Įkraunama...
Įkraunama...

L-Gliutathionas Autistukams,

QUOTE(Rasotasrytas @ 2016 01 10, 16:51)
Sveiki, gal kam reikia "Lipolife" Liposomal Gliutathione 100 ml?Parduociau pigiau, nes galioja iki vasario pabaigos, bet spėsite suvartoti. Dėl kainos prašau į až.


O kodel jus nebevartojate?
Atsakyti
Sveiki, mes pies metus pirkome L-Glutathione, tikrai buvo teigiami pokyciai. Dabar mastau ir vel pirkti, kadangi yra kas gali atvezti is Anglijos. Gal kas norit,kad parveztu ir jums? Rasykit. mirksiukas.gif
Gal kas gerete is mamu L-Glutathione, jautesi poveikis?
Atsakyti
https://www.youtube....eature=youtu.be

Gal kazkas rasite sau atsakymus. Rusu kalba. Kitu mamu patirtis.
Atsakyti
sveikinuosi su visomis mamytemis !
visas temeles perskaiciau ir ne po viena karteli uzsisakiau ir as gliuteona bet siandien esu kazkokioje neviltyje, pasimetusi ir nezianu kaip elgtis ka daryt kur kreiptis.
o musu istorija tokia:
mums nustatytas misrus raidos sutrikimas esam 2,5 metu darem disca testa 28 men tai kalba atsilieka 9 men, supratimas kalbos 8 men, smulkioji motorika 7 men. problemaa pastebejau gal kai buvo 1,9 metuku ir manau po skiepo.Dar turiu sunu 8 metu visi ramina guodzia kad mazajam viskas gerai ir as cia prisigalvoju visokiu nesamoniu ir kad visi vaikai skirtingi o as lyginu su savu pirmagimiu, nes jis yra ne eilinis vaikas viskas sekasi, labai imlus lano smuika, drama yra suvaidines ne viename spektaklyje su zinomais aktoriais ,lanko futbola viskuo domisi klaseje pirmunas ir t.t.....
o mazylis kitoks kalbos nedaug bet kazkiek yra supratimas irgi sakyciau neblogas bet va tie kritimai, cypimai veda i nevilti arba kai ko paprasai ir jis nenori daryt, arba uzsimano gerti ir nera gali sauk nors ir valanda
dabar gliuteona geriam 3 sav. 2 sav davaiu po puse kapsules is akies kritimu lyg ir buvo apmazeje jau 1 sav dudou po visa man lyg ir vel paidejo tu isteriju. ar gali but kad jam perdaug ir sumazint ja reiktu ?uzkietejo viduriai senaiu tokiu bedu nebuvo tai nzn ar gali but nuo papildo?
dar padariau kaikuriu metalu tyrima virsiajm leistina norma aliuminio nedaug virsijam, bet virsijam gyvenam nedideliame mieste pasakaiu daktarui liepe kreiptis pas gastroenterologa ( skrandzio daktaras kaip suprantu)prie ko cia jis ???
uzregistravau vyksim i klp tikiuos pas ji ir reikai nors man labai keista visad maniau kad pas toksikolga reiktu.
labai pradejo kasyti subinyte visad kai buna plikas ir vel nzn ar cia nuo papildu gali but ar kirminai ? nesiu tirti ismatas.
sianakt ismiegojus ryte pabudus issigandau mano vaikas visas kruvinas tai suprantu kad pasileido is nosies kraujas begti. kazkaip neatrodo normalu kad tokaim vaiku pasileidzia kraujas miegant esu pasimetus vyras pyksta ir sako duok daugiau visokiu papildu.
gal kazkuri mamyte yra susidurusi su kazkuom panasau gal kazkuri gali patar kokius tyrimus pasidaryt.
buvau skaiciusi kad galima istirt visas amino rugstis organizme gal kuri zinot kur tiksliai nes musu mieste kad ir privaciai einu pasiziuri kaip i durne kai pasakau butent kokias rugstis noreciau istirti.
dabar mazyli vezioju jau 2 men 3 kart i savaite po 100 km i klp i uzsiemimus pas elgesio terapiaute tai progresas lyg ir yra .
Kokius probiotikus geriata gal galetumete daugiau pasidalini ? busiu uz betkokia info dekinga aciu ir sekmes visoms!
Atsakyti