Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų patiekalai

Greitai Kalėdos biggrin.gif Ir per jas norisi pasigaminti ka nors ypatingai šventiško ir skanaus smile.gif Mamos, ka gaminate jūs?
Atsakyti
As tai laukiu laiko user posted image, kai Maximoj pasirodys mieline suminkyta (nesaldyta) tesla......Oi tada pas mane prasideda "darbymetis"- bandeles su tuo, bandeles su anuo- atsivalgyti user posted imagenegalim .....Net mano tetis tada zvengia, kad galeciau su jom turgely.....user posted image Nezinau, man su mielem kazkaip paciai nekas gaunasi, tai laukiu kaledinio teslos laiko  ;D  ;)
Atsakyti
As tai tokia super paprasta mieline tesla darau, o issidirbineju su idarais ir formom wink.gif
Atsakyti
Gal kas zino kokias idomias salotas su silke? Tik butu gerai be ananasu, razinu ir kitu saldybiu tongue.gif. Sumasciau, kad gal per sias Kaledas pati silke ruosiu :smile.gif. Geda sakyti, bet dar neteko tongue.gif.
Atsakyti
Silke su obuoliais

Gal tiks, nors obuoliai cia reikalingi tokie zali dideli, bet saldus wink.gif

Silkes file (Zigmo silpnai sudyta),
2 dideli obuoliai,
2 virtos vidutinio dydzio morkos (arba burokeliai),
juodieji pipirai,
smulkiai pjaustytas svogunas,
majonezas.
Atsakyti
Silkė su svogūnais ir morkomis

svogūną supjaustome žiedeliais, morkas sutarkuojame į įkaitintą aliejų dedame kepti svogūnus ir morkas, kai daržovės iškepa dedama pomidotų padažo ir prieskoniu. patiekiama kaip garnyras prie silkes
Atsakyti
Silkė su grybais

svogūnas supjaustomas kubeliai, džiovinti grybai išverdami ir smulkiai supjaustomi. svogūnus pakepiname aliejuje, dedama grybus ir pačioje pabaigoje prieskonių. Patiekiama kaip garnyras prie silkes
Atsakyti
Silke patale

Pirmas sluoksnis: supjaustyta silke, ant jos virti tarkuoti burokeliai (galima ir marinuotu), siek tiek majonezo, paskui bulviu virtu (supjaustytu gabaliukais) galima ir morku virtu, tada tarkuotas obuolys, majonezas o ant jo virtas kiausinis uzbarstytas. SKANAUS!


Sluoksnius gali maisyti kaip nori tik silke apacioje o kiausinis virsuje. Labai skanu, berasant ir as uzsinorejau  :D, reikes siandien pasidaryti wink.gif.
Atsakyti
QUOTE
Parašė: norge Parašyta: 11/15 16:41
Gal kas zino kokias idomias salotas su silke? Tik butu gerai be ananasu, razinu ir kitu saldybiu . Sumasciau, kad gal per sias Kaledas pati silke ruosiu . Geda sakyti, bet dar neteko .  


Gal nori pasigaminti silke tesloje user posted image??? Tesla, tikriausiai paprasta blynu....primins senus gerus laikus..user posted image
Atsakyti
Silke tesloje vaikysteje buvo mano megstamiausias Kuciu stalo patiekalas :smile.gif. Reikes siemet pasidaryti ;D. Tik bandysiu kepti ant alyvu aliejaus.

Aciu uz silkiu salotu receptus wink.gif. Gal ta su burolekiais bandysiu :smile.gif.
Atsakyti
QUOTE
Silke patale

Pirmas sluoksnis: supjaustyta silke, ant jos virti tarkuoti burokeliai (galima ir marinuotu), siek tiek majonezo, paskui bulviu virtu (supjaustytu gabaliukais) galima ir morku virtu, tada tarkuotas obuolys, majonezas o ant jo virtas kiausinis uzbarstytas. SKANAUS!


Sluoksnius gali maisyti kaip nori tik silke apacioje o kiausinis virsuje. Labai skanu, berasant ir as uzsinorejau  biggrin.gif, reikes siandien pasidaryti wink.gif.


aha, ir as siandien darysiu  ;D ;D labai uzsinorejau... smile.gif

o siaip tai man skaniausi tradiciniai silkiu patiekalai: patale, su kepintom morkom, obuoliais ir svogunais(viena megstamiausiu) , ir silke pomidoru padaze su svogunais. nors esu ragavusi daugybe receptu ir visai neblogu, bet man kazkaip sie patys paciausi  ;D gal tikrai del to, kad primena sventes, kai buvau maza... :smile.gif
Atsakyti
une, sirdele, brangute ;D,  ;D ;D
buk gera - isduok paslapti, kokia silke tu cia perki - stiklaineliuose?.... nes atsibodo juodai tos silkutes ieskot, - na is stiklaineliu daugybe isbandem, bet nerandam normalaus skonio....brrr....ir ko tik nedariau ir vandeny mirkiau, ir acte....baisiai jie ten tu prieskoniu prikisa >:( O normalios silkes (ne stiklaineliuose) nerandu :-[....Parasyk, kokios firmos valgot, gal ir as cia atrasiu :DAciu :-*
Atsakyti