Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 7

QUOTE(zorzet @ 2019 01 24, 08:43)
<p>Nukalkinimas buvo paleistas iš naujo - rezultatas tas pats. Naudojau originalų DELONGHI EcoDecalk (buvo pridėtas prie aparato). Aš manau, kad vanduo po nukalkinimo procedūros - perplaunat turėjo išbėgti BŪTENT pro kapučinatorių, o ne per kavos padavimą. Visa kita veikia puikiai.</p>

Nesinaudokite daugiau kreipkitės į servisą...
Atsakyti

Naudotas tik mėnesį, 5 puodeliai per dieną.

Nukalkinimo procedūra buvo pagal originalią instrukciją - tai ir turėjo išsiplauti vandeniu per kapučinatorių, kaip ir nurodyta, kaip ir video specų iš youtube.

Servisas neatsiliepia nei telefonu, nei per gedimo registravimą, nei visais įmanomais el. pašto adresais.

Gal kas žinote kokį kavavirių meistrą Klaipėdoje?

Bandysiu grąžinti, nes kas žino, kokios problemos išlys po metų ar antro mėnesio...

Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2019 01 24, 10:56)
<p>Naudotas tik mėnesį, 5 puodeliai per dieną.
</p><p>Nukalkinimo procedūra buvo pagal originalią instrukciją - tai ir turėjo išsiplauti vandeniu per kapučinatorių, kaip ir nurodyta, kaip ir video specų iš youtube.
</p><p>Servisas neatsiliepia nei telefonu, nei per gedimo registravimą, nei visais įmanomais el. pašto adresais.</p><p>Gal kas žinote kokį kavavirių meistrą Klaipėdoje?</p><p>Bandysiu grąžinti, nes kas žino, kokios problemos išlys po metų ar antro mėnesio...</p>

Jai bandysite grąžinti tai reikia kreiptis tik į servisą....Tai Jūs kaip pirkėja turite teise eiti sus sugedusiu aparatu tiesiai į parduotuve ir palikti ten kad jie pasirūpintu taisymu,tik nepamirškite paimti dokumentu kelnta diena paimtas aparatas taisymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2019 01 24, 12:56)
... Nukalkinimo procedūra buvo pagal originalią instrukciją - tai ir turėjo išsiplauti vandeniu per kapučinatorių, kaip ir nurodyta, kaip ir video specų iš youtube. ...

Jei plaunasi tik kapučinatorius, tai kavos padavimo sistemoje lieka nukalkintojo liekanų hmm.gif Nebeatsimenu, kaip buvo mano seni DeLonghi, Siemens ir Jura, bet dabartinis Saeco plauna viską.
Ir nesuprantu, veika dabar tas Jūsų aparatas ar ne?
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=l4N2wb7jlgE
Atsakyti

Ačiū už gražius norus padėti, tačiau vyras išsprendė problemą. Ten tikrai yra programinė klaida ir rusiškas internetas pilnas tokių nelaimėlių kaip aš. Mano atveju teko praplauti su nukalkintoju, antrą kartą vandens konteinerį užpildyti penktadaliu ir kad suveiktų vandens trūkumo indikatorius, o trečią kartą jau su pilnu konteineriu vandens. Tik po tokio pailginto proceso užgeso valymo indikatorius.

Atsakyti

Įdomiausia, kad pasirodė tai ir yra teisingas nukalkinimas, tik angliškoje instrukcijoje buvo teisingai aprašytas, o lietuvaičiai su vertimu....pasišiko :(

Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2019 01 23, 23:45)
...Nusipirkau Delonghi ECAM22.110SB 2018-12-17. 2019-01-19 užsidegė nukalkinimo indikatorius. Ta pačią dieną pagal instrukciją atlikau nukalkinimo procedūrą. Procedūra praėjo ne pagal įprastą procesą, sprendžiant iš video youtube. ... Bandžiau susisiekti su garantiniu servisu tyla ir bjaurūs komentarai apie jų aptarnavimo kokybę.

QUOTE(zorzet @ 2019 01 25, 00:39)
Įdomiausia, kad pasirodė tai ir yra teisingas nukalkinimas, tik angliškoje instrukcijoje buvo teisingai aprašytas, ...

Tipiškas pavyzdys, kaip nereikia elgtis ir dėl ko taip sunku susisiekti su autorizuotais servisais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 26 sausio 2019 - 09:29
QUOTE(speedy @ 2019 01 05, 10:39)

Jei geriate ~10 puodelių kasdien, tada reikia paieškoti.


ir kokį pasiūlytumėte tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2019 02 21, 00:24)
ir kokį pasiūlytumėte tokiu atveju?

Aš po konsultacijų su vendingo firma pasirinkau Saeco Lirika. Manyčiau brangesni kitų gamintojų modeliai taip pat galėtų būti patvarūs.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2019 02 21, 07:26)
Aš po konsultacijų su vendingo firma pasirinkau Saeco Lirika. Manyčiau brangesni kitų gamintojų modeliai taip pat galėtų būti patvarūs.


kaina tai labai priimtina, man tik norėtųsi, kad ir pieną plaktų automatiškai
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2019 02 22, 15:32)
kaina tai labai priimtina, man tik norėtųsi, kad ir pieną plaktų automatiškai

Pas mane toks.
Tai jis ten tuos kapučinus padaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 22 vasario 2019 - 15:21