasibaigė, o jau reikia būti treniruotėje....
Mes einam pas trenerį Semionovą, Lukui labai patinka, nors kol vaikų dar sąlyginai daug, tai aišku sunku juos suvaldyti smile.gif

Dėl marčiulionkės tai prisidėjo ir tai, kad keli pažįstami atsisakė dėl subjektyvių kriterijų, kurių viešai nesinorėtų ir komentuoti, kadangi tai jau bus "viena boba sakė" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 08, 17:09)
Bet ten turbut kainos labai jau aukštos.  g.gif

kainos tikrai aukstokos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2007 09 30, 20:26)
O kaip krepsinis atsiliepia auganciu mergaiciu figurai? Ar nrsudarko? Maniske nori lankyti, o as bijau...

Na mano dukra treniruojasi sporto mokykloje, tai kol aš jos laukiu, visada matau, kaip praeina merginos, lankančios krepšinį, būtent paauglės. aš dar anksčiau padariau sau tokią išvadą smile.gif , kad tai vis dėlto turbūt priklauso nuo genų g.gif Nes yra labai daug mergaičių, kurios yra gražiai nuaugusios, aukštos, lieknos thumbup.gif, bet yra ir tokių, kurių eisena grubi, pačios elgiasi grubiai, sportiško sudėjimo, blauzdos raumeningos doh.gif Vis dėlto turbūt po lygiai yra ir tokio, ir tokio sudėjimo 4u.gif
Atsakyti
Lanko sunus jau 2 metus Marciulionio mokykla. Jam ir man nebepatinka. Man - nes daznai nebuna treniruociu, nors pinigus mokame, vaiku neskatina. Sunus nera geras zaidejas (to ir nesiekiu), tai treneris ji demotyvuoja, skatina nelankyti. Noriu nuo 2008 rudens lesti i Vilniaus Krepsinio mokyka. Gal ten geriau? Gal zinot kas treniruoja/s 1999 m. gimusius berniukus. Taip pat brolis siemet nori startuot su krepsiniu (2000 m). Keik zinau, Vilniaus krepsinio mokyklos vieta pasikeite: kur jie dabar?
Patarkit
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Na, maniškiui dar tik 4,5 bet tikrai yra minčių į kokį sportą leisti, nes labai aukštas ir sportiškas berniukas, nenustygstantis vietoj, labai patinka baseinas.. tai dar aišku nežinau.. buvo minčių apie Marčiulionio mokyklą, bet iš atsiliepimų suprantu, kad visgi iš šitos mokyklos vien tik vardas ir pinigų plėšimas.. ?
Atsakyti
Laba,
mes lankem Marciulionio mokykla
Pas ...pamirsau pavarde lotuliukas.gif , ale sunus jau taip jo bijojo, grieztas pasirode, tada pervedem pas per gera, kuris nelabai ka teuzsiminejo, o kai pradejo kelt normaliai kainas, perejom i VKM (mokestis 40 Lt), Sigmos patalpose
Trenere moteris, griezta, ale nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 13, 11:05)
perejom i VKM (mokestis 40 Lt), Sigmos patalpose

sveikos,
gal galit tikslesnį adresiuką įmest? ax.gif
Atsakyti
o nuo keliu metu vaikus priima i krepsinio mokyklas? g.gif
Atsakyti
mums irgi labai butu svarbu suzinoti adresa... 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,parasykit adresiuka Vilniaus krepsinio mokyklos ir nuo kiek metu galima leisti i treniruotes.Aciu.
Atsakyti
mamytės, vedančios vaikučius į VKM, ar galit adresiuką parašyt? mirksiukas.gif ar jau nesilankot šioje temoje? g.gif nes Sigma laaabai didelė biggrin.gif
Atsakyti