Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 19:39)
nu bet siaip.... grioooozis wub.gif
user posted image


wub.gif wub.gif jetus, kaip kokia neapsiplunksnavus paauglė jaučiuos lotuliukas.gif
bet tikrai seriale jis visai kitaip atrodo nei šiaip nuotraukose drinks_cheers.gif Kai dar nebuvo nė trailer'io ir buvo jis pristatytas kaip Jamie, tai maniau, kad gadins visą vaizdą seriale biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 19:44)
man jis irgi labai knygos aprasyma atitinka ax.gif


drinks_cheers.gif gerai parinkti aktoriai. Net Geillis, kuri pagal knygos aprašymą turėtų būt truputį kitokios išvaizdos, savo charakteriu tinka, tokia apsukri lapė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 17, 18:57)
wub.gif  wub.gif jetus, kaip kokia neapsiplunksnavus paauglė jaučiuos lotuliukas.gif
bet tikrai seriale jis visai kitaip atrodo nei šiaip nuotraukose  drinks_cheers.gif Kai dar nebuvo nė trailer'io ir buvo jis pristatytas kaip Jamie, tai maniau, kad gadins visą vaizdą seriale biggrin.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif gerai parinkti aktoriai. Net Geillis, kuri pagal knygos aprašymą turėtų būt truputį kitokios išvaizdos, savo charakteriu tinka, tokia apsukri lapė biggrin.gif

drinks_cheers.gif tokiam atsiduociau nedraugavus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

aktoriai man patinka thumbup.gif nors del Klaros as kartais abejoju, man grazesnes noretusi ir putlesnes, labiau moterisku apvalumu biggrin.gif nes dabar tai tokia kuduuuuute, smulkuuuuute rolleyes.gif

o Dzeimis tai toks labai vyriskas, o dar tas jo uzpakaliukas pilnu planu bigsmile.gif thumbup.gif karsta.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 17 lapkričio 2014 - 20:42
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 21:35)
drinks_cheers.gif tokiam atsiduociau nedraugavus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Net jeigu jus esate mis pasaulis, jis i jus neziures lotuliukas.gif Nebent i jusu vyra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 17, 19:57)
drinks_cheers.gif gerai parinkti aktoriai. Net Geillis, kuri pagal knygos aprašymą turėtų būt truputį kitokios išvaizdos, savo charakteriu tinka, tokia apsukri lapė biggrin.gif

tikrai puikiai drinks_cheers.gif nepatikėsit, bet apie Geilis pagalvojau lygiai tą patį, pirmą kartą ją pamačiusi smile.gif o ir kiti labai atitinka tai ką įsivaizdavau skaitydama smile.gif
Džeimį vaidinantis aktorius gali būti gėjus, man nesvarbu, vis tiek gerai vaidina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 18, 14:31)
Net jeigu jus esate mis pasaulis, jis i jus neziures lotuliukas.gif Nebent i jusu vyra lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na, o apie tuos baisiuosius ivykius ateity..Semo interviu

Jamie has some just heartbreaking moments near the end of book 1. Without getting spoilery for those who haven’t read the series, how much of that do we see?

Without giving away too much, basically, if it’s in the book, it’s probably going to be in the show. We don’t shy away from anything. The show is very dark, and I think that’s the absolute joy of it, and that’s why I love Ron Moore’s work. Each episode is just so different. You think it’s going one way, and it just turns it all on its head…. There’s some pretty gruesome stuff that happens, and I think that’s what’s going to be really interesting for people to see and for the Jamie character: how he deals with that, how he addresses that, and what that does to his relationship with Claire. Yeah, exciting stuff.

doh.gif man jau plakimo scenas buvo nemalonu ziuret..tai jau isivaizduoju kaip as ziuresiu sitai.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 19 lapkričio 2014 - 11:04
Zalia Ruta, ar nebusi berniuka Sema neteisingai apsaukus mirksiukas.gif komentaruose skaiciau, kad anas kiekviena vakara vis su kita blondine laksto bigsmile.gif ateik ir dabar pasiaiskink, kodel Sema gejum apsaukei lotuliukas.gif lotuliukas.gif

babrusia, tau dar yra vilties lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia as apie ta "ir nedraugavus" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 19 lapkričio 2014 - 19:56
QUOTE(Arti @ 2014 11 19, 19:54)
babrusia, tau dar yra vilties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia as apie ta "ir nedraugavus" biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif tai as su Dzeimiu galiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif o Semas man nelabai schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 20, 08:22)
thumbup.gif  lotuliukas.gif tai as su Dzeimiu galiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o Semas man nelabai schmoll.gif  lotuliukas.gif

Neims jis tamstos, jis istikimas Klaros vyras umn.gif: Sakiau, kad jums be sansu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 20, 07:22)
thumbup.gif  lotuliukas.gif tai as su Dzeimiu galiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o Semas man nelabai schmoll.gif  lotuliukas.gif

Semas geras aktorius biggrin.gif suvaidins tau ka reikia ..nors ir Dzeimsa Bonda lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 20, 08:17)
Semas geras aktorius biggrin.gif suvaidins tau ka reikia ..nors ir Dzeimsa Bonda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

karsta.gif flirt.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 20, 07:22)
thumbup.gif  lotuliukas.gif tai as su Dzeimiu galiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o Semas man nelabai schmoll.gif  lotuliukas.gif

o kuris ten Semas, man su vardais negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 20, 12:14)
o kuris ten Semas, man su vardais negerai  doh.gif

tai aktorius, vaidinantis Džeimį bigsmile.gif
Atsakyti