Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

Vą kokį namą turiu bebe.gif Kolkas tik aš juo ir naudojuos lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 25 lapkričio 2014 - 17:38
Iš pažiūros namas atrodo didelis... O juodukus ten lįsti įpratinti tai reikia gerokai darbo įdėti... doh.gif doh.gif doh.gif
Mes irgi turim,bet man kažkaip atrodo,kad mūsų didesnis - aš ten abi savo panas sukišu. Aišku labai nenori, bet čia kaip tam filme-nado fedia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir sėdi.

O aš pasiknisau ir į FB pridėjau daugiau nuotraukų iš to smėlėto pliažo. Pasižiūrėjau, kadgi tikrai jos visai liuks atrodo. mirksiukas.gif

Atsakyti
Nu jis toks nemažas, ilgis 106, plotis76, aukštis 91 cm. Bet į bagažinę tai jau matau, kad bus problemų ikišt, nes pas mus ji tokia mažutė. doh.gif
Paskutinis pasiekimas, aš su Tera bokse ir puse Domio. Daugiau jo ikalbėt nesugebėjau biggrin.gif bet mes su Tera nepasiduosim lotuliukas.gif na jei Domis savo būdele nesinados tai bent Terai bus rolleyes.gif
man tai Isadora snieguota thumbup.gif
Atsakyti
Pasigirsiu, šiandien ryte mes jau buvom įlindę kartu su Domiu ir dar vietos liko Terai tongue.gif Bet aš tik iš bokso ir jis iškart atbulinį įjungia ir išlenda, nelieka vienas. Dabar tik ten jį ir maitinu biggrin.gif
Atsakyti
Kokios jus saunuoles 4u.gif 4u.gif nauja tema taip graziai atidarete thumbup.gif vienas malonumas ziureti. As buvau truputi uzsikuitus einamuose reikaluose,Hidra veziau pas gydytoja. Kazkaip koja negyja,pedoj tarp pirstu kazkas ,ir akys pradejo puliuoti. Jas ryte isvalau tai paskui jau nieko . Kazkas negerai,bijau kad pedoj piktas nebutu. Tai vos klinikos nenunese,aisku su antsnukiu net puole ant visu kaip liutas. Daktaras maste,sako jei reikes operacijos kaip cia daryt. Na prie jusu uzmigdysim ,bet kai pabus turesit jus buti nes nunes klinika .Paeme meginius is akiu ,kojos. Tai penktadieni paskambins.Buvo nustebes kai amziu pasakiau,sako retenybe kad tokiuose metuose taip atrodo,blizga ,stambi kaip juru liutas. Tik kad ta liuta abi su dukra vos islaikem lotuliukas.gif Rytoj manau kad vesiu kirptis Hera. Dar siandien turiu pasiskambinti,jei gales tai ryt. Jau sveriam 20 kg,didejam,saugojam. Vakar vyras sake buvo jo bendradarbis,tai Hera atejo,ji pamate ,tai aplojo ir nejo artyn. Niu super mergyte. Tai va, pasigrazinsim ir kazkaip desim foto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 25, 17:34)
Vą kokį namą turiu bebe.gif Kolkas tik aš juo ir naudojuos  lotuliukas.gif
user posted image

grazus namas,jeginis.Pripras tai neis is jo.Kur pirkote?
Atsakyti
Namukas atkeliavo iš Anglijos ax.gif
Atsakyti
Va kokie mes gražūs cool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 26, 22:15)
Va kokie mes gražūs cool.gif

bigsmile.gif kiba ką tik po grožio procedūrų, nes toks "pušystikas" Domiukas wub.gif ?!
Atsakyti
Nu tep! tongue.gif Tik nekirpau, išsimaudė, tai toks gražus man jis pasirodė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 27, 19:11)
Nu tep!  tongue.gif Tik nekirpau, išsimaudė, tai toks gražus man jis pasirodė  ax.gif

Nu, tikrai labai wub.gif - aš net Domio foto įkvėpta išpuchadiorinau Dosiuką ir irgi kelias foto padariau biggrin.gif - ryt įmesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Geras pavyzdys užkrečiamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 28, 08:03)
Geras pavyzdys užkrečiamas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif aha tongue.gif
Įmetu keletą ir mūsų „išpuchadiorinto“ Dosiuko foto smile.gif - tik jau kirpyklon reik vežt, nes toks apaugęs džiumbras jau blush2.gif ax.gif Beje, Dosikas be komandų supranta ir žodį "puchadiorka" smile.gif - kai tik einu pasiimt šukų/šepečių ir pasakau, kad eism puchadiorintis, tai Dosikas prisistato ir šokinėja, raivosi, uodegą vizgina kaip išprotėjęs biggrin.gif Niekada negalvojau, kad jis taip norės būti šukuojamas biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 28 lapkričio 2014 - 09:18