Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

user posted image

Hormonų tyrimai 3 arba 4 arba 5 ciklo dieną:
* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai 7 DPO (pvz. 21 ciklo dieną, jei ciklas 28 d.):
* prolaktinas (PRL)
* progesteronas (PG),

Daugiau informacijos apie lytinius hormonus

Skydliaukės hormonai

Jei atliekama stimuliacija hormonais (V. Klimas)

Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 17 lapkričio 2014 - 10:47
Sveikos,
gal kuri turi panasios patirties ir galetu pasidalinti? Labai neissiplesiu, bet turejau 4 ankstyvus persileidimus (5ta, 7ta, 10ta ir 6ta savaitemis). Gyvenu ne Lietuvoje, issamus tyrimai prasidejo tik dabar. Ir siandien jau turiu dali atsakymu, visi hormonai tvarkingi normos ribose. Tik homocisteinas pazymetas ryskiai 16,7 ( kai norma 5.0 - 12.0). Ar kuriai teko su tuo susidurti? Afs nenustatytas, bet gelezis stipriai virs normos 262 (riba 50-170), tai darau isvada kad kraujas tirstas. Pas gydytoja einu tik po poros savaiciu, tad labai noretusi palyginti su kazkuo. Informacijos internete lietuviskai beveik nerandu, uzsienio straipsniai raso, kad jei homocisteinqs virs 10.0 tai stipriai padidina persileidimo tikimybe..
aciu
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2014 11 19, 16:08)
Sveikos,
gal kuri turi panasios patirties ir galetu pasidalinti? Labai neissiplesiu, bet turejau 4 ankstyvus persileidimus (5ta, 7ta, 10ta ir 6ta savaitemis). Gyvenu ne Lietuvoje, issamus tyrimai prasidejo tik dabar. Ir siandien jau turiu dali atsakymu, visi hormonai tvarkingi normos ribose. Tik homocisteinas pazymetas ryskiai 16,7 ( kai norma 5.0 - 12.0). Ar kuriai teko su tuo susidurti? Afs nenustatytas, bet gelezis stipriai virs normos 262 (riba 50-170), tai darau isvada kad kraujas tirstas. Pas gydytoja einu tik po poros savaiciu, tad labai noretusi palyginti su kazkuo. Informacijos internete lietuviskai beveik nerandu, uzsienio straipsniai raso, kad jei homocisteinqs virs 10.0 tai stipriai padidina persileidimo tikimybe..
aciu

As ne eksperte, pati neseniai pradejau lankytis pas genetike, bet ji mane nusiunte iskarto tirtis homocisteina, nes jis ir yra persileidimu priezastis 4u.gif
Atsakyti
merginos parasau paskutinius savo tyrimus:
TTH 2,610
FT4 13,42
ATPO 12,59

PAKOMENTUOKIT ar tai labai turi itakos del nevaisingumo? ar problemos ieskoti kituose dalykuose ir tyrimuose?


dar surasau savo kitus darytus tyrimus seniau:
FOLITROPINAS 5,72
PROLAKTINAS 552,10
LIUTROPINAS 5,47
SHBG 32,58
Bendras IgE 18,35

tik nebezinau kuria ciklo diena daryti tyrimai.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Nieko nebesuprantu... Dariausi PGN ir PRL nors gine liepe tik PGN darytis, paskambinus sako viskas gerai, pagal parodymus rodo, kad ovuliacija įvyko. Tačiau PGN norma 29 o pas mane 48. Na bet čia nieko tokio jei pienas nebega iš krutų ir t.t. jei nejaučiu stiprių aiškių simptomų. Kaip galvojete ar tai gali įtakoti pastojimą? Gal vertėtų neiti kitur pasitarti? smile.gif Dar paklausiau gal vertėtų ir ciklo pradžioje pasidaryti hormonų tyrimus, bet patikino, kad tikrai nereikia... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 14 sausio 2015 - 14:47
As irgi noriu jusu, mergaites, pasiklausti. Irgi eisiu darytis hormonu tyrimus. Progesterona gydytoja irgi liepe darytis 21-25 CD, bet esme ta, kad mano ciklas baisiai nereguliarus ir buna, kad ovuliacija ivyksta apie 30 CD. Tai ka tokiu atveju man tas tyrimas parodys? Tik kad ovuliacija dar neivykusi, taip?
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 01 14, 14:46)
Sveikutes  4u.gif  Nieko nebesuprantu... Dariausi PGN ir PRL nors gine liepe tik PGN darytis, paskambinus sako viskas gerai, pagal parodymus rodo, kad ovuliacija įvyko. Tačiau PGN norma 29 o pas mane 48. Na bet čia nieko tokio jei pienas nebega iš krutų ir t.t. jei nejaučiu stiprių aiškių simptomų. Kaip galvojete ar tai gali įtakoti pastojimą? Gal vertėtų neiti kitur pasitarti?  smile.gif Dar paklausiau gal vertėtų ir ciklo pradžioje pasidaryti hormonų tyrimus, bet patikino, kad tikrai nereikia... g.gif

Kažką čia painioji. Progesteronas jeigu daug tai gerai.
Prolaktinas blogai, ir tada gali pienas bėgti.
Žodžiu, viskas OK smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Utah @ 2015 01 14, 17:34)
As irgi noriu jusu, mergaites, pasiklausti. Irgi eisiu darytis hormonu tyrimus. Progesterona gydytoja irgi liepe darytis 21-25 CD, bet esme ta, kad mano ciklas baisiai nereguliarus ir buna, kad ovuliacija ivyksta apie 30 CD. Tai ka tokiu atveju man tas tyrimas parodys? Tik kad ovuliacija dar neivykusi, taip?

Gal geriau bandyk gaudyti ovuliaciją g.gif ir po jos tikrink.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 14 sausio 2015 - 17:59
QUOTE(Utah @ 2015 01 14, 17:34)
As irgi noriu jusu, mergaites, pasiklausti. Irgi eisiu darytis hormonu tyrimus. Progesterona gydytoja irgi liepe darytis 21-25 CD, bet esme ta, kad mano ciklas baisiai nereguliarus ir buna, kad ovuliacija ivyksta apie 30 CD. Tai ka tokiu atveju man tas tyrimas parodys? Tik kad ovuliacija dar neivykusi, taip?

Tikrai taip, toks tyrimas nezinant kada buvo ovuliacija, visiskai bevertis. 4u.gif Bandykit BT matuot, OT daryt.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 01 14, 20:00)
Kažką čia painioji. Progesteronas jeigu daug tai gerai.
Prolaktinas blogai, ir tada gali pienas bėgti.
Žodžiu, viskas OK smile.gif

Progesteronas viskas ok.
Prolaktinas šiek tiek didesnis blink.gif bet kokius man gydytoja rezultatus pasake tai, internete visai ne tokios normos doh.gif
lotuliukas.gif Ieškausi bedu pati, nes dariausi folio diagnostika, ir rezultatas rodė, kad nėra labai jau gerai (58) su endokrinine sistema unsure.gif O man mano gine pasake, kaip 2 metus kas 2 diena darysi ND ir nepastosi tada ir reikės žiūrėti doh.gif Nes pasak jos aš dar jauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 01 14, 19:11)
Progesteronas viskas ok.
Prolaktinas šiek tiek didesnis  blink.gif  bet kokius man gydytoja rezultatus pasake tai, internete visai ne tokios normos  doh.gif
lotuliukas.gif  Ieškausi bedu pati, nes dariausi folio diagnostika, ir rezultatas rodė, kad nėra labai jau gerai (58) su endokrinine sistema  unsure.gif O man mano gine pasake, kaip 2 metus kas 2 diena darysi ND ir nepastosi tada ir reikės žiūrėti  doh.gif Nes pasak jos aš dar jauna  doh.gif

Normos visose laboratorijose ir internete gali skirtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 01 14, 19:11)
Progesteronas viskas ok.
Prolaktinas šiek tiek didesnis  blink.gif  bet kokius man gydytoja rezultatus pasake tai, internete visai ne tokios normos  doh.gif
lotuliukas.gif  Ieškausi bedu pati, nes dariausi folio diagnostika, ir rezultatas rodė, kad nėra labai jau gerai (58) su endokrinine sistema  unsure.gif O man mano gine pasake, kaip 2 metus kas 2 diena darysi ND ir nepastosi tada ir reikės žiūrėti  doh.gif Nes pasak jos aš dar jauna  doh.gif

Keista, jei tik "šiek tiek" didesnis, o bėga pienas. Jei skaičius matytume, tada plačiau padiskutuotume...
O dėl normų, teisingai merginos sako-ir internete, ir laboratorijose jos nedaug, bet skirias. Jei žiūrėti taip bendrai, PRG norma (jau įvykus O) laikoma nuo 25-30nmol/l (individualiais atvejais, net ir didesnis PRG skaičius negarantuoja, kad O kokybiška - dar priklauso nuo II fazės trukmės ar folių kokybės), PRL - 100-300mIU/l.
Gali skirtis matavimo vienetai.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 01 14, 22:50)
Keista, jei tik "šiek tiek" didesnis, o bėga pienas. Jei skaičius matytume, tada plačiau padiskutuotume...
O dėl normų, teisingai merginos sako-ir internete, ir laboratorijose jos nedaug, bet skirias. Jei žiūrėti taip bendrai, PRG norma (jau įvykus O) laikoma nuo 25-30nmol/l (individualiais atvejais, net ir didesnis PRG skaičius negarantuoja, kad O kokybiška - dar priklauso nuo II fazės trukmės ar folių kokybės), PRL - 100-300mIU/l.
Gali skirtis matavimo vienetai.

Tikriausiai ir skiriasi matavimo vienetai g.gif PRL sakė norma yra 29, o pas mane 48. Gaila rezultatų pati nemačiau. Pabrėžė, kad verta sunerimti kaip skaičiai būna tūkstantiniai unsure.gif ne, ne, ne joks pienas nebėga blink.gif Galbūt nerišliai paaiškinau lotuliukas.gif Dabar skaitinėju kad PRL gali būti didesnis dėl streso. O pastaruoju metu labai stresuoju, kad nekimba ir dėl diplominio doh.gif
Atsakyti