Įkraunama...
Įkraunama...

Švedijos superduper mamos ir joms prijaučiančios

QUOTE(Fjäril @ 2015 02 04, 23:37)
Ryt vaziuoju i pokalbi, tai nzn kaip bus. Jei patiks tai noreciau pakeist.... 😊 Bus matyt.
O sutartis dabar net nzn kaip vadinasi ☺️ Zinau, kad dirbsiu tol kol reikes jam prieziuros, o tai reiskia, tol kol gyvens.

Tai turbut tillsvidare sutartis, o tai reiskia, kad turetu buti 3 men uppsägningstid. Bet aisku jeigu jie suranda kas tave gali pakeisti greiciau, tai gali ir greiciau iseit is darbo.
Sekmes pokalbyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SweGirl @ 2015 02 05, 09:56)
Tai turbut tillsvidare sutartis, o tai reiskia, kad turetu buti 3 men uppsägningstid. Bet aisku jeigu jie suranda kas tave gali pakeisti greiciau, tai gali ir greiciau iseit is darbo.
Sekmes pokalbyje  4u.gif


Aciu! Pokalbis praejo visai gerai!
Gal kas zino kokia blankete reik uzpildyt policijoj, nebeatsimenu kokia pildziau, ziuriu ju psl tai daug ju ten yra. Aciu 😉
Atsakyti
Jau zinau kokia pildyti. 😊

Atsakyti
Labas vakaras mielosios!

pasirodau kaip pilnatis...
pagaliau tik as ir kompas. tai ramiai galiu naujienas perskaityt, laikrascius, arbatos isgert. puikus vakaras koki reta. sedziu Upsaloj dabar ir grauziu mokslu saknis. karcios, rugscios, bet jau vaisiai pradeda megsztis taip sakant.
pasiemiau dienos laikrascius ir sedziu launge ar kaip jis ten vadinasi.

musu burelis stabiliai mazas bet nereteja. 4u.gif

o del ligu ligeliu tai ta perioda tex kazkaip isgyvent. vasario magsjukos ir tempes ir kosuliai pats geriausias ziemos "priedas"... visiem ligoniukam sveikatos......

pati vat valausi zarnyna juokais snekant o jei rimtai tai turbut irgi zarnyno infekcija kabinasi...tai tasej vietoj parfumu- spirito buteliukas, be jo niekur neinu.

SweG, o jusu sildymas elektra?
vario ,jusu atostogos buvo puikios! vacation4.gif

grazios ziemos merginos! be ligu tik su sniegu!
Atsakyti
Herbarija, buvai uppsaloj ir nepranesei???? Nu tu.....nezinau net kaip pasakyt! doh.gif

O mano savaite buvo tokia kitokia. Pirmiausia sirgo maze, kas man buvo ziaurus sokas. 2,5 men vaikui tempe 39, sloga kibirais, kosulys baisus. Bet, aciu dievui, praejo. Bet buvo strioko ir siaip, gaila maziukes. Ir dar mama sveciavosi nuo pirmadienio iki siandien, tai bubk labai gera wub.gif ji pas mus tooooks retas svecias, kad oho koks tai ivykis.

Fjäril, tikiuos, kad pavyks del darbo smile.gif
Atsakyti
[quote=pavasarejanti,2015 02 07, 00:18]
Herbarija, buvai uppsaloj ir nepranesei????


tik dabar suvokiau kad tu upsaloj gyveni!..... doh.gif
pranesu- kova vel varysiu. smile.gif visai smagu but arbateles puoduka islenkt 4u.gif

et pagulde mane temperarura i lova...gripas matyt.
sveikatos jum 4u.gif

Atsakyti
[quote=herbarija,2015 02 10, 20:16]
[quote=pavasarejanti,2015 02 07, 00:18]
Herbarija, buvai uppsaloj ir nepranesei????
tik dabar suvokiau kad tu upsaloj gyveni!..... doh.gif
pranesu- kova vel varysiu. smile.gif visai smagu but arbateles puoduka islenkt 4u.gif

et pagulde mane temperarura i lova...gripas matyt.
sveikatos jum 4u.gif
[/quote]
Butinai butinai pranesk!!!!!! Butinai gersim arbatos!!!!
O dabar sveik!
Atsakyti
PAVASAREJANTI, kaip del mamos smagu! kaip jos sveikata?
mano G sloguoja, bet tai kaip ir norma, gi i darzeli pradejo eit, plius toks oras. pabusim namie iki pirmad.
as, zinokit, niekaip neprisiregistruoju i AF, nes neapsisprendziu kuo noriu but SE. gal vis tik dar eit igyt specialybe - underskoterka (aj, neraso se raidyno), plius svedu dar mokaus - tai vis tiek daug patogiau, kai nedirbi. o kur dar vaikai - cia vienam kazkas, cia kitam treciam.. aj nezinau. o protas sako - DIRBT, nes trobos reikia...ir grazi, ir protinga, kaip is anekdoto:)
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2015 02 11, 15:53)
PAVASAREJANTI, kaip del mamos smagu! kaip jos sveikata?
mano G sloguoja, bet tai kaip ir norma, gi i darzeli pradejo eit, plius toks oras. pabusim namie iki pirmad.
as, zinokit, niekaip neprisiregistruoju i AF, nes neapsisprendziu kuo noriu but SE. gal vis tik dar eit igyt specialybe - underskoterka (aj, neraso se raidyno), plius svedu dar mokaus - tai vis tiek daug patogiau, kai nedirbi. o kur dar vaikai - cia vienam kazkas, cia kitam treciam.. aj nezinau. o protas sako - DIRBT, nes trobos reikia...ir grazi, ir protinga, kaip is anekdoto:)

Labas, dalyve,
O tu pasvarstyk, kaip tu noretum gyvent po 5-10 metu. Noretum but namie? Noretum dirbt bile koki darbeli, kad tik ne namie "sedet"? O gal noretum dirbt geresni, kazkoki svJoniu darba? Tada ir atsakysi sau i klausimus, ka daryt.
Mano istorija buvo, kad as, dirbus mokytoja Lt, emiau cia dirbt arlandoj, tip po grundo.
Tiesa, vyras svedas, namie jau bandem kalbet svediskai. Bet darbas buvo nemielas. Vyras padare didele avarija, per dtebukla gerai jam baigesi. Tai mane sukrete, kad as cia pati viena su tokiu sh... Darbu. Su paskola. Su vaiku.... Tai meciau viska, baigiau mokslus, gavau sau miela darba. Jei dabar kokia nelaime, tai jau galeciau vaikus islaikyt bent jau. P jei bus viskas gerai, tai dvi algos irgi ne voena smile.gif tad tu pamastyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2015 02 03, 08:48)
AK, o kas po lapais gero:)


Po lapais kai niekas nemato, vyksta visokiu idomybiu smile.gif Juliui va, 6 suejo neseniai. Ir siaip vis kas nors nutinka, tik parasyt negaliu, nes is darbo ne visada turiu laiko prisijungt, o is namu neiseina.

QUOTE(Fjäril @ 2015 02 04, 23:37)
O sutartis dabar net nzn kaip vadinasi ☺️ Zinau, kad dirbsiu tol kol reikes jam prieziuros, o tai reiskia, tol kol gyvens.


O kaip tu zinai, kad tu dirbsi kol jam reikes? Taip tavo darbo sutartyje parasyta? As , jeigu atvirai, neesu girdejus apie tokio pobudzio sutartis. Tu issiaiskink, koks tavo anställningas yra. 4u.gif Nes panasu, kad nezinai, o tai yra labai negerai.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2015 02 12, 20:49)
O kaip tu zinai, kad tu dirbsi kol jam reikes? Taip tavo darbo sutartyje parasyta? As , jeigu  atvirai, neesu girdejus apie tokio pobudzio sutartis. Tu issiaiskink, koks tavo anställningas yra.  4u.gif  Nes panasu, kad nezinai, o tai yra labai negerai.


Laba 😊

Jie prieme mane ir pasake, kad dirbsiu tol kol reikes Tam zmogui pagalbos, taip ir pasake, jei kartais mirtu.
O sutarty parasyta: för viss tid så länge assistent-uppdraget varar. Tai va!

Geros dienos! 😊
Atsakyti
PAVASAREJANTI, tai vat ir mastau, kaip cia man pasielgus. darbo bet kokiu atveju ieskociau tokio, kuris bent patiktu:) to pat ko lt cia vis tiek negaleciau dirbti, tai ir galvoju variantus, besimokydama sas:)
Atsakyti