Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 52

QUOTE(NERA @ 2015 01 09, 11:45)
Mergaitės, kai kurios vieną iš požymių vis apibūdinat pilvo pūtimą. Kolegė pasiguodė, akd tiek "bezda", kad net nebegali suvaldyti. Aš aišku persigandau, bet  ir pasimečiau. Ar jūs pilvo pūtimą turite galvoje, kaip "bezdėjimą" ar  išoriškai, tiesiog išpūstą, storą pilvą?

Mano mamai daug metų pūtė pilvą. Jis būdavo išsipūtęs, gurguliuodavo, kartai ir orą gadindavo. Taip buvo prieš ligą, tas pats ir po gydymo. Viską sutvarkė Balvočiūtės žolės. Kai mama pradėjo gerti specialiai sudarytą žolių mišinį, pilvo pūtimas liovėsi.
Atsakyti
Gal galit pasakyt, kokios žolės, ar gatavas mišinys ar specialiai jai sutaisytas
Atsakyti
QUOTE(swarovski1981 @ 2015 01 09, 15:03)
Mergaitės, gal kuriai teko leistis filgrastim? Jis po oda švirkščiamas? Kaip jo veiksmingumas?
Mama buvo šiandien pas daktarę, praėjus 1,5sav. laiko po pirmos chemijos, atliko kraujo tyr. ir sakė, kad prastas, todėl paskyrė 5d. leisti filgrastim. Važiuosiu šiandien leisti.


Gerai kelia leukocitus biggrin.gif jeigu apie tai klausiat.
Paprašykit sesučių, kad pamokytų kaip susileisti patiems. Visos čia turbūt taip daro. Sunku važinėti.

Dėl žolininko - dar tiksliai nežinau kur važiuosiu. Nuo pat pirmos remisijose gėriau įvairius užpilus, antpilus, arbatėles ir kitokius dalykus. Dabar jau ilgą laką gyvenau be žolių, nes remisijos nebuvo o chemijos neveikia.
Mano mėgstama antra nuomonė kažkodėl šį kartą nerūpi (turbūt pasitikiu chemoterapeute). Ji įkalbinėja dar vieną dozę (t. y trys kartai) pakentėt, o aš nenoriu. Padėkit apsispręst
Atsakyti
Gal kam reikia tab "Lidonium" parašykite į až parduosiu daug pigiau.
Atsakyti
QUOTE(vitar @ 2015 01 09, 21:23)
Gal galit pasakyt, kokios žolės, ar gatavas mišinys ar specialiai jai sutaisytas

Specialiai jai sutaisytas.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2015 01 10, 09:51)
Mano mėgstama antra nuomonė kažkodėl šį kartą nerūpi (turbūt pasitikiu chemoterapeute). Ji įkalbinėja dar vieną dozę (t. y trys kartai) pakentėt, o aš nenoriu. Padėkit apsispręst


REIKIA 4u.gif Jei gydytoja nenuleidžia rankų ir Jūs nepasiduokit. Čia visos žino, kokia ta chemija, kaip baisu ir kaip sunku ištverti, bet tai vienintelė viltis, visos žolytės tik pagalbinės priemonės.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2015 01 10, 09:51)
Gerai kelia leukocitus  biggrin.gif  jeigu apie tai klausiat.
Paprašykit sesučių, kad pamokytų kaip susileisti patiems. Visos čia turbūt taip daro. Sunku važinėti.

Dėl žolininko - dar tiksliai nežinau kur važiuosiu. Nuo pat pirmos remisijose gėriau įvairius užpilus, antpilus, arbatėles ir kitokius dalykus. Dabar jau ilgą laką gyvenau be žolių, nes remisijos nebuvo o chemijos neveikia.
Mano mėgstama antra nuomonė kažkodėl šį kartą nerūpi (turbūt pasitikiu chemoterapeute). Ji įkalbinėja dar vieną dozę (t. y trys kartai) pakentėt, o aš nenoriu. Padėkit apsispręst

Kad ir kaip sunku.as manyciau testi chemija reikia,,
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
QUOTE(Nireglina @ 2015 01 10, 09:20)
Specialiai jai sutaisytas.

O jūs asmeniškai pas ją važiavot ar internetu/telefonu bendravot. Jai eikia tikslios diagnozės g.gif Norėčiau ir aš jos žolyčių, bet gal po švytinimo geriau kreiptis? Kažkodėl ji man labiau už Ruola patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2015 01 10, 10:55)
Labas visoms  4u.gif

O jūs asmeniškai pas ją važiavot ar internetu/telefonu bendravot. Jai eikia tikslios diagnozės  g.gif  Norėčiau ir aš jos žolyčių, bet gal po švytinimo geriau kreiptis? Kažkodėl ji man labiau už Ruola patinka  blush2.gif

Ruolia is vis dabar zoliu neskiria,tik hemeopatinius papildus.
Atsakyti
Laba diena merginos...turiu vat toki klausima ar nesate gyditojams dovanu ir kiek lotuliukas.gif
Nes cia mano aplinkoja visi zize jog butinai reikia kitaip neziures:)
Atsakyti
QUOTE(loretaa36 @ 2015 01 10, 11:04)
Nes cia mano aplinkoja visi zize jog butinai reikia kitaip neziures:)

Manau čia nuo gyd. priklauso, žinau tikių kurie nieko neima, yra tokių kurie patys parašo kiek reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaa36 @ 2015 01 10, 12:04)
Laba diena merginos...turiu vat toki klausima ar nesate gyditojams dovanu ir kiek lotuliukas.gif
Nes cia mano aplinkoja visi zize jog butinai reikia kitaip neziures:)


Galvojat kitaip negydys lotuliukas.gif Jei Jums limfoma pasitvirtins teks gydytis beveik metus, kiekvieną kart nešit? O kuriam Jūs mieste? Na pvz. Kaune tai mėgėjai, bet aš labai prieš esu, tai ir nenešiau, draugė nešė - pagydė abi vienodai gerai 4u.gif Esu nešus saldainių, vyno, bet čia jau ilgainiui besigydant ir vėliau, jei pvz. vizitas sutampa su kokia švente artėjančia.
Atsakyti