Įkraunama...
Įkraunama...

Žagarėliai

sveikutes seiminykes, turiu labai skaniu mieliniu zagareliu recepta.galit pabandyti labai skanus thumbup.gif
mieliniai zagareliai
250g miltu
puse stiklines grietines
20g mieliu
3 tryniai
50g sviesto
50g cukraus
vanilinio cukraus
miltinio cukraus apibarstymui
aliejaus virimui

paruosiama mieline tesla, ja reikia kildinti du kartus (jei kas nezinos kaip reikia kildinti , tai galesiu smulkia parasyti, kaip reikia). po to pakilusia tesla iskociojame kuo ploniau ( apie 2mm storio). ir suformuojame zagarelius ir verdame ikaitintintame aliejuje, paskui apibarstome miltiniu cukrumi. tongue.gif
labai skanus, pabandykit. thumbup.gif

p.s tiesa as dedu kiausinius su baltymais ir ispalu mikseriu. biggrin.gif
Atsakyti
o as darau tokia kaip blynu tesla ir su tokia gelyte ant kotuko merkiu i riebalus. Ar cia jau nebe zagareliai buna?

Tik pamirsau tos skystos teslos recepta.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 01 19, 10:20)
o as darau tokia kaip blynu tesla ir su tokia gelyte ant kotuko merkiu i riebalus. Ar cia jau nebe zagareliai buna?

Tik pamirsau tos skystos teslos recepta.

mano nuomone tai čia tikrai ne žagarėliai...
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 01 19, 10:32)
mano nuomone tai čia tikrai ne žagarėliai...



Bet tai skonis ir vaizdas lygiau kaip zagareliu, ir kaip tu "vestuviniu" voverusku...
Tik kad isvaizda grazesne.
Atsakyti
Oi, Onora, kaip as megstu tas vestuvines voveruskas! Buk gera, paieskok receptuko, prasau. ax.gif
Atsakyti
gerai, paieskosiu, bet reikia tureti tokia formele ant kotuko. Jo lyg baltarusiskos buna - pas mane gelyte, o voveruskos neturiu. Ieskosiu recepto.
Atsakyti
Mano mama į juos būtinai dar degtinės biškį įpila tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 01 20, 11:06)
gerai, paieskosiu, bet reikia tureti tokia formele ant kotuko. Jo lyg baltarusiskos buna - pas mane gelyte, o voveruskos neturiu. Ieskosiu recepto.

na tai kur tas receptas, as turiu ir gelytes forma ir voveraitės, bet neturiu recepto. kaskoki turejau recepta bet is jo nelabai kas ir gavosi.
Atsakyti
Aš turiu tų gėlyčių receptą biggrin.gif , tik jau senokai kepiau blush2.gif .

1 stiklinė miltų,
1 kiaušinis,
1 š. cukraus,
1 stiklinė vandens,
50g degtinės,
žiupsnelis sodos, druskos, vanilės.

Miltus išmaišyti su kiaušiniu, cukrumi, druska, soda, degtine. Vandenį reikia pilti po truputį, pamaišant, kad nesigautų gabaliukų. Tešla turi būti grietinės tirštumo.
Giliame inde užkaitinti 0,5 l aliejaus ir laikyti ant silpnos ugnies. Formą pakaitinus aliejuje įmerkti į tešlą ir palaikyti keletą sekundžių. Paskui su prikibusia tešla į karštą aliejų. Atkibusia gėlytę pakepinti iki geltonumo ir ištraukti ant servetėlės.Pabarstyti cukraus pudra.
Skanaus smile.gif .
Atsakyti
O gal yra galimybe ideti to prietaiso nuotrauka? blush2.gif gal nesunku is medzio butu isdrozt. biggrin.gif O gal kas zino kur ju butu galima rasti pirkt?
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2005 02 03, 11:24)
O gal yra galimybe ideti to prietaiso nuotrauka?  blush2.gif  gal nesunku is medzio butu isdrozt.  biggrin.gif O gal kas zino kur ju butu galima rasti pirkt?

noutraukos idet neturiu galimybes bet aš pirkau turguj.moteriške sendaikčiais prekiavo ir ta voveruška turejo,kaina2lt
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2005 02 03, 11:24)
gal nesunku is medzio butu isdrozt.  biggrin.gif ?

Isrozti tai gali, bet tada tu chrustu neiskepsi - cia tame ir fokusas, kad metaline- ji ikaitinta pritraukia tesla, ir tada aliejuje kepa is abieju pusiu.O degtine arba spiritas pilami, kas ne tiek tauku prisisiurbtu i tesla .
Atsakyti