Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

QUOTE(xiuke @ 2016 08 17, 16:40)
5m nepraėję, bet aš niekada netikrinau ir pirštų ten nekaišiojau 😁 kam lysti ten, ko nesupranti...tamponais nesinaudojau.☺ dabar jau šaukštai po pietų wink.png


Ko tik nebūna (kartais net sunku patikėti) unsure30x30.png Aš manau, kad reikia dar vieno gydytojo nuomonės. Tai gi net jei šalinti, reik žinot kur... O gal net nėr jos, iškrito, tik sakot, kad poveikis yra... Na o gal iškrito prieš pat vizitą pas ginę .. Klausimų daugiau nei atsakymų....
Praneškite, kaip išsispręs Jūsų dilema. Sėkmės Jums 4u.png
Atsakyti
user posted image

Nigella Lawson. Soft dramatic? Smėlio laikrodis? Gėris wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 22 rugsėjo 2016 - 14:24
QUOTE(lavaza @ 2016 08 16, 14:28)
Tai apie tai, kad nesimati/nėra spiralės sužinojote po 5 metų?
O siūlų neužčiuopėt?
P.S. Aš įsidėjus spiralę, instrukcijoje perskaičiau - patikrint ar yra siūlai. Nors po to ginė pasakė, kad to daryt nereikia (net taip išsireiškė, kad negalima  doctor.gif ), nes būna moterys tikrina ir netyčiom ištraukia ... Bet man kažkaip neramu ir aš vis vien retkarčiais patikrinu (tiesiog ar paliečiu) to siūlo buvimą  B)

sveikos, man labai gausios mėnesinės, tai gydytoja patarė dėtis spiralę. Aišku kyla daug klausimų... Dabar paskaičiau apie tuos siūlus... sakykite, jie ten giliai yra? Ar kai vyras jaudina, na su pirštais, jis neužčiuops ir neištrauks???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Andrėjabree @ 2016 09 22, 14:47)
sveikos, man labai gausios mėnesinės, tai gydytoja patarė dėtis spiralę. Aišku kyla daug klausimų... Dabar paskaičiau apie tuos siūlus... sakykite, jie ten giliai yra? Ar kai vyras jaudina, na su pirštais, jis neužčiuops ir neištrauks????  blush2.gif



Priklausys nuo to kiek gydytoja paliks. Dėjausi irgi dėl labai gausių mėnesinių. Turiu pusmetį. Mėnesinės sutrumpėjo iki 2d. Ir aš jų dorai net nepajaučiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2016 08 17, 21:50)
Ko tik nebūna (kartais net sunku patikėti)  unsure.gif  Aš manau, kad reikia dar vieno gydytojo nuomonės. Tai gi net jei šalinti, reik žinot kur... O gal net nėr jos, iškrito, tik sakot, kad poveikis yra... Na o gal iškrito  prieš pat vizitą pas ginę .. Klausimų daugiau nei atsakymų....
Praneškite, kaip išsispręs Jūsų dilema. Sėkmės Jums  4u.gif

na manau tex pasirodyti kt gydytojui...nes pasakymas, kad rentgenas nematys, o echo nedarė, tai žinot...viskas kas valdiška greitai ir ate biggrin.gif
o kad poveikis yra, žinau, nes mėnesinės praktiškai dingusios...su mirena dažnas reiškinys...nors pms ir mėnesinių d labai jaučiamos.
beto, manau iškritimą pastebėtume (???) juk ne adata vis tiek...žodžiu, tikiuos viskas greit išsispręs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 22 rugsėjo 2016 - 23:34
Sveikos, planuoju detis mirena, man akyualiausuas klausimas - - svoris. Ar visos isidejusios priauga? Ar cia tik mitas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alma_rebelde** @ 2016 09 23, 17:21)
Sveikos, planuoju detis mirena, man akyualiausuas klausimas - - svoris. Ar visos isidejusios priauga? Ar cia tik mitas? unsure.gif


Beveik pusę metų su Mirena, esu normalaus kūno sudėjimo, svorio nepriaugau nei kiek, gal net kokį 1 kg numečiau.
Atsakyti
QUOTE(alma_rebelde** @ 2016 09 23, 16:21)
Sveikos, planuoju detis mirena, man akyualiausuas klausimas - - svoris. Ar visos isidejusios priauga? Ar cia tik mitas? unsure.gif

jeigu ėsit be saiko, teisindamasi spirale tai ir priaugsit biggrin.gif
Man Mirena buvo puikus pasirinkimas.
Atsakyti
kas turit mireną jau seniai ,ar nepastebėjot dėl skydliaukės kokių problemų? aš turėjau guziuką skydliaukėj ,bet jis daug metų nejudėjo ,stovėjo vietoj ,dabar pasitikrinau -ogi pakitęs tas guziukas,padidėjęs ir forma pakitus . kažin ar gali taip būti nuo mirenos ,nes geriant ilgai kontraceptines tabletes ,pvz . kokius septynis metus ,tai gali įtakoti skydliaukės sutrikimus,tai gal man įtakojo mirena ? turiu ją šešti metai .
Atsakyti
girdėjau tokių atvejų,kad turint Mireną sutriko skydliaukės veikla,tai turbūt gali įtakoti
Atsakyti
mano skydliaukė sutrikus buvo dar gerokai prieš Mireną. Pokyčių, kad būtų blogiau, nebuvo. Ir neturėtų būti, tai tarpusavyje nesusiję hormonai.
Atsakyti
Man Mireną įdėjo sausio 7 dieną. Jau savaitę kaip labai gausiai kraujuoju. Buvau priėmime, ginekologė nei siūlų, nei pačios spiralės ehoskopu nepamatė. Rado tik dar vieną užaugusią miomą. Sakė, kad gausus kraujavimas būdingas po spiralės išėmimo. Tik kad aš jo tai neišėmiau.Ji kažkaip pradingo. Mėnesinių ir tepliojimų neturėjau nuo birželio mėnesio. Vienu žodžiu, prirašė susileisti į raumenis oxytocino. bet kažkaip jokio poveikio nejaučiu, kraujuoju labai gausiai fear.gif Nežinau , kuo tai baigsis. Man baisu unsure.gif
1. kur dingo spiralė?
2. kada baigsiu plūsti kraujais?
Spiralę mireną dėjausi dėl miomos ir gausių mėnesinių. Padėjo, nes mėnesinių neliko. Tačiau, ar čia sutapo , ar ne, turėjau rimtų galvos skausmo priepuolių su vėmimu, labai slenka plaukai, priaugau svorio, pilvas buvo kaip nėščios, neliko jokio noro niekam, jaučiausi kaip belytė. Pliusas, kad nebuvo mėnesinių.
Padėk Dieve, ištverti tą kraujoplūdį ir likti gyvai ir sveikai 4u.gif
Atsakyti