Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

QUOTE(zazu @ 2016 03 02, 00:07)
Ar jau gavai atsakymus?


ne, nors ligonine jau turi, bet statistikos skyrius dar negaves.
Nu kaip visad, vienas kabinetas turi bet neisduoda, o tas kuris isduoda dar neturi... tik nervai ir bergzdzias lakstymas. tikejausi kad eidama pas gine penktadieni jau turesiu, kad paaiskintu kas ten parasyta, bet dabar stipriai abejoju kad kazka gausiu
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2016 03 02, 14:47)
tikejausi kad eidama pas gine penktadieni jau turesiu, kad paaiskintu kas ten parasyta, bet dabar stipriai abejoju kad kazka gausiu

Š...as. Imk 4u.gif
Bet tai gal ligoninės gydytojas, atiduodamas išvadą, paaiškins kas ir prie ko. Nes man būten ligoninėje rezultatus ir pakomentavo.
Atsakyti
QUOTE(zazu @ 2016 03 02, 20:52)
Š...as. Imk  4u.gif
Bet tai gal ligoninės gydytojas, atiduodamas išvadą, paaiškins kas ir prie ko. Nes man būten ligoninėje rezultatus ir pakomentavo.


ne, nieks nepaaiskins, nes gydytojas kaip ir neisduoda, reik eit i statistikos skyriu, kur gausiu kopija. durnizmas kazkoks, po to vos ne eik pas kazka kad tau paaiskintu.
siandien statistika vis dar neturi. isprotet galima su tokia tvarka.
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2016 03 03, 14:50)
siandien statistika vis dar neturi.

Atsakymus jau turi?
Kaip savijauta? Ką gero ginė po vizito papasakojo?
Atsakyti
QUOTE(zazu @ 2016 03 07, 23:12)
Atsakymus jau turi?
Kaip savijauta? Ką gero ginė po vizito papasakojo?


ne, dar neturiu.
buvau synlab, pasidariau kruva tyrimu, tai ziuresim kas bus su atsakymais. Jei kam idomu, stai sarasiukas:

Chlamydia trachomatis,
Mycoplazma hominis,
Mycoplazma genitalium
Ureaplazma urealyticum,
Gardnerella vaginalis,
Trichamonas vaginalis
Taksoplazma

AKA ir anti-beta2-GPI.
LA (lupus antikoagulianto)
APC-R (baltymo C rezistentiškumas arba Leideno faktorius)

siule dar citomegala ir skydliaukes hormonus, bet pas mane jie neseniai tirti tai atmetem.

Kol kas ka gavau is atsakymu tai toksoplazma ir antifosfolipidini jau atmetem. Neigiama. Lauksiu visu tu infekciju dabar.

O gine... na ka, per daug kazka pasakyt negali kol nera tyrimu. Paziurejo echoskopu, dar siek tiek kresuliu yra (man vis dar terlioja), bet endometro jau puse susiaurejusio, kiausides grazios, meoma sumazejus, net viena folikula rado, tai sako kaip ir ciklo vidurys, tai ir menesines gal stipriai neveluos.

Klausiau jos nuomones kaip del planavimo kito, tai sako, jei nieko neras ir nereiks gydymo, tai po 2-3men galima vel bandyt.

tik as pati nezinau ko noriu, aisku labai noriu ta histologini suzinot
Atsakyti
na va, gavau ir infekcines

Gardnerella vaginalis nustatymas PGR metodu (BV) NEIGIAMAS
Atopobium vaginae nustatymas PGR metodu (BV) NEIGIAMAS
Chlamydia trachomatis nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Ureaplasma urealyticum nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Ureaplasma parvum nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Mycoplasma hominis nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Mycoplasma genitalium nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Neisseria gonorrhoeae nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Trichomonas vaginalis nustatymas PGR metodu (7 LPI) NEIGIAMAS
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2016 03 08, 18:17)
na va, gavau ir infekcines

Gardnerella vaginalis nustatymas PGR metodu (BV)  NEIGIAMAS   
Atopobium vaginae nustatymas PGR metodu (BV)  NEIGIAMAS   
Chlamydia trachomatis nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Ureaplasma urealyticum nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Ureaplasma parvum nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Mycoplasma hominis nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Mycoplasma genitalium nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Neisseria gonorrhoeae nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS   
Trichomonas vaginalis nustatymas PGR metodu (7 LPI)  NEIGIAMAS

O jums cia pirmas nesekmingas nestumas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2016 03 09, 15:41)
O jums cia pirmas nesekmingas nestumas buvo?


antras.

pirmas buvo 2012m nesivystantis 6/9sav
po to 2013m gimdziau
ir va dabar 19sav nubego vandenys
Atsakyti
Ar dar gyva tema? norėčiau kaiko kas esat turėjusi nesivystantį ir išsivalymui naudojusios vaistus??
Atsakyti
Sveikos, pas mane tokia cituacija turejau persileidima bunant 3 savaiciu, ir kai jau viskas issivale vaziavau pas gine sako galima pastoti po pirmo ciklo nes ankstyvasis persileidimas, na gerai , o isejo taip kad po persileidimo gal po 2sav su vyru nepasisaugojom viena karta ,o visus kitus saugojomes ,o vis laukiu menesiniu ,bet vakar pasidarau tesat teigiamas, kazi kaip cia db bus nes busiu pastojusi iskarto po persileidimo taip iseina nes menesiniu taip ir beaulaukiau , kaip bijau db , net nesitikejom kad cia taip gali but ,mat pries tai vaikeli planavom 6men,nesigavo taip greitai ,o dabar,gal kuri esat susidurisi,kaip su isnesiojimu,ar didele tikemybe ,kad vel persileidimas gresia?sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Zmogutis @ 2016 03 25, 10:54)
Sveikos, pas mane tokia cituacija turejau persileidima bunant 3 savaiciu, ir kai jau viskas issivale vaziavau pas gine sako galima pastoti po pirmo ciklo nes ankstyvasis persileidimas, na gerai , o isejo taip kad po persileidimo gal po 2sav su vyru nepasisaugojom viena karta ,o visus kitus saugojomes ,o vis laukiu menesiniu ,bet vakar  pasidarau tesat teigiamas, kazi kaip cia db bus nes busiu pastojusi iskarto po persileidimo taip iseina nes menesiniu taip ir beaulaukiau , kaip bijau db , net nesitikejom kad cia taip gali but ,mat pries tai vaikeli planavom 6men,nesigavo taip greitai ,o dabar,gal kuri esat susidurisi,kaip su isnesiojimu,ar didele tikemybe ,kad vel persileidimas gresia?sad.gif((

Sveika. Mano istorija galbut pozityvumo ines daugiau, galbut baimiu sumazes... 4u.gif Po sunaus nusprendem planuoti antra vaikuti. Deja 4 kartus buvau nesekmingai pastojusi. Persileidimu priezasties gydytojai nesurado. Visi nestumai buvo su keliu menesiu pertrauka. Po paskutinio persileidimo taip ir nebesulaukiau menesiniu. Ta cikla mano ovuliacija nusikele dviems savaitemis i prieki, t.y. tomis dienomis kai turejo buti mmm man ivyko ovuliacija. Su vyru saugojomes visa cikla apart tomis dienomis kai laukem mmm. Ovuliacijos ta cikla nesekiau, o ir nesitikejau kad ji taip uzsivelins (iki to ciklo metus laiko mano ciklai buvo labai stabilus). Tad kai po poros savaiciu NT parode II kojos slydo is po zemiu. Bijojom, kad ir vel ivyks persileidimas. Taciau Dievo keliai nezinomi ir stai jau 2men kaip mes turim antra vaikuti wub.gif Nebuvo beveik jokiu problemu su nestumu si karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2016 03 28, 15:32)
Sveika. Mano istorija galbut pozityvumo ines daugiau, galbut baimiu sumazes... 4u.gif Po sunaus nusprendem planuoti antra vaikuti. Deja 4 kartus buvau nesekmingai pastojusi. Persileidimu priezasties gydytojai nesurado. Visi nestumai buvo su keliu menesiu pertrauka. Po paskutinio persileidimo taip ir nebesulaukiau menesiniu. Ta cikla mano ovuliacija nusikele dviems savaitemis i prieki, t.y. tomis dienomis kai turejo buti mmm man ivyko ovuliacija. Su vyru saugojomes visa cikla apart tomis dienomis kai laukem mmm. Ovuliacijos ta cikla nesekiau, o ir nesitikejau kad ji taip uzsivelins (iki to ciklo metus laiko mano ciklai buvo labai stabilus). Tad kai po poros savaiciu NT parode II kojos slydo is po zemiu. Bijojom, kad ir vel ivyks persileidimas. Taciau Dievo keliai nezinomi ir stai jau 2men kaip mes turim antra vaikuti wub.gif Nebuvo beveik jokiu problemu su nestumu si karta  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(*Hazell @ 2016 03 28, 15:32)
Sveika. Mano istorija galbut pozityvumo ines daugiau, galbut baimiu sumazes... 4u.gif Po sunaus nusprendem planuoti antra vaikuti. Deja 4 kartus buvau nesekmingai pastojusi. Persileidimu priezasties gydytojai nesurado. Visi nestumai buvo su keliu menesiu pertrauka. Po paskutinio persileidimo taip ir nebesulaukiau menesiniu. Ta cikla mano ovuliacija nusikele dviems savaitemis i prieki, t.y. tomis dienomis kai turejo buti mmm man ivyko ovuliacija. Su vyru saugojomes visa cikla apart tomis dienomis kai laukem mmm. Ovuliacijos ta cikla nesekiau, o ir nesitikejau kad ji taip uzsivelins (iki to ciklo metus laiko mano ciklai buvo labai stabilus). Tad kai po poros savaiciu NT parode II kojos slydo is po zemiu. Bijojom, kad ir vel ivyks persileidimas. Taciau Dievo keliai nezinomi ir stai jau 2men kaip mes turim antra vaikuti wub.gif Nebuvo beveik jokiu problemu su nestumu si karta  smile.gif

Sveikute, vakei net 4-vargsele na svarbiausia db supuojat savo angeliuka ir viskas kas bloga pamirsta,ir as taip viskiuosi ,kad viskas bus gerai taip dievas turbut norejo tik db nezinau nuo ko skaiciuojasi mano pastojimas nes seip nuo paskutiniu menesiniu pirmosios dienos,o db nuo persileidimo kraujavimo nes rai truko man apie 3savaites ir po savaites kazkur pastojau ,nzn laukiu kai grysiu i kt nurisiu pas savo gine jei viskas gerai islauksiu 12sv slandziai nes db jau 6savaites mano skaiciavimu, tikiuosi viskas bis gerai ,laukiam sito stebuklo begalo:))
Atsakyti