Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

Kaip smagu, jog radau bendraminčių! Prieš 1,5-2 metus "prarijau" visas 8 išleistas knygas ir labai norėjau serialo. Kai atsirado, su malonumu žiūriu ir dabar baisiai laukiu 3 sezono yahoo.gif
Atsakyti
Ar yra kas matet 13 serija su Ru vertimu? niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
pagrindiniai aktoriai puikiai parinkti
Atsakyti
QUOTE(KimBom @ 2016 07 13, 12:55)
pagrindiniai aktoriai puikiai parinkti


Great TVShow!
Atsakyti
Nuo antradienio rodys per LRT.
Atsakyti
Čia galite pažiūrėti visą Svetimšalė 2 sezoną onlineVisos 13 "Svetimšalė" serijų
Atsakyti
Sveikos.
O kiek yra Svetimšalės sezonų?
Atsakyti

2 parodyti, o nuo rugsėjo bus 3. 

Atsakyti

Patiko man, pradėjau žiūrėti per LRT, bet galiausiai baigiau googlindama serijas ir jau laukiu trečio sezono ;)

Atsakyti
Aš žiūriu per LRT. Visokių istorinių serialų nesu didelė gerbėja, bet šitas mane labai užkabino. Tikiuosiu, kad 3-ą sezoną LRT taip pat rodys.
Atsakyti

Sveikos "Svetimsales" gerbejos  :4u:  netiketai is neturejomo ka paziuret uzsisokau ant sio serialo, ir taip uzkabino  :blush-anim-cl:  :wacko:   :karsta:  :oh: O knygos pasirodo didelis deficitas, kreipiuosi i skaiciusias, gal noretumet parduot? 1, 2 dalis, nors pirkciau ir visas lt kalba isleistas  :ax:​ 

Atsakyti
QUOTE(Seirano @ 2017 12 14, 14:25)
<p>Sveikos "Svetimsales" gerbejos  4u.gif  netiketai is neturejomo ka paziuret uzsisokau ant sio serialo, ir taip uzkabino  blush-anim-cl.gif  wacko.gif   karsta.gif  doh.gif O knygos pasirodo didelis deficitas, kreipiuosi i skaiciusias, gal noretumet parduot? 1, 2 dalis, nors pirkciau ir visas lt kalba isleistas  ax.gif​ </p>


sena.lt paziurekit, ten didelis beveik nauju ir perskaitytu knygu pasirinkimas
Atsakyti