Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

Sveikutes. Ryžausi Mirenai. Gal kuri turi asmeninės petirties turėdama policistinių kiaušidžių sindromą + endimetriozę. Žodžiu... be papildomų hormonų neišeina būti,o ir tabletės atsibodo. Kaip organizmas tokiu atveju priima Mireną?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judev: 20 sausio 2018 - 21:03

9 metai su Mirena esu :) Aišku, čia jau antroji ir bijau pagalvoti, kad jau reiks daryti pertrauką, nes gydytojai rekomenduoja. Man nėra jokių šalutinių požymių.

Atsakyti

Oi, nebūtinai, visoms skirtingai. Jeigu Mirena tinka, jokio pilvelio nėra (aišku, jeigu jo nebuvo ir iki tol bei papildomo svorio nėra). Keli kg plius ir pilvelis jau yra :) Bet čia nebūna Mirenos kaltė, mano atveju kaltos praleistos treniruotės arba skanėstai :)

P.S. kažkodėl nepavyksta cituoti postų :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 22 sausio 2018 - 21:31

Esu irgi is to 100% kuriom tinka idealiai. Jokio salutinio poveikio. Pora men. patepliojo ir mm nebera 😊

Atsakyti

Sveikutes. Ryžausi Mirenai. Gal kuri turi asmeninės petirties turėdama policistinių kiaušidžių sindromą + endimetriozę. Žodžiu... be papildomų hormonų neišeina būti,o ir tabletės atsibodo. Kaip organizmas tokiu atveju priima Mireną?

gal reikia Mirenos? Pirkau sau, bet neprisireike.  Kaina tikrai ne kaip vaistineje😉

Atsakyti