Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor, Loft

QUOTE(GammaOrionis @ 2018 02 06, 09:02)
<p>Nu kai Rastafarinas parodė savo tą sijoną, tai prasinešiau pro Anntaylor sale doh.gif užsisakiau šį bei tą su perlais:
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.anntaylor.com/pearlized-flare-sleeve-[]


Mmmm, elegantiška klasika!
Lauksim pasirodant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 02 03, 23:08)

Žalias. Tik va dabar su viršum nežinau, - reiks vėl ieškot ką naujo, ypač šviesaus.
-
Koks fainas sijonas! O nebuvo ir kelnių tokių? Man regis rudenį mačiau tokias, kaip žakardines.
Labai, LABAI fainas sijonas. O jis juodas,ar navy?
Dėvėjai jau, išbandei? Koks audinys, ar turi tamprumo?
-
Šitas ilgis ir man JAU geras  biggrin.gif Bet jei būt kiek igesnis, tai irgi išgyvenčiau  biggrin.gif


Zalias grazu wub.gif
Tas mano sijonas juodas, geles auksines siuvinetos. Jis buvo nebrangus, tai pagalvojau, kad turesiu nors viena puosnesni. Buvau uzsivilkusi i teatra, tai visai patenkinta. Tamptumo jis neturi, bet jam jo ir nereikia. Medziaga minksta, svelni, ne standi. Dziaugiuosi, kad realiai jis ilgesnis, nei reklamineje nuotraukoje, su 168 kažkur iki vidurio kelio.

GammaOrionis, grazus tie rubeliai su perlais mirksiukas.gif

Man geriau ziurisi sijonu ilgis iki puses kelio arba uzdengiantis kelius. Tai AT kaip tycia dauguma sukneliu ir sijonu virs keliu. Grazios man kai kurios romantiskos AT sukneles, bet butent del ju isaugtinio ilgio neperku.
Atsakyti
PARDUODU LOFT SUKNELE TALL XXL, DYDĮ, KAINA 15 EUR 4u.gif Nusidinau save, man didele unsure.gif 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 vasario 2018 - 14:23
PARDUODU 14 REGULAR DYDĮ, MAN TRUMPOS, LABAI GRAŽIOS KELNĖS. lIEMUO 47,5, KLUBAI 50 (MATAVAU NUO LIEMENS IR KLYNO PLCIAUSIOJE VIETOJE), VIDINE SIŪLĖ 68,5M SLAUNIS 30, BLAUZDA 20. KAINA 15 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 03 01, 09:08)
PARDUODU 14 REGULAR DYDĮ, MAN TRUMPOS, LABAI GRAŽIOS KELNĖS. lIEMUO 47,5, KLUBAI 50 (MATAVAU NUO LIEMENS IR KLYNO PLCIAUSIOJE VIETOJE), VIDINE SIŪLĖ 68,5M SLAUNIS 30, BLAUZDA 20. KAINA 15 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

parduota 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip pastebejau daugiau parduodamu loft kelniu. Ir paciame puslapyje prie atsiliepimu radau, jog dydziai nelabai atitinka.. Merginos, ar tikrai? Anksciau vilkedama eur40 dydi pirkdavau loft 6. Dabar netekau 10kg ir nebezinau kuri dydi ziureti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2018 03 12, 22:18)
Kazkaip pastebejau daugiau parduodamu loft kelniu. Ir paciame puslapyje prie atsiliepimu radau, jog dydziai nelabai atitinka.. Merginos, ar tikrai? Anksciau vilkedama eur40 dydi pirkdavau loft 6. Dabar netekau 10kg ir nebezinau kuri dydi ziureti blink.gif

man viskas atitiko, tik konkreciai sios man trumpos verysad.gif(( kur juodas pardaviau, daugiau visas nesioju su mielu noru, man geriausios kelnes Loft 4u.gif Pirkdama visda ziuru atsiliepimus, jei raso mazintos imus didesni dydi, jei atitika savo iprastini 12 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 03 13, 09:03)
man viskas atitiko, tik konkreciai sios man trumpos verysad.gif(( kur juodas pardaviau, daugiau visas nesioju su mielu noru, man geriausios kelnes Loft 4u.gif Pirkdama visda ziuru atsiliepimus, jei raso mazintos imus didesni dydi, jei atitika savo iprastini 12 4u.gif


Loft siaip didinti dydziai. Kaip minejau vilkedama 40eur pirkdavau 6 kai standartiskai didesnio jav dydzio reikedavo. Turiu kruva rubu loft, bet dabar kelnes krenta net neatsegtos biggrin.gif Pasimatavau siandien klubus tai beliko 90cm, nebezinau kokio dydzio man reiketu? 2?
Aciu kas patars 4u.gif
Atsakyti
Greit prisipazinkit, kuri Auksiniam prote dalyvavo ir laimejo pasipuosus siuo megztuku biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Turiu sia suknele 10 dydi, parduodu ar noreciau keistis i 12 ar 14 dydis. Kaina 35eur be galo graži, bet maža 😗

https://www.anntaylo...p;prodId=428586

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 06 22, 17:39)
Turiu sia suknele 10 dydi, parduodu ar noreciau keistis i 12 ar 14 dydis. Kaina 35eur be galo graži, bet maža 😗

https://www.anntaylo...p;prodId=428586

Ji si pamusalu wub.gif wub.gif wub.gif
Visas ilgis 102.5
Pažastys 47
Kur juostele apačioje puoste plotis 40,
Kur maždaug liemuo gal; ciut zemiau 50

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 06 28, 12:57)
Ji si pamusalu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Visas ilgis 102.5
Pažastys 47
Kur juostele apačioje puoste plotis 40,
Kur maždaug liemuo gal; ciut zemiau 50

vartotojo įkelta nuotrauka

Parduota 4u.gif
Atsakyti