Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 29, 17:27)
1. O klienčiukas probleminis ar tik motka?
2. laugh.gif

1. Abu labu tokiu...

2. Niekas kits daugiau neveikia cool.gif

Su šunimi ką tik padarėm 4000 žingsnių. Ir ryte 2000. Padarytumėm ir 10 000, ale nėra kur įsibėgėti...

Teisybę sako šeima: tokį šunį pirkau sau.
Atsakyti
Labutės 4u.gif
QUOTE(Akire3 @ 2014 11 29, 16:05)
reiktu gal vitaminu-uzdraude visus kuriuose yra B gsupe,o kur jos ner?

daug kur nėr. Kompleksai iš viso nevartotini dalykai. O šiaip tai reikėtų pasidaryti išsamų kraujo tyrimą, kuris rodo, kokių mineralų trūksta.

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 29, 17:54)
Tokiam uždraudimui turi būti labai rimtas pagrindas, dvi pagrindinės priežastys - B grupės netoleravimas/ alerginė reakcija ir taikytas antinavikinis gydymas. Kudy uždraudė pačiai?  unsure.gif

arba yra rizikos grupė (giminaičių polinkis) - man irgi uždraudė.

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 19:46)
Su šunimi ką tik padarėm 4000 žingsnių. Ir ryte 2000. Padarytumėm ir 10 000, ale nėra kur įsibėgėti...

Teisybę sako šeima: tokį šunį pirkau sau.

bet tai koks anas tau gyduolis. Žiūrėk, kad medžiot nepradėtum... vardan šuns.

aš irgi padariau 4000 žingsnių - sūnuką vedžiojausi po parduotuves: batus pirkom, striukę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flesi: 29 lapkričio 2014 - 18:50
Klausimas merginoms, turinčioms paaugliukus arba labai besidominčioms sveikumu: kuris antiprespirantas geriausias bręstančiam organizmui? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 18:52)
Klausimas merginoms, turinčioms paaugliukus arba labai besidominčioms  sveikumu: kuris antiprespirantas geriausias bręstančiam organizmui? rolleyes.gif

mano seniai ne paaugliai, ale tadu, kai Leninas buvo gyvas biggrin.gif geriausias buvo vanduo ir vaikiškas muilas biggrin.gif rimtai, neįsivaizduoju, kam vaikams tai... unsure.gif jei prakaitavimas vargina, apsiprausimas žolelių nuovirais ir...ieškojimas priežasčių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 29, 18:56)
rimtai, neįsivaizduoju, kam vaikams tai... unsure.gif jei prakaitavimas vargina, apsiprausimas žolelių nuovirais ir...ieškojimas priežasčių... g.gif

Hormonai bunda, nepasuksiu jau laiko atgal mirksiukas.gif Pradinukai ir priešmokyklinukai neturi jokio kvapo, nes sistema miega, o nuo 11-12 m. prasideda... Kol kas užtenka vandens ir muilo, bet neilgam...
Atsakyti
bijau net ginčytis biggrin.gif bo nieko nesuprantu apie hormonus doh.gif jei jau klausi, matyt, kad problema yra, suprantu aš, ar ne unsure.gif luktelk, ateis, kas nors daugiau pasikaustęs...
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 29, 19:18)
bijau net ginčytis  biggrin.gif bo nieko nesuprantu apie hormonus  doh.gif jei jau klausi, matyt, kad problema yra, suprantu aš, ar ne  unsure.gif luktelk, ateis, kas nors daugiau pasikaustęs...

Debesuota retai bepasirodo, nebėra kam įstatyt į teisingą kelią ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 19:52)
Klausimas merginoms, turinčioms paaugliukus arba labai besidominčioms  sveikumu: kuris antiprespirantas geriausias bręstančiam organizmui? rolleyes.gif

MN, jaunam organizmui tikrai nereikia tų parabenų ir kitokio gėrio. Gerai yra Himalajų druskos akmenukas. Pirkau CUP'e trečiam aukšte salelėje prie laiptų.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 29, 16:54)
[
Tokiam uždraudimui turi būti labai rimtas pagrindas, dvi pagrindinės priežastys - B grupės netoleravimas/ alerginė reakcija ir taikytas antinavikinis gydymas. Kudy uždraudė pačiai?  unsure.gif

Antras variantas-po skyrybu manau nuo streso islindo problemos su kakleliu.tureciau sakyt viskas nugaleta.patvirtinsiu geguzi.tada ir uzdraude B grupe.
O ligu daugiau ieskot man nekyla noras kazkaip.
Magnio reiktu jauciu nes kartais raumenis traukia per trevke ar vairuojant

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 18:52)
Klausimas merginoms, turinčioms paaugliukus arba labai besidominčioms  sveikumu: kuris antiprespirantas geriausias bręstančiam organizmui? rolleyes.gif

Pas mane mergina,naudojo ta pati ka as.o kada tai prasidejo nepamenu

Padariau siandien ir as zingsniu-Akra apejom su drauge ir vaikais,kam batu,kam striukes.paskui egles iziebimas,o masina palikta kazikur.susalom kazkiek.dabar kokteilinames cola+brendis.jau silciau :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 29 lapkričio 2014 - 22:41
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 18:52)
kuris antiprespirantas geriausias bręstančiam organizmui? rolleyes.gif

Perskaičiau, kad antidepresantas ir jau pasiruošiau rėkt doh.gif doh.gif doh.gif
QUOTE(Akire3 @ 2014 11 29, 22:40)
tureciau sakyt viskas nugaleta

Net neabejojam, nes taip ir tik taip turi būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 29, 20:37)
Debesuota retai bepasirodo, nebėra kam įstatyt į teisingą kelią ax.gif

hm... mūsiškiai vienmečiai, bet aš dar nejaučiu poreikio, tai net nžn... jokių įprastųjų tikrai nesiūlau, nes gali būt bėdų... jei tikrai labai reik, tai tas natūralus alūno akmenėlis gal, yra jo ir patogiom formom, ne tik tas dūžtantis akmuo. eurokose galima apžiūrėti šituos. jie, tipo, be aliuminio, bet vis tiek ten jojo atmaina tose alūno druskose... žodžiu, nežinau biggrin.gif yik kažkada irgi pamintijau, kad nekas bus, kai reiks išrinkti. ai, dar iherbe būna visokių variantų natūralių. turiu vieną, veikia visai neblogai.
flesi, o tas druskinis tau veiksmingas? g.gif
Atsakyti
FR, Flesi- ačiū 4u.gif

Vakar pasinaudojau technologijoms- MB telefone įjungėm žingsniamatį ir išėjau šuns vedžioti. Įprastinis maršrutas- 2000 žingsnių, pagerintas (su lipimu į kalną)- 4000 žingsnių. Nuo šiandien šunį jau dukart dienoj vedžioju cool.gif

Pašalinis vaikščiojimo poveikis- dingsta apetitas bigsmile.gif
Atsakyti