Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Ciklo pr.tikrai svarbu daryti tik LH ir FSH. Daug kas sako, kad ir E2, bet kai kurie gyd.pastarąjį skiria ir su antros pusės hormonais (PRG).
Skydliaukės hormonams ciklo diena išvis nesvarbi (tth, ft4, ft3 ir kt.), galima daryt, kada patogu
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2016 01 08, 10:44)
Ciklo pr.tikrai svarbu daryti tik LH ir FSH. Daug kas sako, kad ir E2, bet kai kurie gyd.pastarąjį skiria ir su antros pusės hormonais (PRG).
Skydliaukės hormonams ciklo diena išvis nesvarbi (tth, ft4, ft3 ir kt.), galima daryt, kada patogu

Aišku. Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pakomentuoti? 4u.gif
3 CD:
E2 - 138.3 (normos 98-571)
FSH - 9.04 (3.5-12.5)
LH - 5.06 (2.4-12.6)
SHGB - 87.49 (25-122)
Testo - 0.937 (0.29-1.67)
LAI - 1.1 (0.3-5.62)
Matau tik tiek, kad į normų ribas telpu biggrin.gif
Atsakyti
Noriu prolaktina ir FSH, E2 pasidaryti, tai kokia diena geriau 2Cd, ar 5Cd.? Memes negausios, trumpos, tai bijau 5cd kad nebutu per velai?
Atsakyti
QUOTE(ewilgirl @ 2016 01 14, 22:02)
Noriu prolaktina ir FSH, E2  pasidaryti, tai kokia diena geriau 2Cd, ar 5Cd.?  Memes negausios, trumpos, tai bijau 5cd kad nebutu per velai?

geriau 2-4cd 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Gal galėtumėte pakomentuoti mano hormonų tyrimus. Visi daryti 4 cd:

TTH - 0,92 mIU/l, norma 0,27-4,20
E2 - 210,400 pmol/l, NORMA FOLIKULINĖJ FAZĖJ 98,1-571,0
FSH - 5,85 IU/l, norma folikulinėj fazėj 3,5-12,5
Testosteronas - 0,42 nmol/l, norma 0,29-1,67
LH 5,83 U/l, norma folikulinėj fazėj 2,4-12,6
SHBG 121,70 nmol/l, norma 32,4-128,0.

Kiek suprantu, tai santykis tarp testosterono ir SHBG yra gerokai per mažas (0,33), kai norma prasideda nuo 0,8. Ką tai reiškia? Ačiū
Atsakyti
Jolgri, mano akimis, viskas gerai. O dėl LAI santykis ir mano buvo mažesnis nei norma, neradau informacijos apie tai, tik kad per didelis negerai.
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2016 01 20, 15:26)
Jolgri, mano akimis, viskas gerai. O dėl LAI santykis ir mano buvo mažesnis nei norma, neradau informacijos apie tai, tik kad per didelis negerai.


Na labai tikiuosi, kad viskas gerai smile.gif Dar darysiuosi prl ir prg tyrimus, o tada jau keliausiu pas gydytoją, kad juos visus pakomentuotų.

Šiaip internete skaičiau, kad per mažas LAI rodo testosterono trūkumą, tik įdomu, ar jis įtakoja vaisingumą, pastojimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolgri @ 2016 01 20, 17:36)
Na labai tikiuosi, kad viskas gerai smile.gif Dar darysiuosi  prl ir prg tyrimus, o tada jau keliausiu pas gydytoją, kad juos visus pakomentuotų.

Šiaip internete skaičiau, kad per mažas LAI rodo testosterono trūkumą, tik įdomu, ar jis įtakoja vaisingumą, pastojimą g.gif

Man rods, šitą irgi buvau radus (rugpjūtį, tai gerai nebepamenu). Tik nustebau, koks čia trūkumas, jei jis patenka į normas? Ir jūsų, ir mano atveju. Mano gydytoja nieko nekomentavo būtent dėl to.
Bet buvo kt. nuokrypių, su lh ir fsh, tai gal dėl to, pasirodė mažai reikšminga.

O jūs jaučiat negeroves? Nes iš hormonų kaip ir rodos tikrai viskas tvarkoj, o kitoj temoj rašėt, kad pastojat, tai gal bėdos ne su jais.

Pasidalinkit, kaip gydytoja atsilieps, jei galėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2016 01 20, 15:40)
Man rods, šitą irgi buvau radus (rugpjūtį, tai gerai nebepamenu). Tik nustebau, koks čia trūkumas, jei jis patenka į normas? Ir jūsų, ir mano atveju. Mano gydytoja nieko nekomentavo būtent dėl to.
Bet buvo kt. nuokrypių, su lh ir fsh, tai gal dėl to, pasirodė mažai reikšminga.

O jūs jaučiat negeroves? Nes iš hormonų kaip ir rodos tikrai viskas tvarkoj, o kitoj temoj rašėt, kad pastojat, tai gal bėdos ne su jais.

Pasidalinkit, kaip gydytoja atsilieps, jei galėsit smile.gif



Būtinai pasidalinsiu, ką pasakys gydytoja. Šiaip jau kuris laikas mane naktimis pila karštis, kaip skaičiau, tai vienas iš požymių, kad trūksta testosterono. Na žiūrėsim dar ką parodys prl ir prg, gal ten kažkas netvarkoj.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti