Įkraunama...
Įkraunama...

Stokholmo dieta

Norėjau paklausti, gal kas išbandė šitą dietą?
http://www.lrytas.lt...per-savaite.htm

Labai įdomu, ką ten siūlo, kad per savaitę be jokių piliulių įmanoma numest ženkliai svorio?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 11 04, 14:36)
Norėjau paklausti, gal kas išbandė šitą dietą?
http://www.lrytas.lt...per-savaite.htm

Labai įdomu, ką ten siūlo, kad per savaitę be jokių piliulių įmanoma numest ženkliai svorio?


Reklaminis straipsnis ir tiek smile.gif
Paskaičiuokit, jei, pvz, palaikyt esamam svoriui reikia per parą suvartoti 2200kcal, per savaitę tai būtų 15400kcal.
Kad nukristų vienas kilogramas, reikia "sutaupyti" 7000kcal, vadinasi, 8 kilogramams numesti, reikia sudaryti 56000kcal deficitą.

Taigi, išvada būtų turbūt tokia, kad 8 kilogramai per savaitę nelogiška ir be galo kenksminga sveikatai.
Atsakyti
Kad reklaminis, tai suprantu, bet kažkas gi pasimauna ant tos reklamos
Atsakyti
Iš to reklaminio straipsnio:
QUOTE
Pavyzdžiui, aš turėjau valgyti šokolado, plaktos grietinėlės, taip pat kiaušinių ar lašinukų.

ieško naivių, kurie dar negirdėję apie paleo mitybą ar ketogeninę dietą, ar LCHF ir išmes keletą litukų. Visuose produktuose- sotieji riebalai- jie tikrai būtini, kad organizmas persijungtų riebalų deginimui, tačiau 8 kg per sav- nerealu. Per mėnesį- visai gali būti, ypač jei nevartojami saldumynai- iškart iš audinių išeina vanduo, kurį sulaiko cukrus. Tačiau prie cukraus grįžus, vanduo irgi atgal grįžta.
Man labai gražiai krito po 5kg/mėn. Ir net teko stabdyti kritimą biggrin.gif , nes pasiekiau jaunų dienų svorio ribą, kurios nenorėjau peržengt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 04 lapkričio 2014 - 15:36
Užsisakiau iš smalsumo. Faktiškai tai yra dieta - žudikė, dienai tik 600 kcal
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 11 06, 15:41)
Užsisakiau iš smalsumo. Faktiškai tai yra dieta - žudikė, dienai tik 600 kcal

koks meniu,galetum pavyzdi imest gal? blush2.gif
Atsakyti
Pas mane ant FB sienos yra, lapkričio 6 ir 7 d. įrašai
https://www.facebook...te.pilibaitiene
Atsakyti
Po tokios dietos tai ir ligoninej galima atsidurt ax.gif Gal parasysit straipsny y delfi, kaip atsaka tokiai reklamai?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 11, 12:52)
Po tokios dietos tai ir ligoninej galima atsidurt ax.gif Gal parasysit straipsny y delfi, kaip atsaka tokiai reklamai?? 4u.gif


Papildyta:
Nu zinokit baigiu 5 diena sios dietos -ir dar ne ligoninej, ir visai gerai jauciuosi, nors esu megeja gerai ir daug pavalgyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smole @ 2015 04 20, 19:19)
Papildyta:
Nu zinokit baigiu 5 diena sios dietos -ir dar ne ligoninej, ir visai gerai jauciuosi, nors esu megeja gerai ir daug pavalgyti 4u.gif


Ir as labai gerai jauciuosi jau trecia diena smile.gif nematau cia jokio badavimo. Prisiedus beproto maisto bele kokio galima irgi ligoninej atsidurt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katleja*: 11 gegužės 2015 - 11:49
Kaip sekasi merginos? mane visai vilioja ši reklama biggrin.gif
Atsakyti
Tai ar kas nors išbandė?
Atsakyti