Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Vvaiva ta sukne,kur mazinta wub.gif Labai idomu realias foto paziuret bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2015 01 31, 23:52)
Vvaiva ta sukne,kur mazinta  wub.gif  Labai idomu realias foto paziuret bus  4u.gif

drinks_cheers.gif Foto poros rubeliu ikelsiu ne uz ilgo, o kitus ryt pafotkinsiu.

Dar sia gavau
user posted image

Grazi grazi laaabai wub.gif Tas baltas siuvinejimas ant juodo nuostabiai atrodo wub.gif Ir modelis labai grazus, siaura visa. Paskaicius atsiliepimus pirkau S, nes rase, kad ji siaura. Ir liuks, mazesnes nenoreciau, nemegstu aptemptu rubu. Tik siaip teks siuvejai vezti pakoreguot. Kazkaip viskas per zemai man joje g.gif Iskirpte per zemai, pazastys, liemuo. Norisi i virsu kilstelet ir bus superrr wub.gif
Tiesa, apatines po ja reikia, nes persisviecia

Dirziukas dar
user posted image
Ziauriai fainas bigsmile.gif Tik galetu daugiau reguliuotis, nes ant sukneles uzsidejus beveik iskrentu is jo biggrin.gif Ant megztiniu uztat bus labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 01 vasario 2015 - 10:21
Ikeliu chaki spalvos suknytes foto. Apsvietimo nerasta, tai sorry uz kokybe ax.gif Spalvos ir detaliu nelabai matosi, bet modelis turetu matytis. Beje, medziaga jos man nepatiko... Baisiai glamzosi doh.gif Kol islyginau... Paskui nuo sedejimo vel susiglamze doh.gif Pasipuosimui kitokia kokybe megstu unsure.gif Bet siaip miela, fainas modelis.
Dar minusas, kad nugaroj iskirpta labai labai zemai. Pedkelnes dedantis reikia rinktis super zemu liemeniu, kad nesimatytu per iskirpte. Imetu foto su pedkelnem ir be, siltesniam orui.
user posted image
user posted image
Papildyta:

O si marskiniu tipo suknele labai patiko wub.gif Gavau labai suglamzyta, tai vaizdo nebuvo, bet islyginau ir thumbup.gif Nuojauta del jos neapgavo biggrin.gif Medziaga labai patiko, jau rasiau. Ir siaip ilgis liuks dabar jau, kai islyginau biggrin.gif Slipa po apacia dejaus gipiurine apacia, nors siaip nelabai ta apacia ir islenda. Zodziu, super mielas rubelis kasdienai, jaukus, patogus, rekomenduoju rolleyes.gif
Imetu pora foto, nezinau, kurioj geriau matosi biggrin.gif
user posted image
user posted image

Tiesa, ji su kisenem, kas man irgi patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 01 vasario 2015 - 10:56
VVaiva, pažiūrėjus į tavo nuotraukas, ir aš užsinorėjau FP. Labai gražiai atrodo abi suknutės wub.gif
Atsakyti
Vvaiva graziai pirma, bet net nepaskaicius apie audini ka parasei,pasimate,kad nekoks...

Bet batai,batai prie sukneliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2015 02 01, 11:57)
VVaiva, pažiūrėjus į tavo nuotraukas, ir aš užsinorėjau FP. Labai gražiai atrodo abi suknutės wub.gif



QUOTE(pupen @ 2015 02 01, 12:13)
Vvaiva graziai pirma, bet net nepaskaicius apie audini ka parasei,pasimate,kad nekoks...

Bet batai,batai prie sukneliu  wub.gif


Aciu, aciu aciuks.gif
Tai va, pupen, kai medziaga gera, kitaip ir ziurisi... Dabar supaprastejo man ta suknele. Kokioms atostogoms gerai bus ar siaip, kai nereik per daug puostis, paprastam kokiam isejimui. Bet vakarui, kai norisi pasipuost, man ji prastokai atrodo ax.gif
Atsakyti
Vvaiva, kaip visad puikiai atrodai, viskas man ant taves grazu:) wub.gif O kaip nesiosi ta ilga siaura suknele juoda su baltu siuvinejimu? Vasarai juoda ilga gal nelabai? Ar tu ja rudeni su pedkelnem ir aulinukais nesiosi ar ir siltuoju oru, pavasari koki? Kaip derini tokias papasakok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 02 01, 19:30)
Vvaiva, kaip visad puikiai atrodai, viskas man ant taves grazu:)  wub.gif O kaip nesiosi ta ilga siaura suknele juoda su baltu siuvinejimu? Vasarai juoda ilga gal nelabai? Ar tu ja rudeni su pedkelnem ir aulinukais nesiosi ar ir siltuoju oru, pavasari koki? Kaip derini tokias papasakok bigsmile.gif


Aciu, mimsy wub.gif

Ta suknute tai man grazu su aulinukais arba ilgaauliais. Galvoju, pavasari gal, kai jau silciau, arba vasara, pavakary.... g.gif Nors vasara tai tikrai juoda labai retai rengiuosi... Manau, rudens pradzioj su kailine liemene, ilgaauliais ir ilgom kojinem wub.gif Pedkelniu tai ne, prie tokio ilgio sukneliu man nesinori g.gif


Toki megztuka gal kas pirkot? 4u.gif
http://www.freepeopl...iden-cowl-neck/
Visai nieko gal ant kokios ilgarankoves palaidines g.gif
Na, kaip cia
user posted image

Man tik baltas kazko nesiziuri g.gif Nors realiose foto beveik visos su baltu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 01 vasario 2015 - 20:11
Dar keliu rubeliu foto ikeliu ax.gif
Suknele juoda siuvineta
user posted image
user posted image
user posted image

Poncho
user posted image

Ziuriu dabar, ilgis normalus atrodo g.gif Matyt, gavus greit viska uzsimeciau, neivertinau normaliai biggrin.gif
Bet siaip toks rubas man kuo ilgesnis, tuo fainiau...

Tunika
user posted image
Prie juodu odiniu kelniu uzsidejau, bet siltu metu laiku kitokiu derinuku noresis, aisku. Prie paprastu melynu dzinsu gerai ziurisi, batu tinkanciu tingejau ieskoti ax.gif

Atsakyti
Vvaivaa, poncho ir tunika labai gražiai atrodo thumbup.gif tunikos ir aš laukiu tokios, tik baltos spalvos. Planuoju vasarą su šortais nešioti bigsmile.gif o vat tos suknelės derinimas man nelabai, ne mano skonio blush2.gif kažkaip ilgiai nesižiūri (batų/liemenės ir pačios suknelės).
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti